Porywająca pierwsza część bestsellerowego cyklu – RUCHOMY CHAOS!

In Aktualności, Literatura

Cała seria „Igrzysk śmierci” i „Zmierzchu” obejrzana? Brakuje nowości, które wzbudzą emocje i dostarczą dreszczyku adrenaliny?

Choć kina wciąż są dla nas zamknięte to producenci nie zwalniają tempa i przygotowują nieziemskie hity! „RUCHOMY CHAOS” to jedno z takich widowisk, na które warto czekać, by wybrać się do kina!

Odtwórca roli SPIDER-MANA oraz niezapomniana REY z „Gwiezdnych wojen” w filmie reżysera hitów „TOŻSAMOŚĆ BOURNE’A”, „NA SKRAJU JUTRA” i „MR. & MRS. SMITH”.

W obsadzie także gwiazda zespołu JONAS BROTHERS, czyli Nick Jonas oraz niedościgniony w rolach czarnych charakterów Mads Mikkelsen.

„RUCHOMY CHAOS”

Porywająca rozmachem ekranizacja pierwszej części bestsellerowego powieściowego cyklu na miarę „IGRZYSK ŚMIERCI” i „ZMIERZCHU”.

18-letni Todd Hewitt jest najmłodszym w grupie ziemskich kolonizatorów na odległej planecie, która miała stać się Nowym Światem dla ludzkości. Wśród mieszkańców nie ma kobiet, które wyginęły przed laty na skutek tajemniczej epidemii. Choroba miała też wpływ na mężczyzn: wszyscy bez przerwy słyszą Szum, czyli myśli innych mieszkańców. Osadą rządzi twardą ręką charyzmatyczny Prentiss. Warunki na planecie są trudne, a życie bez kobiet i w ciągłym Szumie niektórych doprowadza do szaleństwa.

Todd podczas wędrówki po bezkresnym lesie odkrywa rozbity pojazd kosmiczny, a wkrótce poznaje ocalałą z katastrofy Violę. Skąd przybyła i dlaczego nie umarła jak inne kobiety? Jedynym, który może znać odpowiedź na te pytania jest Prentiss. Zamiast jej jednak udzielić, każe uwięzić Violę. Todd zaczyna przeczuwać, że Prentiss ukrywa jakąś niewygodną prawdę. Decyduje się więc uwolnić Violę i ruszając w głąb planety, poszukać odpowiedzi na nurtujące go pytania. Ich tropem rusza pościg, który nie może dopuścić do ujawnienia Tajemnicy.

Poznaj bohaterów już dziś. Przedstawiamy character postery!

Gatunek: przygodowy / sci – fi

Produkcja: USA 2020

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Reżyseria:     Doug Liman („Tożsamość Bourne’a”, „Na skraju jutra”, „Mr. & Mrs. Smith”,„Barry Seal: Król przemytu”, „Fair Game”)

Obsada:

  • Tom Holland („Spider-Man: Daleko od domu”, „Avengers: Koniec gry”, „Niemożliwe”, „Wojna o prąd”, „Spider-Man: Homecoming”)
  • Daisy Ridley („Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”, „Morderstwo w Orient Expressie”
  • Mads Mikkelsen („Casino Royale”, „Doktor Strange”, „Valhalla: Mroczny wojownik”, „Starcie tytanów”, „Polowanie”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie)
  • Nick Jonas („Jumanji: Następny poziom”, „Midway”, „Noc w muzeum 2”)
  • David Oyelowo („Interstellar”, „Służące”, „Selma”, „Ostatni król Szkocji”, „Lincoln”, „Kamerdyner”, „Paradoks Cloverfield”)

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nowości Wydawnictwa FoxGames: DECIPHER

Już 2 czerwca swoją premierę bedzie miała gra Decipher. Gra, która sprawdzi się zarówno na młodzieżowej imprezie jak i

Read More...

Powiernik Mieczy [Kroniki Mroku t.1]

Już 11 czerwca premierę będzie miała książka Kel Kade „Powiernik Mroku”.  Jest to epickie fantasy kategorii „czystej, fantastycznej

Read More...

Ukraina! 6. Festiwal Filmowy: konkurs filmów krótkometrażowych i pierwsze zapowiedzi programowe

Ukraina! 6. Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 21-28 października w Warszawie, a następnie przeniesie się do sieci. W tym roku,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu