Smolna Weekender : Alexander Kowalski, Somewhen, Extrawelt live i Locals Night

In Muzyka, Wydarzenia

Przed nami długi czerwcowy weekend i aż trzy wydarzenia z potężną dawką elektroniki w klubie Smolna. Ich gośćmi będą m.in. Alexander Kowalski, Somewhen i Extrawelt live.

Na start długiego weekendu czeka nas noc z udziałem cenionych artystów sceny techno. Alexander Kowalski to bardzo doświadczony producent, wywodzący się z podziemnej sceny Berlina. Jego kariera wydawnicza trwa od prawie 20 lat i w tym czasie zdążył współpracować m.in. z Kanzleramt czy Mord Records. Somewhen to artysta nieco młodszy, ale również bardzo utalentowany, o czym świadczy rezydentura w Berghain i wydawnictwa m.in. w Ostgut Ton oraz jego własnej wytwórni Sana.

 

Alexander Kowalski – From Within The Circle

 

Somewhen – Schakal

 

Bohaterami piątkowego wydarzenia będą Extrawelt. Arne Schaffhausen oraz Wayan Raabe to producenci o niepowtarzalnym stylu. Ich albumy co kilka lat ukazywały się w należącej do Svena Vätha wytwórni Cocoon, a zawarty na nich i innych wydawnictwach materiał, duet z powodzeniem prezentuje publice podczas autorskich live actów. O tym, jak świetnie radzą sobie na scenie, można było przekonać się podczas zeszłorocznego Undercity.

 

Extrawelt Live @ Time Warp 2017

 

Emocji nie zabraknie również podczas kolejnej, bardzo mocnej odsłony Locals Night. 22 czerwca na Smolnej zagra kilku przedstawicieli czołówki polskiej sceny techno, czyli Błażej Malinowski, Jurek Przeździecki, Private Press i Violent – wszyscy z wymienionych mają na koncie wydawnictwa w zagranicznych wytwórniach. Lżejsze brzmienia na Patio zaprezentują z kolei GiGi i Tenes.

 

Blazej Malinowski – In Reverse

 

Terminarz wydarzeń na nadchodzący weekend:

 

19.06: Alexander Kowalski, Somewhen + MKO

21.06: Extrawelt live + DUSS, Terstin, RTMTS, Glasse, Foxall

22.06: Smolna Locals Night – Błażej Malinowski, Jurek Przezdziecki live, Private Press live, Violent, GiGi & Tenes

 

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: Anna Krystaszek: Klucz do wydania powieści? Trzeba pisać codziennie

– Oczywiste jest, że nieco się obawiam negatywnych opinii. Jednak jest pewnie powiedzenie, że tylko głupiec się nie boi.

Read More...

#wtonacjipromocji: „Informacja zwrotna”, czyli w zasadzie, jaką się okaże?

Jakub Żulczyk to autor, którego nie trzeba przedstawiać. Świadczy o tym popularność i rozpoznawalność, jaką zyskał dzięki nieszablonowym publikacjom

Read More...

#wtonacjipromocji: „Tokio vice”, czyli czas odkryć brutalną twarz Japonii!

Tym razem w serii #wtonacjipromocji prezentujemy Wam publikację Jake’a Adelsteina. Prawdą jest, że została wydana w 2009 roku, lecz

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu