Całe szczęście jestem kobietą! Gwiazdy filmu „Całe szczęście” celebrują kobiecość i składają wyjątkowe życzenia w Dniu Kobiet.

In Kino

„Pewna siebie, kreatywna, zakochana, delikatna, szalona, szczęśliwa, uparta. Matka, żona, siostra. Piękna, wrażliwa, niezależna! Całe szczęście jestem kobietą!” – Roma Gąsiorowska, Joanna Liszowska, Marieta Żukowska i Izabela Dąbrowska, bohaterki nowej komedii romantycznej produkcji TVN, celebrują kobiecość i podkreślają wyjątkowość każdej z kobiet w specjalnie przygotowanym z okazji Dnia Kobiet materiale. Film  „Całe szczęście” od dzisiaj w kinach.

Zobacz specjalny klip na Dzień Kobiet z udziałem gwiazd!

 

 

 

„Lepiej zatracić się w pasji niż stracić pasję” to dewiza życiowa Marty Potockiej, którą gra Roma Gąsiorowska. – Moja bohaterka jest trenerką fitnessu, ikoną. Cała Polska ogląda jej program w telewizji. Ludzie naśladują ją, jej życie motywuje nie tylko kobiety, ale też mężczyzn. Bardzo się ucieszyłam z tego, że dostałam tę propozycję, ponieważ podejście do życia mojej bohaterki jest mi bardzo bliskie. Marta to silna, świadoma siebie kobieta. – mówi o swojej postaci Roma Gąsiorowska.

 

„Całe szczęście” to pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk) samotnie wychowującego syna Filipa (Maks Balcerowski) niespodziewanie wbiega celebrytka i gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dlaczego los ich połączył? Czy przebojowa gwiazda z wielkiego miasta i onieśmielony jej urokiem muzyk z filharmonii odnajdą „Całe szczęście”?

 

Twórcy takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości” oraz specjalista od komedii Tomasz Konecki, reżyser takich hitów, jak „Listy do M. 3”, „Testosteron” i „Lejdis ”, prezentują idealną komedię na Dzień Kobiet, film „Całe szczęście”. Na ekranie Romie Gąsiorowskiej i Piotrowi Adamczykowi towarzyszą: Joanna Liszowska , Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska, Maks Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża i Tomasz Sapryk. „Całe szczęście” to filmowy debiut Margaret, która specjalnie do filmu napisała piosenkę.

 

Zobacz zwiastun 

 

 

Posłuchaj piosenki i zobacz teledysk Margaret

 

 

 

Zdjęcia do filmu realizowane były głównie w województwie pomorskim, w przepięknych kaszubskich miejscowościach, m.in. w Pucku i Wejherowie. Filmowe plenery ukazują niezwykłą architekturę, historię, język i mieszkańców tamtych regionów.

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, za zdjęcia odpowiada Tomasz Madejski, za scenografię Joanna Macha, za montaż Jarosław Barzan. Film powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M.”).

„Całe szczęście” jest dostępny w kinach w całej Polsce od  8 marca 2019 r. Tytuł jest idealną propozycją na kinową randkę w Dzień Kobiet. Film zrealizował zespół produkcji fabularnej TVN, kierownikiem był Krzysztof Łojan. Producentami obrazu są Tomasz Blachnicki oraz Anna Waśniewska-Gill, zespół, który stoi za sukcesem ostatniego hitu produkcji TVN „Podatek od miłości”. Dystrybucja: NEXT FILM.

***

Książka „Całe szczęście jestem kobietą” autorstwa Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano.  „Całe szczęście jestem kobietą” to dziesięć inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację. Wśród rozmówczyń znajdują się Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Maffashion, Beata Sadowska i Grażyna Torbicka. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Agora.

 

OPIS FILMU:

„Całe szczęście” to pełna uroku i pozytywnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wkracza pełna energii i uroku gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

 

„CAŁE SZCZĘŚCIE”

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Polska 2018

Producent: TVN, Zespół Produkcji Fabularnej TVN

Zdjęcia: Tomasz Madejski („Planeta singli”, „Wkręceni 2”, „Jak się pozbyć cellulitu”)

Reżyseria: Tomasz Konecki („Lejdis”, „Testosteron”, „Listy do M. 3”)

Obsada:

Roma Gąsiorowska („Listy do M.”, „Listy do M. 2”, „Podatek od miłości”, „Plan B”, „Kochaj”, „Córki Dancingu”)

Piotr Adamczyk („Listy do M.”, „Listy do M. 2”, „Listy do M. 3”, „Sztuka kochania”, „Wkręceni”, „Och Karol 2”, „Testosteron”, „Śniadanie do łóżka”, „Nie kłam, kochanie”)

Maks Balcerowski („Sztuka kochania”, „Miłość jest wszystkim”)

Marieta Żukowska („Botoks”, „Słaba płeć”, „Zbliżenia”, „Ciacho”)

Joanna Liszowska („Kobiety bez wstydu”, „Ciacho”, „Zamiana”, „Nie kłam, kochanie”, „Sztuczki”)

Tomasz Sapryk („7 uczuć”, „Podatek od miłości”, „Listy do M. 3”, „Wołyń”, „Chemia”)

Joachim Lamża („Zabawa, zabawa”, „Listy do M. 3”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Ziarno prawdy”)

Izabela Dąbrowska („7 uczuć”, „Okna, okna”, „Listy do M. 3”, „Powidoki”, „Po prostu przyjaźń”)

Jacek Borusiński (współtwórca kabaretu Mumio, „Pokaż, kotku, co masz w środku”, „To nie tak, jak myślisz, kotku”)

Scenariusz: Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski

Scenografia: Joanna Macha

Kostiumy: Emilia Czartoryska

Montaż: Jarosław Barzan PSM

Kierownik produkcji: Krzysztof Łojan

Producenci: Tomasz Blachnicki, Anna Waśniewska-Gill

Dystrybucja: NEXT FILM

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjipromocji: Premiery filmowe 2023 – zapowiedzi 7 hitów

Na ekrany polskich kin w przyszłym roku wejdzie mnóstwo hitów rozgrzanych do czerwoności w kuźni hollywoodzkiej fabryki snów. Na niektóre tytuły

Read More...

#wtonacjirozmowy: Roma J.Fiszer.Zła wokół jest zbyt wiele. Nie czuję żadnej potrzeby, aby jeszcze o tym pisać…”

Z Romą J.Fiszer rozmawiamy nie tylko o najnowszej książce, ale też po prostu o życiu, o marzeniach, o planach o

Read More...

Festiwal Audioriver 2022 zakończony

Za nami 15. edycja Audioriver. Podczas trzech dni, na 11 scenach wystąpiło ponad 100 artystów muzyki elektronicznej, a wśród nich m.in.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu