#wtonacjipromocji: „Utracony element”, czyli jak czasami przedmiot potrafi łączyć ludzi

In Literatura, Promocja

Tym razem w serii tekstów promocyjnych przedstawiamy Wam najnowszą powieść Adrianny Rozbickiej. Autorka udowodniła, że potrafi po mistrzowsku prowadzić sensacyjną historię. Co interesujące, to fakt, że kryminalna zagadka stanowi jedynie tło dla przekazu książki.

fot. Wydawnictwo MOVA

Jaką historię opowiada „Utracony element”?

Zabójczo skomplikowana intryga w barwnej Florencji

Konstantyn od ponad dwudziestu lat mieszka w Londynie. Robi karierę, żyje w luksusie, ma powodzenie u kobiet. Niemal z dnia na dzień całe jego życie się zmienia, gdy nieznajoma kobieta wręcza mu tajemnicze czarne pudełko. Konstantyn traci pracę, zostaje napadnięty, a jego najlepszy przyjaciel nagle znika.

Aby go znaleźć, wykorzystuje jedyną wskazówkę, jaką ma – pocztówkę z Florencji. Wyrusza tam, aby zrozumieć, w co i dlaczego został uwikłany. Na drodze Konstantyna staje nie tylko międzynarodowej sławy włoski neurochirurg i psychiatra, ale także pełen luk i niespodzianek umysł bohatera.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo MOVA i został wykorzystany na potrzeby tego tekstu promocyjnego, który należy do serii #wtonacjipromocji. I dodamy, że tytuł możecie kupić we wszystkich księgarniach, znajdujących się w Polsce.

fot. Wydawnictwo MOVA

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Jak pisałem wyżej, publikacja została wydana przez Wydawnictwo MOVA i jej autorem jest Adrianna Rozbicka. Sam utwór liczy 460 stron. I zostały wydany w języku polskim, a swoją premierę święcił 30 czerwca bieżącego roku. Oraz istotne jest to, że wspomnianą powieść można nabyć nie tylko w formie papierowej. I możecie się z nią również zapoznać na e-book’owych czytnikach.

Jaka jest nasza opinia na temat tej powieści? Tego dowiecie się w przeciągu najbliższych dni. I przypominamy zarazem, że warto śledzić naszą serię #wtonacjirecenzji.

fot. Wydawnictwo MOVA

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjipromocji: Premiery filmowe 2023 – zapowiedzi 7 hitów

Na ekrany polskich kin w przyszłym roku wejdzie mnóstwo hitów rozgrzanych do czerwoności w kuźni hollywoodzkiej fabryki snów. Na niektóre tytuły

Read More...

#wtonacjirozmowy: Roma J.Fiszer.Zła wokół jest zbyt wiele. Nie czuję żadnej potrzeby, aby jeszcze o tym pisać…”

Z Romą J.Fiszer rozmawiamy nie tylko o najnowszej książce, ale też po prostu o życiu, o marzeniach, o planach o

Read More...

Festiwal Audioriver 2022 zakończony

Za nami 15. edycja Audioriver. Podczas trzech dni, na 11 scenach wystąpiło ponad 100 artystów muzyki elektronicznej, a wśród nich m.in.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu