#wtonacjipromocji: „Powolne spalanie”, czyli czas poznać prawdę o nas samych

In Literatura, Promocja

Paula Hawkins to autorka, która od momentu pojawienia się na literackiej scenie, zachwyca nie tylko swoim talentem i warsztatem. Otóż wspomniana pisarka w umiejętny sposób prezentuje nam wiele prawd o… nas samych. I choć teraz w zasadzie mógłbym przepisać słowa Louise Doughty, które znajdują się na tylnej okładce, tak na recenzję przyjdzie jeszcze czas.

fot. Wydawnictwo Świat Książki

Z jaką fabułą spotykamy się, sięgając po tę pozycję?

Paula Hawkins, autorka powieści „Dziewczyny z pociągu” i „Zapisane w wodzie”, które urzekły miliony czytelników na całym świecie, snuje pasjonującą, pełną zwrotów akcji opowieść o oszustwie, morderstwie i zemście.

„Co ci odbiło?”.

Makabryczne morderstwo młodego człowieka na barce w Londynie nasuwa pytania o rolę trzech kobiet. Laury, przeżywającej trudne chwile dziewczyny, z którą późniejsza ofiara umówiła się na przelotny seks i która według świadków jako ostatnia wyszła z barki chłopaka. Carli, jego pogrążonej w żałobie ciotki, i tak już opłakującej inną krewną, która zginęła ledwie kilka tygodni wcześniej. I Miriam, wścibskiej sąsiadki, która znalazła zakrwawione zwłoki i ma tajemnice przed policją.

Trzy kobiety w zasadzie się nie znają, lecz każda z nich była w jakiś sposób powiązana z ofiarą. Trzy kobiety z różnych powodów kipią gniewem. Świadomie lub nie domagają się naprawienia zła, jakie im wyrządzono.

A gdy chodzi o zemstę, nawet porządni ludzie są zdolni do straszliwych czynów. Do czego się posuną, żeby odzyskać spokój?

Paula Hawkins daje nam odważny i pikantny kryminał, w którym pyta: Jak długo tajemnica może się tlić, zanim wybuchnie ogniem?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Świat Książki i został wykorzystany na potrzeby tekstu promocyjnego do serii #wtonacjipromocji. I dodamy, że tytuł możecie nabyć we wszystkich księgarniach, znajdujących się w Polsce. I co istotne, to fakt, że wszelkie formaty wspomnianej powieści są dostępne w księgarni internetowej Świata Książki.

fot. Wydawnictwo Świat Książki

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Jak pisałem wyżej, publikacja została wydana nakładem Wydawnictwa Świat Książki i jej autorem jest Paula Hawkins. Sam utwór liczy 360 stron. Została wydana w języku angielskim, a następnie przetłumaczona na język polski, a za przetłumaczenie odpowiada Robert Ginalski. Oraz istotne jest również to, że premiera tej książki miała miejsce 31 sierpnia 2021 roku.

W jakich formatach mogę ją nabyć?

I książkę możecie nabyć również w formie pliku audio na takie formaty, jak MP3, ZIP, Epub, Mobi. Oraz jeżeli zdecydujecie się ją kupić w postaci pliku audio, wówczas spotkacie się z głosem Karoliny Gruszki jako lektorki. I interesujące jest również to, że recenzenci średnio oceniają tę pozycję na notę cztery i osiem w pięciopunktowej skali. Jaka jest nasza nota? Tego dowiecie się z recenzji, która pojawi się na dniach na naszej stronie internetowej.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Do autorek Czwartej Strony Kryminału dołącza…

Do grona autorek i autorów Czwartej Strony Kryminału dołącza Klaudia Muniak! fot. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Klaudia Muniak to autorka, która

Read More...

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu