Jak wybrać najlepszy prezent pod słońcem? Przyjedź na Warsaw Gift & Deco Show! Ruszyła sprzedaż biletów

In Free Time, Wydarzenia

Wieczór w teatrze, kolacja w ciemności, wspólna lekcja tańca czy tradycyjnie – bukiet kwiatów z dodatkiem perfum i pysznych czekoladek? To dylemat niejednego mężczyzny, w końcu wybór prezentu na Dzień Kobiet to nie lada wyzwanie. Jak sobie z nim poradzić? Najlepiej wybrać się do Ptak Warsaw Expo na największe w tej części Europy trzydniowe targi Warsaw Gift & Deco Show!

Wybór prezentu dla ukochanej osoby nie tylko przed świętami jest nie lada wyzwaniem. Postawić na coś unikatowego, a może nie ryzykować i wybrać coś, co na pewno przypadnie do gustu? A może nasz solenizant lub nasz jubilat dostał już kilka podobnych prezentów? Warto śledzić nowości, które podsuwa nam globalny rynek branży upominkowej i dekoracyjnej.

Tym razem po raz pierwszy w Polsce najnowsze trendy zaprezentuje blisko 800 wystawców z kraju i zagranicy. Na odwiedzających czekać będzie bogata oferta artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, ceramiki i szkła, produktów codziennego użytku, biżuterii, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych i reklamowych, artykułów papierniczych, pamiątek, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, przedmiotów z segmentu eko/recykling.

Co w tym roku zobaczymy na Warsaw Gift & Deco Show?

Podczas targów wystawcy z Polski stworzą wyjątkowy program „Projekt: POLSKA”, który zostanie podzielony na kilka stref tematycznych, wypełnionych pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami! Szeroka gama polskich produktów dla dzieci i rodzin, które przeszły staranną selekcję pod kątem dobrego wzornictwa, bezpieczeństwa i ekologiczności, do zobaczenia będzie z kolei w strefie “Kids”. Dekoracje, meble, oświetlenie do dziecięcych pokoi, tekstylia, zabawki, gadżety, akcesoria i nowości dla dzieci, niedostępne w ogólnej sprzedaży – to wszystko na swoim stoisku zaprezentuje Mamaville, platforma sprzedażowa tworzona przez młode mamy.

Kolejne polskie strefy to: „CELEBRATION” – pełen prezentów, upominków i oryginalnej biżuterii dla kobiet i mężczyzn, „EKO/RECYKLING” – duży wybór wśród polskich marek ekologicznych i recyklingowych, strefa wellness, eko kosmetyki, świece sojowe, zieleń do domu, rośliny i donice, produkty do ogrodu, strefa dodatków dla pupili, oraz “GADGETS” – nowoczesne produkty, akcesoria i dodatki O zorganizowanie tych bogatych trzech stref zadba “Och Bazar”.

„HandMade” stworzony przez „Art In Town” to przede wszystkim strefa producentów i dystrybutorów materiałów wykorzystywanych do tworzenia rękodzieła. Nie zabraknie tutaj również gotowych produktów stworzonych przez utalentowanych artystów i designerów. Każdy odwiedzający wyjdzie ze strefy pełen inspiracji i pomysłów!

Strefa Ceramiki i Szkła to najlepsze polskie firmy zajmujące się produkcją, dystrybucją i sprzedażą szkła i ceramiki. W strefie ”Home&Deco” organizowanej przez Targi Rzeczy Ładnych znaleźć będzie można meble projektantów, autorskie oświetlenie, wystawców z plakatami i wszystko, czym można wyposażyć dom.

Unikatowe projekty, limitowane serie. Daj się zainspirować!

To już 33 edycja festiwalu inspiracji – Mustache Yard Sale. Tym razem Mustache łączy siły wraz z Warsaw Gift & Deco Show by wspólnie stworzyć wyjątkowe wydarzenie o europejskim zasięgu rażenia. W strefie Mustache Yard Sale znajdziecie to co w polskiej modzie niezależnej najlepsze: unikatowe projekty, limitowane serie od ponad 300 najkreatywniejszych twórców. Mustache to nie tylko moda – nie zabraknie muzyki oraz szeroko pojętegp lifestyle’u. W specjalnej strefie Mustache.pl możecie spodziewać się licznych niespodzianek przygotowanych przez nas i naszych partnerów – spotkania z influencerami, muzyczne doznania. Widzimy się już 24-26 maja w Ptak Warsaw Expo! Szczegółowy program znajdziecie na www.warsawgiftshow.com.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Connie Nielsen nominowana do Emmy® 2023 za rolę w produkcji oryginalnej Viaplay ‘Marzycielka – stając się Karen Blixen’!

Ciesząca się uznaniem widzów oraz krytyków produkcja oryginalna Viaplay ‘Marzycielka - stając się Karen Blixen’ została po raz kolejny

Read More...

„Figurant” – najnowszy film Roberta Glińskiego w kinach od 20 października

Film Roberta Glińskiego prezentowany w tegorocznym Konkursie Głównym 48. FPFF w Gdyni to poruszająca opowieść o agencje SB, który

Read More...

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu