Spotkanie autorskie z Joe Hillem poświęcone książce „Pudełko w kształcie serca”

In Aktualności, Wydarzenia

Sonia Bohosiewicz, Magda Mołek i Joanna Keszka, Joe Hill oraz Lady Pank bohaterami spotkań z cyklu #premieraonline

W Dniu Kobiet Empik zaprasza na fascynujące spotkania online. Aktorka i piosenkarka Sonia Bohosiewicz opowie o pracy nad albumem „10 sekretów MM” inspirowanym postacią Marilyn Monroe. Natomiast Magda Mołek i Joanna Keszka, autorki podcastu „Rozważna i Erotyczna”, porozmawiają o kobiecej zmysłowości.

W przyszłym tygodniu w wirtualnej przestrzeni odbędzie się także spotkanie autorskie z Joe Hillem, poświęcone książce „Pudełko w kształcie serca” oraz z kultowym zespołem Lady Pank, który z okazji 40 lat działalności powraca z premierowym materiałem w albumie „LP40”.Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

online_20210308_Bohosiewicz_TVpoziom.jpg

Sonia Bohosiewicz – poniedziałek, 8 marca, godz. 18:00 

Z okazji premiery albumu „10 sekretów MM” aktorka i wokalistka Sonia Bohosiewicz odpowie na pytania fanów podczas spotkania autorskiego online. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. Sonia Bohosiewicz, zainspirowana twórczością i życiorysem ikony popkultury Marilyn Monroe przygotowała koncert zatytułowany „10 sekretów Marilyn Monroe”. Artystka przemierzyła całą Polskę i zagrała go ponad 100 razy, a jazzowy album jest efektem tej trasy. Tytułowe 10 sekretów to 10 utworów, które oryginalnie albo wykonywane były przez samą Marilyn Monroe, albo przez inną współczesną jej wokalistkę. Podczas pracy nad materiałem Sonia Bohosiewicz ponownie spotkała się z Wojciechem Karolakiem, który gościnnie wystąpił na płycie.

Marzenie o śpiewaniu jazzu połączyło się w czasie z fascynacją Marilyn Monroe, aktorką, kobietą, ikoną. Miałam wrażenie, że blask tej hollywoodzkiej gwiazdy rozbłyska z każdym rokiem coraz mocniej. Zaczęłam zgłębiać jej życiorys, czytałam biografie, oglądałam filmy i dokumenty. Zaczął mi się z nich wyłaniać jej nowy obraz, zupełnie inny niż ten, który miałam dotychczas. Spod perfekcyjnie umalowanych czerwonych ust, falującej od podmuchu metra sukienki, kokieteryjnie przytrzymywanej na udach, spod seksownie zmrużonych powiek ukazał mi się obraz kobiety niezwykle silnej, niezależnej, a jednocześnie skrzywdzonej i samotnej.

Sonia Bohosiewicz

online_20210308_Molek_Keszka_TVpoziom.jpg

Magda Mołek i Joanna Keszka – poniedziałek, 8 marca, godz. 20:00

Podcast „Rozważna i Erotyczna” dziennikarki Magdy Mołek oraz Trenerki Kreatywnego Seksu Joanny Keszki bił w ubiegłym roku rekordy popularności i okazał się najchętniej słuchaną audycją w aplikacji Empik Go. Autorki dyskutują w nim na tematy związane z kobiecą seksualnością i zmysłowością, przekazują rzetelną wiedzę i przekonują, że znajomość swojego ciała i jego potrzeb podnosi jakość życia w każdej sferze. Rozmowę wokół trwającej drugiej serii podcastu poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Kobieca seksualność jest ważna. Dla nas bardzo ważna. Wypierana przez dziesiątki lat, nie traktowana poważnie, chowana do „szuflady wstydu i lęku” nie będzie nam służyć. Kobiecość to seksualność. Chcemy być szczęśliwe, zdrowe, zachwycone swoim ciałem i seksem. Potrzebujemy do tego wiedzy, narzędzi, nazywania rzeczy po imieniu i wsparcia. Po to powstał ten podcast: z miłości do kobiet, do dobrego seksu, do wolności. Bo każda z nas jest Rozważna i Erotyczna

– przekonują Magda Mołek i Joanna Keszka.

Magda Mołek – dziennikarka telewizyjna. Od 25 lat w rozmowach, które prowadzi z gośćmi w różnych programach, poszukuje odpowiedzi na najważniejsze pytania. Od niedawna prowadzi swój kanał na YouTube „W MOIM STYLU”. Kobiece sprawy leżą jej na sercu od zawsze, a kobieca seksualność jest, według niej, jedną z najważniejszych. Stąd pomysł na podcast w duecie z Joanną Keszką.

Joanna Keszka – Trenerka Kreatywnego Seksu, specjalistka w temacie kobiecej seksualności, edukatorka seksualna i autorka scenariuszy erotycznych. Ma na koncie poradniki i książki o seksie „Grzeczna to już byłam”, „Potęga Zabawnego Seksu”. Pisze o seksie z kobiecej perspektywy na portalu www.barbarella.pl. Prowadzi warsztaty i szkolenia w całej Polsce.

online_20210310_Hill_TVpoziom.jpg

Joe Hill – środa, 10 marca, godz. 18:00

Ze studiem Empiku połączy się Joe Hill, autor książki „Pudełko w kształcie serca” (Wydawnictwo Albatros), okrzykniętej najlepszym debiutem z gatunku horroru od czasu Clive’a Barkera i jedną z najbardziej udanych historii o duchach, jakie kiedykolwiek napisano.Bohater powieści – Jude Coyne, gwiazdor ostrego rocka w mocno średnim wieku, oprócz muzyki ceni sobie spokój, psy, kobiety − i swoją wyjątkową kolekcję. Jako zbieracz wszystkiego, co makabryczne i niesamowite, nie może przepuścić okazji do zakupu wystawionego na aukcji internetowej ducha. Kiedy jednak w jego domu pojawia się garnitur nieboszczyka w czarnym pudełku w kształcie serca, Jude odkrywa, że za swe pieniądze dostał znacznie więcej, niż się spodziewał. Duch bowiem jest prawdziwy − i ma swoje plany.Internauci będą mieli szansę zadać pisarzowi pytania, a rozmowę poprowadzi Marcin Zwierzchowski.

online_20210311_Lady_Pank_TVpoziom.jpg

Lady Pank – czwartek, 11 marca, godz. 18:00

Lady Pank powraca z nowym, wyczekiwanym przez fanów materiałem. Jubileuszowy album „LP40” to prezent dla oddanych słuchaczy z okazji 40 lat działalności kultowego zespołu. Muzycy będą bohaterami spotkania autorskiego z cyklu #premieraonline, które poprowadzi Michał Kirmuć.Fani Lady Pank już pięć lat czekają na kolejny album zespołu. Nie licząc okolicznościowego „Zimowego Graffiti 2” (2017) oraz remake’u pierwszej płyty zespołu z 1983 r., nagranej na nowo z licznymi gośćmi i wydanej pod szyldem „LP1” (2018), ostatnia płyta z premierowymi utworami to „Miłość i władza” z 2016 roku. Wydaniu 12 najnowszych nagrań będzie towarzyszyć m.in. trasa koncertowa, której szczegóły zostaną ogłoszone już wkrótce.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjipromocji: Nadchodzi czas Uwalniania!

Odkryj przejmującą historię o dorastaniu, odkrywaniu prawdy o sobie i niezwykłej odwadze. Już wkrótce premiera bezkompromisowej i szczerej do bólu powieści –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „Doberman”, czyli czytasz na własną odpowiedzialność…

Doberman. Takim słowem została opatrzona najnowsza książka Jacka Piekiełki. Z pozoru wydaje się, że jest zupełnie niegroźne. W końcu nazwa tej

Read More...

#wtonacjirecenzji: „Łemkowie. Losy zaginionego narodu” – lekcja historii według Marka A. Koprowskiego.

Muszę przyznać, że biorąc do rąk książkę Marka A. Koprowskiego „Łemkowie. Losy zaginionego narodu.” początkowo czułam niechęć. „Kolejne suche

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu