Pierwszy raz w kinie – Helios zaprasza na wyjątkowe seanse dla całej rodziny!

In Kino

Już w najbliższą niedzielę sieć kin Helios zaprosi swoich najmłodszych widzów na niepowtarzalny seans z cyklu „Pierwszy raz w kinie”. Dzięki temu wydarzeniu pierwsza wizyta w kinie małych kinomanów z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem, które stanie się ważnym momentem dla całej rodziny.

fot. materiały prasowe

Ten wyjątkowy moment zbliża się wielkimi krokami! Już 10 października, o godzinie 10:30, na najmłodszych widzów czekać będzie pokaz pozytywnych bajek z serii „Przytul mnie”. Repertuar proponowany w ramach sensów filmowych z cyklu „Pierwszy raz w kinie” to gwarancja najlepszych, bezpiecznych i mądrych treści. Na kinowej sali światło będzie jedynie lekko przygaszone, tak by najmłodsi czuli się komfortowo od pierwszych chwil spędzonych w świecie wielkiego ekranu. Pamiątkowy dyplom i piękny balon? To kolejne elementy, które zapadną w pamięć najmłodszych!

Seanse dla całej rodziny tylko w kinach Helios

„Przytul mnie” to animowany serial 2D dla dzieci, opowiadający o radosnym i pełnym przygód życiu Taty Misia i Małego Misia. W zabawny, a jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między ojcem a synem. Historie w poszczególnych odcinkach niosą ze sobą wyłącznie pozytywny przekaz, podkreślają rolę małych gestów i wspólnego spędzania czasu, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje. Serial prezentowany jest w ramach cyklu #bajkizpolski, który reprezentują także inne wartościowe rodzime seriale, takie jak „Pamiętnik Florki” czy „Żubr Pompik”.

Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego, przy czym bilet kupuje tylko opiekun – dzieci, jako wyjątkowi goście tego wydarzenia, uczestniczą w nim nieodpłatnie. Szczegółowe informacje dostępne są na: www.helios.pl/prwk.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

ZAUŁEK KOSZMARÓW NAJNOWSZY FILM W REŻYSERII GUILLERMO DEL TORO JUŻ 15 CZERWCA NA DVD!

Dwukrotny laureat Oscara® Guillermo del Toro – twórca takich obrazów jak „Labirynt Fauna”, czy „Kształt wody”, wraca z nowym

Read More...

Jennifer Lopez w najbardziej współczesnej komedii romantycznej! “WYJDŹ ZA MNIE” na Blu-ray i DVD 15 czerwca

Para supergwiazd Kat Valdez (Jennifer Lopez) i Bastian (debiutujący w filmie Maluma) mają się pobrać na oczach milionów widzów. Kiedy jednak

Read More...

FESTIWAL CLASSIX NA ŻYWIECCZYŹNIE JUŻ OD 13-15 Maja 2022

Festiwal ClassiX to innowacyjny festiwal na styku sztuk. Łamie schematy i konwencje. Łącząc różne gatunki sztuki łączy ludzi. Czwarta edycja Festiwalu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu