Arcymistrz thrillera powraca. Superprodukcja audio na podstawie powieści „Mów mi Win” Harlana Cobena w Empik Go

In Audiobooki

Jeden z najbardziej amoralnych bohaterów Harlana Cobena dostał własne show. „Mów mi Win” to historia o krzywdach, które po latach wracają ze zdwojoną siłą. W rolach głównych najnowszej produkcji audio Empik Go Paweł Małaszyński, Olga Bołądź i Mirosław Zbrojewicz. Premiera w aplikacji 10 listopada.

Jeden z najpopularniejszych pisarzy na świecie powraca. Harlan Coben przygotował dla swoich fanów niespodziankę. W najnowszej powieści zabiera słuchaczy w pełną tajemnic kryminalną podróż nie z Mayronem Bolitarem, a z jego ekscentrycznym przyjacielem Winem  (Windsorem Hornem Lockwoodem III) – królem życia, który zawsze dostaje to, czego chce. Premierze książki „Mówi mi Win” (Wydawnictwo Albatros) towarzyszyć będzie superprodukcja audio w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych Małaszyński, Bołądź oraz Zbrojewicz. Małaszyński nie tylko wciela się w tytułowego Wina, lecz także jest narratorem całej historii.

Cały projekt to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. To mój pierwszy audiobook i rzeczywiście od razu zostałem rzucony na głęboką wodę, czytając zarówno kwestie narratora, jak i głównego bohatera. Znalezienie odpowiedniego balansu między nimi było najtrudniejsze, tym bardziej dla kogoś, kto robił to po raz pierwszy. Teraz wiem, że takie projekty audio to jedna z najtrudniejszych form sztuki, bo pracujesz tylko głosem. Jestem bardzo ciekaw efektu końcowego – mówi Paweł Małaszyński.

W najnowszej produkcji Empik Go oraz Wydawnictwa Albatros znajdziemy odpowiedzi na pytania: czy osobiste pobudki mogą przeszkodzić w rozwiązaniu  kryminalnej sprawy?

Do czego zdolna jest skrzywdzona kobieta? Czy można kibicować osobie, która wybiera wydawałoby się najgorsze rozwiązania?

Popkulturę coraz bardziej pociągają bohaterowie „mniej krystaliczni”. Nasz Win jest tego świetnym przykładem. To bohater, który od samego początku wzbudza emocje i zainteresowanie. Po pewnym czasie odnosi się wrażenie, że to facet, którego kochasz nienawidzić. Ja polubiłem go za autentyczność. To outsider z charyzmą – dodaje odtwórca głównej roli.

Harlan Coben to mistrz kreacji bohaterów z krwi i kości. Taki jest też Win − pełen uroku, arogancki brutal. Socjopata, który walczy w imię dobra ale według własnych zasad. Windsor Horne Lockwood III unika bliskich relacji osobistych, ma przekonanie, że wszystkie problemy można załatwić przy użyciu pieniędzy i nie stroni od przemocy fizycznej. W porównaniu z postaciami, które pisarz zwykle obsadza w rolach głównych, to prawdziwy antybohater.  Czy Win spodoba się słuchaczom i czytelnikom? Tego dowiemy się już 10 listopada.


Harlan Coben „Mów mi Win”

Wydawnictwo Albatros

https://www.empik.com/go/mow-mi-win

Adaptacja scenariusza: Aleksandra Szatkowska

W rolach głównych wystąpili:

Win – Paweł Małaszyński

Patricia – Olga Bołądź

P.T. –  Mirosław Zbrojewicz

W pozostałych rolach:

Anna Szymańczyk, Katarzyna Obidzińska, Bartosz Bednarski, Elżbieta Kijowska, Miłogost Reczek, Grzegorz Szponder, Mirosław Kropielnicki, Katarzyna Hołyńska, Maria Ciunelis, Ewa Serwa, Maciej Więckowski, Mirosław Guzowski, Zbigniew Konopka, Leszek Zduń, Michał Darewski, Monika Dauszko, Jolanta Wołłejko, Anna Ułas, Jowita Kropiewnicka, Łukasz Pszczółkowski, Jan Łuć, Jakub Dąbrowski

Reżyseria: Krzysztof Czeczot i Adrianna Wołowicz

Nagrania i realizacja Dźwięku: Adrianna Wołowicz, Wojciech Pątkiewicz, Martyna Kacprowicz

Kierownictwo produkcji: Aleksandra Szatkowska

Producent wykonawczy: OSORNO

Producent: Paweł Heba i Anita Rochalska Empik Go

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

ZAUŁEK KOSZMARÓW NAJNOWSZY FILM W REŻYSERII GUILLERMO DEL TORO JUŻ 15 CZERWCA NA DVD!

Dwukrotny laureat Oscara® Guillermo del Toro – twórca takich obrazów jak „Labirynt Fauna”, czy „Kształt wody”, wraca z nowym

Read More...

Jennifer Lopez w najbardziej współczesnej komedii romantycznej! “WYJDŹ ZA MNIE” na Blu-ray i DVD 15 czerwca

Para supergwiazd Kat Valdez (Jennifer Lopez) i Bastian (debiutujący w filmie Maluma) mają się pobrać na oczach milionów widzów. Kiedy jednak

Read More...

FESTIWAL CLASSIX NA ŻYWIECCZYŹNIE JUŻ OD 13-15 Maja 2022

Festiwal ClassiX to innowacyjny festiwal na styku sztuk. Łamie schematy i konwencje. Łącząc różne gatunki sztuki łączy ludzi. Czwarta edycja Festiwalu

Read More...

One commentOn Arcymistrz thrillera powraca. Superprodukcja audio na podstawie powieści „Mów mi Win” Harlana Cobena w Empik Go

  • Trzeba mieć wytrwałość i wiarę we własne siły Twój portal jest tego przykładem. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegos zdolny i osiągnać to za wszelka cenę!.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu