#wtonacjipromocji: „Powolne spalanie”, czyli czas poznać prawdę o nas samych

In Literatura, Promocja

Paula Hawkins to autorka, która od momentu pojawienia się na literackiej scenie, zachwyca nie tylko swoim talentem i warsztatem. Otóż wspomniana pisarka w umiejętny sposób prezentuje nam wiele prawd o… nas samych. I choć teraz w zasadzie mógłbym przepisać słowa Louise Doughty, które znajdują się na tylnej okładce, tak na recenzję przyjdzie jeszcze czas.

fot. Wydawnictwo Świat Książki

Z jaką fabułą spotykamy się, sięgając po tę pozycję?

Paula Hawkins, autorka powieści „Dziewczyny z pociągu” i „Zapisane w wodzie”, które urzekły miliony czytelników na całym świecie, snuje pasjonującą, pełną zwrotów akcji opowieść o oszustwie, morderstwie i zemście.

„Co ci odbiło?”.

Makabryczne morderstwo młodego człowieka na barce w Londynie nasuwa pytania o rolę trzech kobiet. Laury, przeżywającej trudne chwile dziewczyny, z którą późniejsza ofiara umówiła się na przelotny seks i która według świadków jako ostatnia wyszła z barki chłopaka. Carli, jego pogrążonej w żałobie ciotki, i tak już opłakującej inną krewną, która zginęła ledwie kilka tygodni wcześniej. I Miriam, wścibskiej sąsiadki, która znalazła zakrwawione zwłoki i ma tajemnice przed policją.

Trzy kobiety w zasadzie się nie znają, lecz każda z nich była w jakiś sposób powiązana z ofiarą. Trzy kobiety z różnych powodów kipią gniewem. Świadomie lub nie domagają się naprawienia zła, jakie im wyrządzono.

A gdy chodzi o zemstę, nawet porządni ludzie są zdolni do straszliwych czynów. Do czego się posuną, żeby odzyskać spokój?

Paula Hawkins daje nam odważny i pikantny kryminał, w którym pyta: Jak długo tajemnica może się tlić, zanim wybuchnie ogniem?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Świat Książki i został wykorzystany na potrzeby tekstu promocyjnego do serii #wtonacjipromocji. I dodamy, że tytuł możecie nabyć we wszystkich księgarniach, znajdujących się w Polsce. I co istotne, to fakt, że wszelkie formaty wspomnianej powieści są dostępne w księgarni internetowej Świata Książki.

fot. Wydawnictwo Świat Książki

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Jak pisałem wyżej, publikacja została wydana nakładem Wydawnictwa Świat Książki i jej autorem jest Paula Hawkins. Sam utwór liczy 360 stron. Została wydana w języku angielskim, a następnie przetłumaczona na język polski, a za przetłumaczenie odpowiada Robert Ginalski. Oraz istotne jest również to, że premiera tej książki miała miejsce 31 sierpnia 2021 roku.

W jakich formatach mogę ją nabyć?

I książkę możecie nabyć również w formie pliku audio na takie formaty, jak MP3, ZIP, Epub, Mobi. Oraz jeżeli zdecydujecie się ją kupić w postaci pliku audio, wówczas spotkacie się z głosem Karoliny Gruszki jako lektorki. I interesujące jest również to, że recenzenci średnio oceniają tę pozycję na notę cztery i osiem w pięciopunktowej skali. Jaka jest nasza nota? Tego dowiecie się z recenzji, która pojawi się na dniach na naszej stronie internetowej.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: Roma J.Fiszer.Zła wokół jest zbyt wiele. Nie czuję żadnej potrzeby, aby jeszcze o tym pisać…”

Z Romą J.Fiszer rozmawiamy nie tylko o najnowszej książce, ale też po prostu o życiu, o marzeniach, o planach o

Read More...

Festiwal Audioriver 2022 zakończony

Za nami 15. edycja Audioriver. Podczas trzech dni, na 11 scenach wystąpiło ponad 100 artystów muzyki elektronicznej, a wśród nich m.in.

Read More...

Helios prezentuje pełen akcji letni repertuar!

W sierpniu sieć kin Helios przygotowała dla swoich widzów kolejną porcję filmowych emocji i spotkań z największymi gwiazdami na dużym ekranie! Już najbliższy

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu