#wtonacjipromocji: „Informacja zwrotna”, czyli w zasadzie, jaką się okaże?

In Audiobooki, Literatura, Promocja

Jakub Żulczyk to autor, którego nie trzeba przedstawiać. Świadczy o tym popularność i rozpoznawalność, jaką zyskał dzięki nieszablonowym publikacjom oraz solidnemu warsztatowi pisarskiemu. I tym razem do „drzwi prowadzących do tajemniczego świata literatury” zapukał, niosąc ze sobą utwór o tytule: „Informacja zwrotna”.

fot. Wydawnictwo Świat Książki

Z jaką fabułą spotkamy się, sięgając po tę pozycję?

Nazywam się Marcin Kania. Jestem alkoholikiem i zaraz zabiję człowieka.

Syn Marcina Kani, żyjącego z tantiemów byłego muzyka, twórcy jednego z największych polskich hitów, pewnego dnia znika bez śladu. Jedyne, co po sobie pozostawia to zakrwawione prześcieradła. Kania wie, że poprzedniego wieczoru widział się z synem. Jednak prawie nic z tego spotkania nie pamięta. Zapił.

Kania, alkoholik leczący się z choroby w ośrodku „Jutro”, wyrusza w szaleńczą podróż w poszukiwaniu syna. Ta odyseja po mieście, w którym każde z miejsc ma swoja brudną tajemnicę, popchnie go w najmroczniejsze rejony ludzkiego psyche, naprowadzi na trop największej w polskich dziejach afery reprywatyzacyjnej oraz skonfrontuje ze złem, które wyrządził swojej rodzinie.

Klucz do odkupienia i odnalezienia syna tkwi w jego wyniszczonym przez alkohol umyśle. Musi sobie tylko przypomnieć.

Jaka będzie informacja zwrotna?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Świat Książki i został wykorzystany na potrzeby tekstu promocyjnego do serii #wtonacjipromocji. I dodamy, że tytuł możecie kupić we wszystkich księgarniach, znajdujących się w Polsce. I co istotne, to fakt, że wszelkie formaty wspominanej powieści są dostępne w księgarni internetowej Świata Książki.

fot. Wydawnictwo Świat Książki

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Jak pisałem wyżej, publikacja została wydana przez Wydawnictwo Świat Książki i jej autorem jest Jakub Żulczyk. Sam utwór liczy 527 stron. Została wydana w języku polskim, a swoją premierę święciła 19 maja 2021 roku. Książkę możecie nabyć nie tylko w twardej i miękkiej oprawie, ale również na e-czytniki i w formie audiobooka.

I jeżeli zdecydujecie się na ostatni wariant, wówczas spotkanie się z głosem Grzegorza Damięckiego jako lektora. Jednak nie tylko to przemawia za tym, byście zapoznali się z tą pozycją. Istotne jest również to, że średnia ocena recenzentów wystawiających noty tej pozycji na stronie Empiku wynosi 4,7, z czego, aż przez 141 osoby otrzymała najnowszą notę. Jaka jest nasza? Tego dowiecie się w recenzji, która pojawi się na dniach na naszej stronie internetowej.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: Roma J.Fiszer.Zła wokół jest zbyt wiele. Nie czuję żadnej potrzeby, aby jeszcze o tym pisać…”

Z Romą J.Fiszer rozmawiamy nie tylko o najnowszej książce, ale też po prostu o życiu, o marzeniach, o planach o

Read More...

Festiwal Audioriver 2022 zakończony

Za nami 15. edycja Audioriver. Podczas trzech dni, na 11 scenach wystąpiło ponad 100 artystów muzyki elektronicznej, a wśród nich m.in.

Read More...

Helios prezentuje pełen akcji letni repertuar!

W sierpniu sieć kin Helios przygotowała dla swoich widzów kolejną porcję filmowych emocji i spotkań z największymi gwiazdami na dużym ekranie! Już najbliższy

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu