Don Diablo i tajemniczy Claptone wystąpią na Beats for Love!

In Muzyka, Wydarzenia

Jeśli ktokolwiek nadal waha się nad zakupem biletów na tegoroczny Beats for Love, to powinien uważnie przeczytać ten artykuł! Oto kilku innych artystów, którzy z pewnością mogą potwierdzić, że tegoroczny festiwal będzie jeszcze bardziej naszpikowany gwiazdami niż zeszłoroczny. Latem Ostrawę odwiedzi holenderska gwiazda Don Diablo i zamaskowany czarodziej muzyki house – Claptone z Niemiec.

 

Don Diablo jest dobrze znany fanom mainstreamowej muzyki elektronicznej. Jego największe międzynarodowe sukcesy sięgają 2013 roku. Jego dynamiczny rozwój artystyczny był kontynuowany w 2014 roku, kiedy założył własną wytwórnię Hexagon, a rok później rozpoczął audycję radiową o tej samej nazwie. W 2016 roku ukazał się jego megahit „Cutting shapes”, a następnie w 2018 roku wydał swój drugi album „Future”.

„Don Diablo to instytucja w przemyśle muzycznym, jest szanowanym artystą od prawie 20 lat. Jego biografia muzyczna jest naznaczona współpracą z takimi zespołami, jak Coldplay, Ed Sheeran, The Chainsmokers, Tiësto, Emeli Sandé i wieloma innymi. W ubiegłym roku zajął 7 miejsce w plebiscycie na 100 najlepszych didżejów organizowanym przez DJ Magazine i to dla nas wielki zaszczyt powitać go jako pierwszego przedstawiciela tego właśnie plebiscytu”, mówi Kamil Rudolf, prezes festiwalu.

 

 

Drugim znanym artystą, który potwierdził występ w ostatnich tygodniach jest Claptone, niemiecki zamaskowany DJ i producent, którego popularność od ostatnich dwóch lat stale rośnie. W ubiegłym roku Claptone został sklasyfikowany na 57 miejscu w plebiscycie na 100 najlepszych didżejów według DJ Magazine.

Jego występy na Tomorrowland oraz Ultra Music Festival nie obeszły się bez echa. Jego utwory „No Eyes” lub „Under The Moon” i remiksy „Liquid Spirit” i „We Got The Power” z pewnością porwią do tańca gości sceny House w Dolnych Witkowicach. Szkocki duet Illyus & Barrientos, który nagrał remiks utworu „In The Night” Claptona, również wystąpi na scenie House. Ich własne produkcje „Need Me”, „Takin 'Over” czy „Ballin” zapewnią fanom muzyki house niezapomniane doświadczenie.

 

Na scenie Reggae 2 Jungle wystąpi dwóch nowych artystów. Pierwszym z nich jest Selecta J-Man, DJ i producent z Bristolu w Anglii, który współpracuje z Deadly Hunta, Evą Lazarus i wraz z Aries jest członkiem projektu Born on Road. Drugi to także angielski DJ i producent DJ Hybrid, założyciel Deep In The Jungle Records.

DJ Hybrid to uznany artysta! W końcu jest zwycięzcą w kategorii „Najlepszego debiutanckiego DJ-a” i „Najlepszego debiutanckiego producenta” w plebiscycie „We Love Jungle Awards 2015”. W tym roku jest nominowany w tym samym plebiscycie w kategoriach „Najlepszy DJ”, „Najlepszy producent”, „Najlepszy utwór”, a jego studio w kategorii „Najlepsza wytwórnia”, więc trzymamy kciuki i czekamy!”- dodaje Rudolf.

Scena Drum & Bass zaprezentuje wyjątkowy projekt 3RDKND, który jest wspólnym dziełem DJ-ów i producentów, takich jak Donny (UK), Katharsys (FRA) i naszego własnego Forbidden Society (CZE). Projekt koncentruje się na elementach eksperymentalnych, marszowych, a w gatunku drum and bass dodaje także nieco z form prezentowanych w hard & dark. Dlatego fani mogą się spodziewać prawdziwej petardy! Z pewnością będzie bardziej gorąco na scenie Devastator HC&HS, gdzie włoski duet Malice po raz pierwszy zaprezentuje swoje surowe brzmienia na festiwalu Beats for Love.

 

Wreszcie nadszedł czas na ogłoszenie pierwszych artystów na scenie Electroswing. Jest nim The Sweet Life Society – włoski projekt electroswing, który występował już na takich imprezach jak Glastonbury Festival, Boomtown Fair i Bestival. To także moment, aby ujawnić pierwszego artystę ze sceny Psytrance. To nie nikt inny jak Spirit Architect, DJ i producent z Macedonii, który jest doskonałym inżynierem dźwięku.

 

Festiwal Beats for Love odbywa się w parku przemysłowym w Dolnych Witkowicach w Ostrawie od 3 do 6 lipca 2019 roku. Ponad 400 artystów z całego świata wystąpi na 13 scenach. Bilety są obecnie w sprzedaży w cenie 1090 CZK + prowizja od sprzedaży. Dostępne w sprzedaży są również bilety VIP i bilety na Love Camp. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.b4l.cz lub na Facebooku www.facebook.com/beats.for.love.

 

Wykonawcy ogłoszeni do 3 marca 2019 r .:

Don Diablo, Robin Schulz, Jauz, Claptone, Chocolate Puma, Orjan Nilsen, Dimension, Delta Heavy, Egbert Live, AniMe, Heatbeat, Illyus & Barrientos, Loadstar, 3RDKND (Katharsys, Donny, Forbidden Society), Pythius, Merk & Kremont, Lewis Fautzi, Malice, Deas, Suburbass, DJ Hybrid, Selecta J-Man, Spirit Architect, The Sweet Life Society, FA73

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjiromowy. Janusz Zadura. Kocham dubbing..

Foto by: Anna Liminowicz W świecie filmowej sztuki, głos jest często niewidzialnym mostem, który łączy widza z postacją na ekranie.

Read More...

Festiwal ZEW się budzi 2024: Odliczanie rozpoczęte, tylko 50 dni do startu w Lesku!

Festiwal ZEW się budzi, jedno z bardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych roku, w dniach 31 maja - 1 czerwca 2024

Read More...

Karolina Szczurowska prezentuje nowy singiel! Z tym numerem chciała wystartować w preselekcjach do konkursu Eurowizji!

Karolina Szczurowska zaskakuje swoich fanów kolejnym singlem, który wyznacza nowy kierunek w jej twórczości. Utwór ten, zatytułowany "Tyle barw",

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu