SPEKTAKLOVE w nowym sezonie teatralnym

In Teatr

Życie teatralne stolicy rozkwitło na nowo. Spektakle znów dają radość i „zmuszają” do przemyśleń… Stąd też SPEKTAKLOVE uosabia potrzebę szerzenia kultury teatralnej, a w Warszawie warto spędzić czas kulturalnie, aby poznać sztuki znane i lubiane w urokliwej przestrzeni Małej Warszawy przy ulicy Otwockiej 14.

fot. materiały prasowe

SPEKTAKLOVE to teatr dla wszystkich, którzy poszukują dobrych inscenizacji, zabawnych i inteligentnych oraz ze świetną obsadą, dobrze wyreżyserowanych i zagranych.

W tym porcie sztuki, po prawej stronie Wisły możemy tworzyć i dzielić się naszą twórczością z widzami. Po to, by choć trochę rozświetlić rzeczywistość a także poruszyć serca. Towarzyszy nam w tym nieodmiennie pozytywna energia, nietuzinkowy i skłaniający do refleksji repertuar oraz przede wszystkim wspaniali aktorzy. Na naszej scenie m.in.: Olga Bołądź, Małgorzata Foremniak, Izabela Kuna, Magdalena Lamparska, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska, Mateusz Banasiuk, Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski, Wojciech Malajkat czy Bartłomiej Topa – mówią Katarzyna Fukacz i Damian Słonina, twórcy SPEKTAKOVE.

Nowy sezon teatralny SPEKTAKLOVE otworzy sztuka „Dobrze się kłamie” w reżyserii Marcina Hycnara (10 września). Ponadto w Małej Warszawie już we wrześniu aż dwie premiery:

fot. materiały prasowe
  • „Inteligenci” w reżyserii Wojciech Malajkata (17 września)

Autor sztuki Marek Modzelewski i reżyser Wojciech Malajkat sprawnie i z humorem opowiadają historię jednej rodziny, ale kontekst tej opowieści jest uniwersalny. To już nie tylko konflikt małżeński czy pokoleniowy, to znana wszystkim wojna polsko-polska, która toczy się w czterech ścianach wielu domów.

  • „Miłość po dwóch stronach Atlantyku” w reżyserii Bożenny ‘Bo’ Intrator (30 września)

To opowieść o tym, co naprawdę ważne, o naszych najbliższych, o elementarnych uczuciach i więzach rodzinnych, które okazują się silniejsze od wszystkiego.

Jesień na scenie SPEKTAKLOVE to także pełne humoru, refleksyjne oraz pogodne tytuły, które zostały docenione przez widzów i recenzentów: „Ludzie inteligentni”, „Imię”, „Kolacja dla głupca”.

REPERTUAR:

www.spektaklove.pl

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Gierek” wyjątkowa biografia na ekranach kin Helios!

Edward Gierek - to nazwisko zna chyba każdy Polak. Pozostaje w pamięci jako jeden z najważniejszych Polaków XX wieku, choć

Read More...

Wygraj z nudą w zimowe wieczory – 7 najciekawszych planszówek

Gry planszowe to wymagająca i inteligentna rozrywka, która rozwija mózg, ćwiczy pamięć i logiczne myślenie. Spędzenie wieczoru przy planszówce

Read More...

#wtonacjirozmowy: Patryk Jaroń: Chcę, by czytelnicy w trakcie odbioru dobrze się bawili

– Mogę jedynie dodać, że jedną z najważniejszych kwestii, jakie chcę przekazać moim czytelnikom jest to, by sięgając po

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu