Helios zaprasza na granie na wielkim ekranie!

In Aktualności

Sieć kin Helios przygotowała dla swoich widzów wyjątkową ofertę: Helios Game – Granie na Wielkim Ekranie. Od piątku, 11 czerwca każdy fan gier na konsoli będzie miał możliwość wynajęcia sali kinowej dla siebie i swoich znajomych na jedyną w swoim rodzaju rozgrywkę na wielkim ekranie. To znakomity pomysł na niepowtarzalnie spędzony czas w gronie pasjonatów gamingu!

Projekt opiera się na zaoferowaniu klientom usługi wynajmu, podczas, którego będą mogli zagrać na własnej konsoli w ulubione gry, jednak w zupełnie innych warunkach, które gwarantuje sala kinowa. Jest to propozycja skierowana do miłośników grania na konsolach, którzy chcą spędzić wyjątkowy czas w gronie bliskich znajomych i rywalizować z nimi na najwyższym poziomie. Usługa dostępna jest w wybranych lokalizacjach.

Rezerwacji będzie można dokonać poprzez przesłanie zgłoszenia na dedykowany adres mailowy, na minimum 14 dni przed planowanym wydarzeniem. Widzowie powinni przybyć do kina na minimum 15 minut przed wyznaczoną godziną, a następnie przekazać obsłudze kina odpowiedni sprzęt, który zostanie podpięty przez pracownika w kabinie projekcyjnej (bez udziału widza). Wszyscy uczestnicy będą zobowiązani do noszenia maseczek i zachowywania dystansu. Maksymalna liczba graczy w sali to 20 osób (oczywiście z zachowaniem norm reżimu sanitarnego). Wydarzenie można zaplanować o dwóch porach: w ciągu dnia (pomiędzy godziną 9:00, a 15:00; ostatnie wejście o godzinie 13:00) oraz wieczorem (w godzinach 21:00 – 01:00 dnia następnego, ostatnie wejście może nastąpić o godzinie 23:00).

Szczegóły dotyczące projektu Helios Game – Granie na Wielkim Ekranie w wybranych kinach sieci znaleźć można na: www.helios.pl/heliosgame. Takiej okazji nie może przegapić żaden gracz!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 50 kinami mającymi łącznie 281 ekranów i niemal 53 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu