„Furioza” – fotorelacja i wywiady z członkami obsady filmu, film w kinach od 22 października.

In Kino, Wywiady

Ogień był też zdecydowanie na poniedziałkowej premierze filmu “Furioza”. Na wydarzeniu, które odbyło się w poniedziałek 18 października w warszawskim kinie Cinema City Sadyba, zgromadziły się dosłownie tłumy gości. Wśród nich znalazło się przede wszystkim imponujące grono twórców – m.in. reżyser Cyprian T. Olencki, Mateusz Damięcki, Mateusz Banasiuk, Weronika Książkiewicz, Szymon Bobrowski, Janusz Chabior, Wojciech Zieliński, Sebastian Stankiewicz, Paulina Gałązka i Anita Sokołowska.

Dziesiątki zadowolonych widzów! Taki jest efekt weekendowych pokazów przedpremierowych „Furiozy” – najmocniejszego tytułu kinowego tej jesieni! Film zachwyca np. znakomitą rolą Mateusza Damięckiego. Wielu widzów powtarza, że dawno nie widziało tak dobrego polskiego filmu i przede wszystkim podkreśla, że JEST OGIEŃ.

Premiera filmu “Furioza” – Cinema City

Na ściance stanęli też m.in. Marek i Michał Koterscy, Mikołaj Krawczyk, Julia Wieniawa, Magdalena Boczarska, Dorota Czaja, Maciej Zakościelny, Magdalena Lamparska, Marcin i Julita Najmanowie, Robert Burneika, Paweł i Eliza Trybała, Marta Wierzbicka, Wojciech Gola, Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, Dorota Czaja, Krystian Wieczorek, Tomasz Oświeciński, Tomasz Olejniczak, Iga Krefft, Tomasz Klimala i Agnieszka Kawiorska.

Mieliśmy wielką przyjemność gościć na premierze czego efektem jest  fotorelacja oraz wywiady.Rozmawialiśmy z członkami obsady m.in Mateuszem Damięckim , Weroniką Książkiewicz, Szymonem Bobrowskim którzy opowiedzieli nam o swoich rolach  a także do kogo skierowali by film. 👍Zapraszamy do  wysłuchania naszych rozmów. 🎧🔊

Furioza” to sensacyjne kino bez lukru, które wynosi ramy gatunku w zupełnie nowy wymiar. Fascynująca historia o całkowitym oddaniu się pasji, która może być zgubna i doprowadzić do ekstremalnych decyzji, po których nie ma już odwrotu. Ile jest wart honor, czym jest lojalność i kodeks gangsterów? Za co kochają ich dziewczyny? Czy kobieta może odwrócić zasady gry w męskim systemie wartości?

„Furioza” to bezkompromisowa historia policjantki, która spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała. To opowieść o miłości niemożliwej, o ludziach, którzy muszą stanąć po dwóch stronach barykady i tragicznym wyborze pomiędzy uczuciem, a przestępczym życiem zgodnym z określonymi zasadami. Film, który zadaje pytanie, czy człowiek ma prawo do zemsty, kiedy wymiar sprawiedliwości jest bezsilny?

W rolach głównych, w przełomowych kreacjach w karierze: Weronika Książkiewicz i Mateusz Banasiuk oraz imponujący filmową metamorfozą Mateusz Damięcki. Fantastycznie wspierają ich: Łukasz Simlat, Wojciech Zieliński, Szymon Bobrowski, Sebastian Stankiewicz i Paulina Gałązka.

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem.

Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

Fotorelacja z premiery. Fot. Michał Drymel

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Gorący zwiastun filmu MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA Patryka Vegi już w sieci! (4 lutego w kinach!)

Namiętność, poszukiwanie miłości i dużo gorących scen .Zobacz zwiastun filmu „Miłość, seks & pandemia”! Nowy film Patryka Vegi w kinach

Read More...

Film „355” z Jessica Chastain już w kinach

Zdobywczynie OSCARÓW Penelope Cruz i Lupita Nyong’o, zachwycające Jessica Chastain i Diane Kruger oraz gwiazdor serii AVENGERS Sebastian

Read More...

„Mój syn” w kinach od 25 lutego! ZWIASTUN

25 lutego do kin trafi film „Mój syn” w reżyserii Christiana Cariona - zrealizowany w nowatorski sposób detektywistyczny thriller

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu