Poczuj rytm miasta – Empik zapowiada festiwal Miasto Muzyka. Pierwszymi headlinerami Beata Kozidrak i JIMEK

In Wydarzenia

Przez ostatni rok polskie miasta, znane z własnych brzmień, charakterystycznych artystów i niepowtarzalnej lokalnej sceny, musiały ucichnąć. By na nowo rozbudzić rytm metropolii, na warszawskim Lotnisku Bemowo w dniach 25-26 września odbędzie się festiwal Miasto Muzyka by Empik. Pierwszymi ogłoszonymi headlinerami zostali Beata Kozidrak i JIMEK. Organizatorami wydarzenia są Empik i Going.

Muzyka dla wszystkich

Nowy festiwal powstał, by uchwycić różnorodność skrytą w miastach i muzyce. Dlatego organizatorzy postanowili nie wyznaczać gatunkowych granic, a zamiast tego połączyć publiczność pod jedną wspólną sceną. Zgodnie z założeniem twórców, podczas festiwalu Miasto Muzyka każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie i odkryje nowe brzmienia.

– Zależało nam, by stworzyć klimatyczny miejski festiwal, odpowiadający na wielki głód muzyki, który rósł w nas wszystkich przez ostatnie długie miesiące – mówi Tomasz Lisek, brand manager Going. – Skorzystaliśmy z naszego doświadczenia z projektu Miasto Muzyka dla Empik Music i zaprosiliśmy różnorodnych artystów do niepowtarzalnej przygody, w której wziąć udział mogą fani muzyki z całej Polski. Dzięki spotkaniu różnych stylów i gatunków festiwal będzie zaskakiwać i cieszyć nawet najbardziej wymagających melomanów

Topowi artyści, zaskakujący goście, wyjątkowy repertuar

Beata Kozidrak łączy różne pokolenia fanów muzyki jak mało który artysta sceniczny. Twórczość diwy od dekad królującej na polskiej estradzie szczególnie wpisuje się w zamysł festiwalu – choćby w nagranym specjalnie na potrzeby projektu Miasto Muzyka utworze „Bliżej” artystka wraca do swojego ukochanego Lublina – miasta, które ją wychowało i natchnęło do tworzenia. Występ Beaty Kozidrak zapowiada się jako ekscytująca muzyczna podróż, tym bardziej, że artystka udowodniła niedawno, że znakomicie odnajduje się przy modnych, elektronicznych bitach oraz podczas współpracy z nowymi głosami w branży.

JIMEK (Radzimir Dębski) na koncert z publicznością czeka od dwóch lat. W projekcie Symphonixx wystąpi w najbardziej naturalnym dla siebie otoczeniu – pełnego składu orkiestry symfonicznej – ale po raz pierwszy w tak wyjątkowym miejscu. – Koncert z orkiestrą na lotnisku? Jaram się – mówi JIMEK. Wśród utworów, które echem poniosą się po warszawskim Bemowie znajdą się najciekawsze kompozycje z twórczości artysty. Nie zabraknie muzyki filmowej ani kompozycji ponad gatunkami, z których kompozytor słynie. JIMEK już nie raz zaskakiwał słuchaczy i nie inaczej ma być podczas wrześniowego koncertu. Dla osób, które wybiorą bilety najbliżej sceny, muzyk przygotował specjalną niespodziankę. Jak zaznacza organizator, bilety Golden Circle dostępne będą wyłącznie dla użytkowników Empik Premium.

Na obecną chwilę możemy zdradzić, że Beata Kozidrak i JIMEK to nie jedyni kultowi muzycy, którzy wystąpią pod koniec września na Bemowie – dodaje Lisek. – Jeszcze w wakacje ogłosimy kolejnych headlinerów, reprezentujących zupełnie inne gatunki muzyczne, których udział wzbogaci projekt. Na Bemowie muzyka miasta będzie rozbrzmiewać jak nigdy wcześniej.

Festiwal Miasto Muzyka by Empik to okazja do niezapomnianej zabawy niezależnie od tego, czy na wydarzenie wybieramy się sami, z przyjaciółmi czy z rodziną. Na terenie wydarzenia zostaną udostępnione m.in. specjalne strefy, które pozwolą miło spędzić czas także najmłodszym fanom muzyki.

Przedsprzedaż biletów na festiwal Miasto Muzyka dla użytkowników Empik Premium ruszy 15 lipca o godzinie 12:00. Dzień później bilety trafią do ogólnej sprzedaży na stronie goingapp.pl oraz w aplikacji Going.

Szczegóły wydarzenia są dostępne są pod adresem: www.MiastoMuzyka.pl

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu