PRZYJACIELE SERIAL WSZECH CZASÓW NA DVD!

In Aktualności, DVD i Blu-ray

Już 27 maja „Przyjaciele” spotkają się ponownie w specjalnym odcinku! Świętujmy tę niezwykłą okazję wracając do wydania DVD obejmującego wszystkie sezony serialu! Zobaczmy Jennifer Aniston, Courtney Cox Arquette, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer w bijącym rekordy popularności serialu, który zgromadził  przed ekranami niemalże 52 miliony widzów na całym świecie. 6 nagród Emmy® i Złoty Glob®, setki innych nagród i nominacji mówią same za siebie!

Według amerykańskiego historyka Henry’ego Brooksa Adamsa jeden przyjaciel w życiu to dużo, dwoje to luksus, a troje to prawie niemożliwe. Ciekawe, co by powiedział na sześciu…?

Monika (Courteney Cox) i Ross (David Schwimmer) to rodzeństwo. Oboje ekscentryczni, po za tym – zupełnie różni. Ona to zwariowana perfekcjonistka, z obsesją czystości – marzeniem Moniki jest posiadanie odkurzacza, którym mogłaby odkurzyć… odkurzacz. On jest zamkniętym w sobie naukowcem, który wpada w panikę, gdy tylko ogon dinozaura przestaje się ruszać i zegarek zacina się.

Chandler (Matthew Perry), syn autorki powieści dla dorosłych oraz mężczyzny, który teraz jest kobietą, to najlepszy kumpel Rossa. Po rozstaniu z żoną Króla Materacy nie ma ochoty robić niczego oprócz chodzenia przez cały dzień w szlafroku. Bing!

3 w 1. Masażystka, śpiewająca gitarzystka, naturalny „inkubator” dla dzieci brata. Może nawet 4 w 1 – Phoebe (Lisa Kudrow) wierzy, że w poprzednim wcieleniu była pielęgniarką, co ma wpływ na jej obecne życie. A, i oczywiście jest jeszcze księżniczką – Consuelą Bananahammock.

Jedzenie czy kobiety? Jedzenie czy kobiety…? Trudny wybór. Joey nie potrafi podjąć decyzji. Jedno jest pewne: Joey (Matt LeBlanc) nie dzieli się jedzeniem! Zapamiętaj!

Rachel (Jennifer Aniston) nigdy nie pogodziła się z życiową rolą buta, jaką wybrał dla niej ojciec. Kozaczki kupione na przecenie w Bloomingdales są super, ale Rach woli być torebką. Albo kapeluszem. Który dodatek jest w tym roku bardziej na topie? Odpowiedzi trzeba szukać gdzie indziej – Rachel jest zainteresowana inną kwestią: czy na zdjęciu rentgenowskim można wyglądać grubo?

Przyjaciele znają się od czasów studenckich, a może dłużej… My znamy ich od 27 lat (pierwsza emisja serialu odbyła się w roku 1994). Przez 10 kolejnych sezonów towarzyszyliśmy im w chwilach szczęścia. Trzymaliśmy kciuki za nowe związki, zdmuchiwaliśmy świeczki na urodzinowych tortach, składaliśmy przysięgi małżeńskie, witaliśmy na świecie kolejne dzieci. Razem z nimi podróżowaliśmy i urządzaliśmy mieszkania. Byliśmy przy nich, kiedy najbardziej nas potrzebowali – przeżywali rozstania, szukali członków rodziny, szli na pogrzeb babci lub ślub byłego partnera (część z nas pewnie nawet śpiewała z Rachel „Copacabanę”).

Twórcy serii, David Crane, Marta Kauffman i Keving Bright, o swojej produkcji  mówią, że jest to opowieść „o seksie, miłości, związkach, karierze i czasie w życiu, kiedy wszystko jest możliwe. I o przyjaźni, ponieważ kiedy jesteś samotny w mieście, twoi przyjaciele są twoją rodziną”.

Fryzura „na Rachel” nie przetrwała próby czasu, jednak tematyka serialu – tak. Jego ponadczasowość i uniwersalność okazała się kluczem do sukcesu. Na całym świecie widzowie kochają „Przyjaciół”. Każdy sezon w czasie pierwszej emisji tylko w Stanach Zjednoczonych przyciągał przed ekrany telewizorów przynajmniej 16 milionów widzów. Finałowy odcinek serii, emitowany 6 maja 2004 roku, obejrzało ponad 51 milionów osób!

22 minutowy epizod na antenie telewizyjnej po raz pierwszy pojawił się 22 września 1994 roku w paśmie o 20:30. Świat oszalał na punkcje ekipy z Nowego Jorku. Wszyscy chcieli być jak Monika, Ross, Rachel, Joey, Phoebe i Chandler! 27 lat później obsada serialu spotka się ponownie w specjalnym odcinku pod tytułem „Spotkanie po latach”.

Z tej okazji przypomnijmy sobie przygody szóstki przyjaciół dzięki kompletnej kolekcji wszystkich dziesięciu sezonów na DVD. To ponad  5000 minut doskonałej zabawy!

Więcej informacji o premierach seriali na Blu-ray i DVD na profilu:

facebook.com/MojeFilmy

***

Galapagos Sp. z o.o. – niezależna spółka dystrybucyjna działająca na polskim rynku od 2007 roku, wyłączny dystrybutor filmów DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D oraz 4K UHD Blu-ray Warner Bros., HBO i MGM. Jest także wyłącznym dystrybutorem DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D Disney, Pixar, Marvel,  Lucasfilm, 20th Century Studios, a także oferty DVD LEGO®, Hasbro Studios, wybranych seriali Telewizji Polskiej i wielokrotnie nagradzanych filmów niezależnych polskich producentów m.in. Wołyń, Cicha Noc, Najlepszy, Powidoki, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Wkręceni, Córka Trenera, Proceder czy Dolina Bogów oraz kontentu dla platform VOD.

Warner Bros. Entertainment Światowy lider na rynku filmów wideo. Obsługuje największą sieć dystrybucyjną, która oferuje najszerszy wybór filmów na świecie. Biblioteka Warner Bros. Entertainment zawiera najnowsze produkcje komercyjne oraz klasyki wyprodukowane przez Warner Bros. Pictures i HBO.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu