Gwiazdka z maestro André Rieu w kinach Helios!

In Muzyka

Niestety, ze śniegiem w grudniu bywa często nie tak, jak byśmy tego chcieli, a przedświąteczną grudniową magię studzi nieco deszcz i szaruga, ale spokojnie – Helios dysponuje odpowiednim remedium, pozwalającym cieszyć się dźwiękami bez względu na dostępność śniegu. „Gwiazdka z André Rieu” – już sam tytuł wydarzenia wybrzmiewa wręcz doskonale!

Dwie daty: 15 grudnia oraz 26 grudnia, ponad dwie godziny świątecznych emocji w najlepszym, bo muzycznym wydaniu – to propozycja wybranych kin Helios na szczyptę grudniowej magii. „Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną oraz fanami w moim rodzinnym mieście, dlatego zapraszam kinową publiczność z całego świata w piękną podróż do świątecznej krainy czarów” – tymi słowami na seanse zaprasza sam Mistrz.

André Rieu w kinach Helios!

Tym razem będzie świątecznie, magicznie i bardzo rodzinnie. Jingle Bells, Oh Happy Day czy Mary’s Boy Child to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa oraz chóru gospel. Maestro przygotował przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą porywające, magiczne show. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce oraz inne bożonarodzeniowe przeboje, a koncert ten można zobaczyć wyłącznie w kinie!

Bilety na gwiazdkowy koncert można kupić na stronie www.helios.pl/andre już teraz, hołdując zasadzie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, zgodnie z którą melomani zagwarantują sobie lepsze miejsca i zapłacą mniej za „przepustkę” do tego niepowtarzalnego wydarzenia. Do zobaczenia na muzycznych seansach w wybranych kinach Helios!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Pierwsza edycja Nano Film Festival – festiwalu filmowego Roberta Glińskiego

ZGŁOŚ FILM KRÓTKOMETRAŻOWY NA NANO FILM FESTIVAL Zbliża się termin końcowy zgłaszania filmów krótkometrażowych na pierwszą edycję Nano Film Festival. Inicjatorem Festiwalu jest

Read More...

Kino Tęcza zaprasza widzów również we wrześniu!

Kino Tęcza zaprasza na pokazy i wystawę plenerową również we wrześniu! Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy wraz z partnerami zaprasza

Read More...

Wrzesień w TEATRZE MEST.

TEATR ME/ST proponuje wrześniowe spektakle teatralne, które pozwolą łagodnie przejść z okresu letniego w jesienny. Osobom, które odczuwają pierwsze

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu