#wtonacjipromocji: „Utracony element”, czyli jak czasami przedmiot potrafi łączyć ludzi

In Literatura, Promocja

Tym razem w serii tekstów promocyjnych przedstawiamy Wam najnowszą powieść Adrianny Rozbickiej. Autorka udowodniła, że potrafi po mistrzowsku prowadzić sensacyjną historię. Co interesujące, to fakt, że kryminalna zagadka stanowi jedynie tło dla przekazu książki.

fot. Wydawnictwo MOVA

Jaką historię opowiada „Utracony element”?

Zabójczo skomplikowana intryga w barwnej Florencji

Konstantyn od ponad dwudziestu lat mieszka w Londynie. Robi karierę, żyje w luksusie, ma powodzenie u kobiet. Niemal z dnia na dzień całe jego życie się zmienia, gdy nieznajoma kobieta wręcza mu tajemnicze czarne pudełko. Konstantyn traci pracę, zostaje napadnięty, a jego najlepszy przyjaciel nagle znika.

Aby go znaleźć, wykorzystuje jedyną wskazówkę, jaką ma – pocztówkę z Florencji. Wyrusza tam, aby zrozumieć, w co i dlaczego został uwikłany. Na drodze Konstantyna staje nie tylko międzynarodowej sławy włoski neurochirurg i psychiatra, ale także pełen luk i niespodzianek umysł bohatera.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo MOVA i został wykorzystany na potrzeby tego tekstu promocyjnego, który należy do serii #wtonacjipromocji. I dodamy, że tytuł możecie kupić we wszystkich księgarniach, znajdujących się w Polsce.

fot. Wydawnictwo MOVA

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Jak pisałem wyżej, publikacja została wydana przez Wydawnictwo MOVA i jej autorem jest Adrianna Rozbicka. Sam utwór liczy 460 stron. I zostały wydany w języku polskim, a swoją premierę święcił 30 czerwca bieżącego roku. Oraz istotne jest to, że wspomnianą powieść można nabyć nie tylko w formie papierowej. I możecie się z nią również zapoznać na e-book’owych czytnikach.

Jaka jest nasza opinia na temat tej powieści? Tego dowiecie się w przeciągu najbliższych dni. I przypominamy zarazem, że warto śledzić naszą serię #wtonacjirecenzji.

fot. Wydawnictwo MOVA

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Autobiografia Willa Smitha – “Will”

Odważna i inspirująca książka, w której Will Smith, jedna z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych postaci współczesnego przemysłu rozrywkowego, opowiada

Read More...

REMINISCENCJA już na DVD i Blu-ray!

Kinowy debiut Lisy Joy, reżyserki serialu Westworld. Nominowany do Oscara Hugh Jackman oraz gwiazda Diuny Rebecca Ferguson, przeniosą nas do przyszłości, w

Read More...

Pan Lodowego Ogrodu 3

Do księgarń trafił właśnie 3. tom nowego wydania klasycznej powieści Jarosława Grzędowicza. „PAN LODOWEGO OGRODU 3” Jarosława Grzędowicza Pierwszy tom

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu