#wtonacjipromocji: „Informacja zwrotna”, czyli w zasadzie, jaką się okaże?

In Audiobooki, Literatura, Promocja

Jakub Żulczyk to autor, którego nie trzeba przedstawiać. Świadczy o tym popularność i rozpoznawalność, jaką zyskał dzięki nieszablonowym publikacjom oraz solidnemu warsztatowi pisarskiemu. I tym razem do „drzwi prowadzących do tajemniczego świata literatury” zapukał, niosąc ze sobą utwór o tytule: „Informacja zwrotna”.

fot. Wydawnictwo Świat Książki

Z jaką fabułą spotkamy się, sięgając po tę pozycję?

Nazywam się Marcin Kania. Jestem alkoholikiem i zaraz zabiję człowieka.

Syn Marcina Kani, żyjącego z tantiemów byłego muzyka, twórcy jednego z największych polskich hitów, pewnego dnia znika bez śladu. Jedyne, co po sobie pozostawia to zakrwawione prześcieradła. Kania wie, że poprzedniego wieczoru widział się z synem. Jednak prawie nic z tego spotkania nie pamięta. Zapił.

Kania, alkoholik leczący się z choroby w ośrodku „Jutro”, wyrusza w szaleńczą podróż w poszukiwaniu syna. Ta odyseja po mieście, w którym każde z miejsc ma swoja brudną tajemnicę, popchnie go w najmroczniejsze rejony ludzkiego psyche, naprowadzi na trop największej w polskich dziejach afery reprywatyzacyjnej oraz skonfrontuje ze złem, które wyrządził swojej rodzinie.

Klucz do odkupienia i odnalezienia syna tkwi w jego wyniszczonym przez alkohol umyśle. Musi sobie tylko przypomnieć.

Jaka będzie informacja zwrotna?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Świat Książki i został wykorzystany na potrzeby tekstu promocyjnego do serii #wtonacjipromocji. I dodamy, że tytuł możecie kupić we wszystkich księgarniach, znajdujących się w Polsce. I co istotne, to fakt, że wszelkie formaty wspominanej powieści są dostępne w księgarni internetowej Świata Książki.

fot. Wydawnictwo Świat Książki

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Jak pisałem wyżej, publikacja została wydana przez Wydawnictwo Świat Książki i jej autorem jest Jakub Żulczyk. Sam utwór liczy 527 stron. Została wydana w języku polskim, a swoją premierę święciła 19 maja 2021 roku. Książkę możecie nabyć nie tylko w twardej i miękkiej oprawie, ale również na e-czytniki i w formie audiobooka.

I jeżeli zdecydujecie się na ostatni wariant, wówczas spotkanie się z głosem Grzegorza Damięckiego jako lektora. Jednak nie tylko to przemawia za tym, byście zapoznali się z tą pozycją. Istotne jest również to, że średnia ocena recenzentów wystawiających noty tej pozycji na stronie Empiku wynosi 4,7, z czego, aż przez 141 osoby otrzymała najnowszą notę. Jaka jest nasza? Tego dowiecie się w recenzji, która pojawi się na dniach na naszej stronie internetowej.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Lady Pank dwukrotnie w Teatrze Roma w ramach trasy MTV Unplugged! 19 i 20 grudnia zespół zaprezentuje w Warszawie ikoniczne przeboje w wyjątkowych aranżacjach 

Lady Pank, ikona polskiego rocka, ogłasza drugi koncert w warszawskim Teatrze Roma, w ramach akustycznego tournée. Po sukcesie albumu

Read More...

SABAT RAVEUM X FEST ~ femi rave

Okrągła jak zaczarowany krąg, niejako jubileuszowa edycja naszego femi rejwu i z tego też powodu trwająca 2 dni! SABAT

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu