#wtonacjipromocji: „Będziesz tego żałować”, czyli czas na nieszablonową serię

In Literatura, Promocja

Tym razem w serii tekstów promocyjnych przedstawiamy Wam najnowszą powieść Alicji Sinickiej. Autorka udowodniła, że mimo, że od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych pisarek, nie straciła ani krzty ze swego warsztatu na przestrzeni lat. Twórczyni powieści pt. „Będziesz tego żałować” po raz kolejny udowodniła, że przekaz jej książek jest czymś więcej niż tylko przedstawieniem fabuły.

fot. Wydawnictwo Kobiece

Jaką historię opowiada „Będziesz tego żałować”?

Początek nowej serii autorki bestsellerów „Stażystka” i „Służąca”!

Uciekała przed niebezpieczeństwem. Azyl okazał się pułapką.

Po brutalnym ataku na jej najlepszą przyjaciółkę Iga nie czuje się już bezpiecznie w swoim mieszkaniu. Zmęczona ciągłym oglądaniem się za siebie i przeczuciem, że jest obserwowana, decyduje się na przeprowadzkę. 

Osiedle Marzeń kusi ją obietnicą bezpieczeństwa. Wysokie mury, nowoczesny system ochrony i zamknięta społeczność, która doskonale ją rozumie. Musi tylko zgodzić się na kilka zasad, które na pierwszy rzut oka wydają się dość ekscentryczne. Czego jednak nie robi się dla spokoju? 

Po kilku tygodniach zostają jej przedstawione nowe zasady. Bardziej… specyficzne. Jaką cenę będzie musiała zapłacić za to, aby schować się przed całym światem?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Kobiece i został wykorzystany na potrzeby tego tekstu promocyjnego, który należy do serii #wtonacjipromocji. I dodamy, że tytuł możecie kupić we wszystkich księgarniach, znajdujących się w Polsce.

fot. Wydawnictwo Kobiece

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Jak pisałem wyżej, publikacja została wydana przez Wydawnictwo Kobiece i jej autorem jest Alicja Sinicka. Sam utwór liczy 360 stron. I został wydany w języku polskim, a swoją premierę święcił 19 maja bieżącego roku. Oraz istotne jest, że wspomnianą powieść można nabyć nie tylko w formie papierowej. I możecie się z nią również zapoznać na e-book’owych czytnikach oraz za pośrednictwem audiobooka w postaci MP3.

Jaka jest nasza opinia na temat tej powieści? Tego dowiecie się w przeciągu najbliższych dni. I przypominamy zarazem, że warto śledzić naszą serię #wtonacjirecenzji. Poniżej przedstawiamy Wam również zapowiedź powieści w formie audiowizualnej.

źródło: Wydawnictwo Kobiece/Youtube

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Piękność i delikatność niczym Afrodyta Ingi Mejer

"Afrodyta" to debiutancki singiel 22-letniej Ingi Mejer - kobiety, która zdecydowanie nie lubi się nudzić.Utwór powstał, bo autorka zauważyła jakie kobiety

Read More...

Autobiografia Willa Smitha – “Will”

Odważna i inspirująca książka, w której Will Smith, jedna z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych postaci współczesnego przemysłu rozrywkowego, opowiada

Read More...

REMINISCENCJA już na DVD i Blu-ray!

Kinowy debiut Lisy Joy, reżyserki serialu Westworld. Nominowany do Oscara Hugh Jackman oraz gwiazda Diuny Rebecca Ferguson, przeniosą nas do przyszłości, w

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu