Helios zaprasza na Mikołajki jak z bajki!

In Kino

Jeden z najmilszych momentów przed Bożym Narodzeniem zbliża się wielkimi krokami. Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny, a najlepszy scenariusz na spędzenie tego święta to filmowa przygoda w kinach Helios!

Niezapomniane bajki, wzruszające historie, moc konkursów z nagrodami oraz Mikołaj z workiem pełnym łakoci – to wszystko czeka na młodych widzów w dniach 4-6 grudnia. Począwszy już od najbliższej soboty sieć kin Helios zadba o odpowiedni poziom emocji przez cały weekend, aż do… poniedziałku włącznie, dostarczając dzieciom wielu powodów do radości. Bogaty repertuar naszpikowany premierami podbije serca nie tylko najmłodszych widzów!

Kino familijne w kinach Helios na Mikołajki

Pierwsza z filmowych propozycji – „Nasze magiczne Encanto” – opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. „Clifford. Wielki czerwony pies” przedstawia historię ośmioletniej Emily Elizabeth, która marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu! Film przygodowy „Chłopiec z chmur” to najnowsze dzieło mistrza kina familijnego Nicolasa Vaniera, autora niezapomnianego hitu „Bella i Sebastian”. „Gwiazdka Klary Muu” to natomiast świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji „Klara Muu!”. Mała krówka z pomocą przyjaciół zrozumie, że Gwiazdka to przecież nie tylko prezenty bo ważniejsze od pozorów i dekoracji jest po prostu bycie razem.

Przeżyj bajkową przygodę, spędź tegoroczne Mikołajki w kinie Helios! Wszelkie szczegóły czekają na stronie: www.helios.pl/mikolajki2021, gdzie już dziś warto kupić bilety na kinowe hity prezentowane podczas tego wyjątkowego, grudniowego weekendu!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjipromocji: Premiery filmowe 2023 – zapowiedzi 7 hitów

Na ekrany polskich kin w przyszłym roku wejdzie mnóstwo hitów rozgrzanych do czerwoności w kuźni hollywoodzkiej fabryki snów. Na niektóre tytuły

Read More...

#wtonacjirozmowy: Roma J.Fiszer.Zła wokół jest zbyt wiele. Nie czuję żadnej potrzeby, aby jeszcze o tym pisać…”

Z Romą J.Fiszer rozmawiamy nie tylko o najnowszej książce, ale też po prostu o życiu, o marzeniach, o planach o

Read More...

Festiwal Audioriver 2022 zakończony

Za nami 15. edycja Audioriver. Podczas trzech dni, na 11 scenach wystąpiło ponad 100 artystów muzyki elektronicznej, a wśród nich m.in.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu