#wtonacjirozmowy. Madlen. Jeśli chcemy być szczęśliwi zawsze watro walczyć do samego końca…

In Muzyka, Wywiady

fot. Marek Straszewski

Współczesna sztuka nie zna granic, a artystyczna ekspresja pozwala na wyrażanie siebie w wielu wymiarach. Madlen, polska wokalistka i autorka tekstów, od lat znajduje wyjątkowy sposób na oddanie swoich uczuć i myśli zarówno przez muzykę, jak i literaturę.

Wraz z premierą swojego pierwszego albumu zatytułowanego „Kobieta” oraz książki „Żony Nieidealne”, Madlen otwiera drzwi do swojego wewnętrznego świata, dzieląc się zarówno swoją twórczością muzyczną, jak i życiowymi refleksjami.

Album „Kobieta” to owoc wieloletniej pracy artystki, w którym każdy utwór jest jak osobista rozmowa z jej sercem. Powstał on sukcesywnie przez niemal pięć lat, a każda piosenka jest swoistym wyznaniem i odbiciem doświadczeń, które towarzyszyły Madlen na jej życiowej drodze. Jak mówi sama artystka, album ten stanowi zbiór wszystkich jej przeżyć, uczuć i wahań, które ukształtowały ją jako kobietę. Jest to prawdziwa otwarta księga, wypełniona dźwiękami i emocjami, gotowa na spotkanie z odbiorcami, którzy mogą w niej odnaleźć kawałki siebie.

Niezwykłe jest także porównanie płyty „Kobieta” do książki. W obu tych dziełach artystka skupia się na podobnym celu – wyrażeniu swojego wnętrza i pokazaniu, kim jest naprawdę. Piosenki na albumie są jak rozdziały opowieści Madlen, a każda z nich odkrywa inny fragment jej emocjonalnego krajobrazu. Niezależnie od tego, czy towarzyszymy jej w chwilach refleksji czy ekspresji radości, album „Kobieta” staje się muzycznym manifestem kobiecości i autentyczności.

Warto także wspomnieć, że proces tworzenia albumu był międzynarodowym przedsięwzięciem. Nagrania odbyły się w studio VundMRecords w Niemczech, a przy projekcie brzmienia lat 90. zaangażowani byli zarówno polscy, jak i niemieccy instrumentaliści. Ta wyjątkowa kombinacja dźwięków nawiązuje do artystycznych fascynacji Madlen oraz stanowi hołd dla estetyki, którą artystka obdarza szczególnym sentymentem.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkowy wywiad z utalentowaną wokalistką i autorką tekstów, Madlen. W czasie rozmowy, Madlen opowie nam o dwóch niezwykłych projektach, które zawładnęły jej sercem i duszą.

Madlen to polska wokalistka i autorka tekstów mieszkająca w Niemczech od 2007 roku. Razem ze swoją żoną (Katarzyna Klimek) prowadzą na Instagramie profil ukazujący ich codzienne życie w małżeństwie. Niedawno ukazała się ich wspólna książka „Żony nieidealne”, w której szczerze opowiadają historię swojej drogi do szczęścia. Książka spotkała się z dużym zainteresowaniem czytelników w Polsce i być może zostanie przeniesiona na ekrany filmowe.

Madlen jest laureatką Grand Prix w konkursie „The Voice of Polonia” organizowanego w Brukseli w 2016 r., gdzie w jury zasiadał Marek Piekarczyk. Zdobyła pierwsze miejsce w Pierwszym Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2017 r.   Gwiazda 1 Polskiego Festiwalu w Holandii w 2018 r.  Na swoim koncie ma album pod tytułem „Święta w nas” z najpiękniejszymi polskimi kolędami. Po wygranej w „The Voice of Polonia” odbyła się jej pierwsza trasa koncertowa w pięciu krajach Europy Francji, Danii, Irlandii, Holandii i Niemczech.

https://www.instagram.com/zony_nie_idealne/

https://www.facebook.com/Madlen.music/

https://www.instagram.com/madlen.music/

https://www.youtube.com/@MadlenMusic

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Kryminalny duet, którego jeszcze nie było!

Początek lata przynosi miłośniczkom i miłośnikom kryminałów opowieść, która może stać się jednym z hitów tego lata. Cienie dawnych

Read More...

Światowej klasy artyści i prelegenci podczas czterech lipcowych dni na Colours of Ostrava 2024! Bilety w niższej cenie tylko do 14 czerwca!

Wyjątkowa postindustrialna przestrzeń starej huty, 250 prelegentów na jedynym w swoim rodzaju forum dyskusyjnym Meltingpot i doskonały line-up z

Read More...

Reakcja Słowiańska opanowuje Zagłębie Dąbrowskie, jednak na tym nie poprzestaniemy! Zdobędziemy cały kraj!

Celem festiwalu jest popularyzacja i krzewienie wiedzy o kulturze rodzimej, w tym przede wszystkim Słowian, a także integracja ludzi

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu