Premiera thrillera Marka Edwardsa „Zło pójdzie za Tobą” już 16 listopada!

In Literatura

To miała być ich wymarzona podróż. Ostatnia prawdziwa przygoda przed założeniem rodziny. Początkowa ekscytacja szybko jednak mija, kiedy Laura i Daniel zostają wyrzuceni z nocnego pociągu gdzieś na pustkowiu. A gdy natrafiają na opuszczony dom, ich życie zamienia się w prawdziwy koszmar.Zło pójdzie za tobą” Marka Edwardsa to całkowicie nieprzewidywalny i mrożący krew w żyłach thriller psychologiczny. Zadowoli nawet najbardziej wymagających czytelników gatunku! Premiera książki już 16 listopada!

Daniel i Laura, para londyńczyków, wyruszają w wymarzoną wielką podróż po Europie. W pociągu spotykają dwoje Rumunów Iona i Alinę, z którymi wdają się w długą rozmowę. Za ich namową zajmują miejsca w przedziale sypialnym. Gdy się budzą, okazuje się, że skradziono im bilety, paszporty oraz pieniądze. Sprzeczka z funkcjonariuszami straży granicznej doprowadza do tragedii. Laura i Daniel zostają wyrzuceni z nocnego pociągu w szczerym polu.

Aby dotrzeć do jakiejś cywilizacji, idą wzdłuż torów. Po drodze w dziwnych okolicznościach znika ich towarzyszka Alina. Szukając jej, zapuszczają się w głąb lasu W oddali słyszą krzyki i przerażające odgłosy one doprowadzają ich do opuszczonego domu. To co ich tam spotka, zmieni ich życie w prawdziwy koszmar…

„Zło pójdzie za Tobą” już 16 listopada! w księgarniach

Po powrocie do Londynu Daniel i Laura przysięgają, że nie będą nigdy rozmawiać o tym, co wydarzyło się tamtej nocy. Jednak upiorna przygoda odzywa się w ich życiu ponurym echem. Daniel szuka zapomnienia w alkoholu, Laura jest w psychicznej rozsypce. Co się wydarzyło w domu na odludziu? Co zmieniło życie Daniela i Laury w prawdziwe piekło?

„Zło pójdzie za tobą” to mrożąca krew w żyłach listopadowa opowieść o sekretach, wyrzutach sumienia i śmiertelnych konsekwencjach nieprzemyślanych wyborów. Autor serwuje czytelnikom intrygującą fabułę, która okazuje się wyprawą do najmroczniejszych zakątków ludzkiej psychiki. I cały czas zaskakuje. Jego najnowsza książka to doskonałe połączenie thrillera psychologicznego, horroru i powieści grozy. Uczucie niepewności i niepokoju nie opuści czytelników ani na chwilę!

Mark Edwards – brytyjski pisarz, autor poczytnych thrillerów psychologicznych, w których straszne rzeczy przydarzają się zwykłym ludziom. Od debiutu w 2013 roku jego powieści sprzedały się w liczbie ponad trzech milionów egzemplarzy, wielokrotnie trafiały też na szczyt listy bestsellerów. Kilka z jego książek powstało we współpracy z Louise Voss. W wydawnictwie Muza ukazał się jego thriller „Głusza”. Mark Edwards mieszka w Anglii, razem z żoną, dziećmi i rudym kotem.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjiromowy. Janusz Zadura. Kocham dubbing..

Foto by: Anna Liminowicz W świecie filmowej sztuki, głos jest często niewidzialnym mostem, który łączy widza z postacją na ekranie.

Read More...

Festiwal ZEW się budzi 2024: Odliczanie rozpoczęte, tylko 50 dni do startu w Lesku!

Festiwal ZEW się budzi, jedno z bardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych roku, w dniach 31 maja - 1 czerwca 2024

Read More...

Karolina Szczurowska prezentuje nowy singiel! Z tym numerem chciała wystartować w preselekcjach do konkursu Eurowizji!

Karolina Szczurowska zaskakuje swoich fanów kolejnym singlem, który wyznacza nowy kierunek w jej twórczości. Utwór ten, zatytułowany "Tyle barw",

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu