„Furioza” – fotorelacja i wywiady z członkami obsady filmu, film w kinach od 22 października.

In Kino, Wywiady

Ogień był też zdecydowanie na poniedziałkowej premierze filmu „Furioza”. Na wydarzeniu, które odbyło się w poniedziałek 18 października w warszawskim kinie Cinema City Sadyba, zgromadziły się dosłownie tłumy gości. Wśród nich znalazło się przede wszystkim imponujące grono twórców – m.in. reżyser Cyprian T. Olencki, Mateusz Damięcki, Mateusz Banasiuk, Weronika Książkiewicz, Szymon Bobrowski, Janusz Chabior, Wojciech Zieliński, Sebastian Stankiewicz, Paulina Gałązka i Anita Sokołowska.

Dziesiątki zadowolonych widzów! Taki jest efekt weekendowych pokazów przedpremierowych „Furiozy” – najmocniejszego tytułu kinowego tej jesieni! Film zachwyca np. znakomitą rolą Mateusza Damięckiego. Wielu widzów powtarza, że dawno nie widziało tak dobrego polskiego filmu i przede wszystkim podkreśla, że JEST OGIEŃ.

Premiera filmu „Furioza” – Cinema City

Na ściance stanęli też m.in. Marek i Michał Koterscy, Mikołaj Krawczyk, Julia Wieniawa, Magdalena Boczarska, Dorota Czaja, Maciej Zakościelny, Magdalena Lamparska, Marcin i Julita Najmanowie, Robert Burneika, Paweł i Eliza Trybała, Marta Wierzbicka, Wojciech Gola, Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, Dorota Czaja, Krystian Wieczorek, Tomasz Oświeciński, Tomasz Olejniczak, Iga Krefft, Tomasz Klimala i Agnieszka Kawiorska.

Mieliśmy wielką przyjemność gościć na premierze czego efektem jest  fotorelacja oraz wywiady.Rozmawialiśmy z członkami obsady m.in Mateuszem Damięckim , Weroniką Książkiewicz, Szymonem Bobrowskim którzy opowiedzieli nam o swoich rolach  a także do kogo skierowali by film. 👍Zapraszamy do  wysłuchania naszych rozmów. 🎧🔊

Furioza” to sensacyjne kino bez lukru, które wynosi ramy gatunku w zupełnie nowy wymiar. Fascynująca historia o całkowitym oddaniu się pasji, która może być zgubna i doprowadzić do ekstremalnych decyzji, po których nie ma już odwrotu. Ile jest wart honor, czym jest lojalność i kodeks gangsterów? Za co kochają ich dziewczyny? Czy kobieta może odwrócić zasady gry w męskim systemie wartości?

„Furioza” to bezkompromisowa historia policjantki, która spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała. To opowieść o miłości niemożliwej, o ludziach, którzy muszą stanąć po dwóch stronach barykady i tragicznym wyborze pomiędzy uczuciem, a przestępczym życiem zgodnym z określonymi zasadami. Film, który zadaje pytanie, czy człowiek ma prawo do zemsty, kiedy wymiar sprawiedliwości jest bezsilny?

W rolach głównych, w przełomowych kreacjach w karierze: Weronika Książkiewicz i Mateusz Banasiuk oraz imponujący filmową metamorfozą Mateusz Damięcki. Fantastycznie wspierają ich: Łukasz Simlat, Wojciech Zieliński, Szymon Bobrowski, Sebastian Stankiewicz i Paulina Gałązka.

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem.

Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

Fotorelacja z premiery. Fot. Michał Drymel

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu