NAJMRO. Kocha, kradnie, szanuje” na ekranach kin Helios!

In Kino

Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić… Tylko czy będzie potrafił? Najbliższy piątek przyniesie kinomanom propozycję nie do odrzucenia, zarówno ze względu na rewelacyjną obsadę aktorską, jak i reżyserię, muzykę oraz zdjęcia. Film „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” wypełniają porywające zwroty akcji, które po prostu trzeba zobaczyć na wielkim ekranie!

Oto komedia akcji w mistrzowskiej reżyserii Mateusza Rakowicza, film inspirowany prawdziwą historią Zdzisława Najmrodzkiego, gwiazdy przestępczego półświatka i legendarnego króla ucieczek, który niemal 30 razy wymknął się organom ścigania PRL. Milicja dawała za jego głowę milionowe nagrody, kobiety zaś głowę dla niego traciły, a mężczyźni podziwiali go za spryt i odwagę.

Brawurowe wyczyny Najmrodzkiego śledziła w latach 70. i 80. cała Polska. Obrabiając Pewexy, żył kolorowo w czasach, w których wszystko określić można było jedynie mianem szarego. W rolach głównych zobaczymy znakomitych aktorów: Dawida Ogrodnika, Roberta Więckiewicza, Jakuba Gierszała, Rafała Zawieruchę i Maszę Wągrocką.

Oto komedia smaczna pod każdym względem, stanowiąca świetną propozycję na udany wieczór w kinie Helios. W bilety warto zaopatrzyć się już dziś na stronie: www.helios.pl/najmro, zyskując gwarancję dobrego miejsca oraz najbardziej korzystną cenę. „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, a widz przychodzi, ogląda i… się zachwyca!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji Ktoś rozpoczął polowanie…Recenzja książki “Polowanie na psy” Mieczysława Gorzki.

Komisarz Marcin Zakrzewski, bohater bestsellerowego cyklu kryminalnego „Cienie przeszłości”, powraca! Komisarz Marcin Zakrzewski, bohater bestsellerowego cyklu kryminalnego „Cienie przeszłości”, powraca! Na początku grudnia

Read More...

#wtonacjirozmowy: Sylvia Wilczyńska o „Naznaczonych”-„Lubię łamać schematy i podróżować pomiędzy różnymi gatunkami”

„Naznaczeni” to kontynuacja wielowątkowego kryminału „Topielice” z elementami mitologii słowiańskiej wydanej przez Wydawnictwo Lira. Drugi tom serii z prokurator

Read More...

#wtonacjipromocji: Nadchodzi czas Uwalniania!

Odkryj przejmującą historię o dorastaniu, odkrywaniu prawdy o sobie i niezwykłej odwadze. Już wkrótce premiera bezkompromisowej i szczerej do bólu powieści –

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu