#wtonacjipromocji: „Czarne słońce”, czyli autor prowokuje do granic możliwości

In Literatura, Promocja

W kolejnym dzisiejszym tekście promocyjnym przedstawiamy Wam powieść autorstwa Jakuba Żulczyka, która nosi tytuł „Czarne Słońce”. W opisie, którego autorem jest wydawnictwo czytamy, że jest to lektura „prowokująca do granic możliwości, Żulczyk tak naprawdę oferuje głęboko humanistyczną opowieść o wielkiej duchowej przemianie”. Jednak jaka jest dokładniejsza fabuła? O tym więcej poniżej.

fot. Wydawnictwo Świat Książki/Facebook

Jaką historię opowiada „Czarne Słońce” Jakuba Żulczyka?

Koniec świata, jaki znasz!

W ojczyźnie przyszłości wrogowie pozbawieni są wszelkich praw. A wrogiem jest każdy Inny, każdy Obcy. Odgrodzona od dogorywającej Europy, rządzona przez Ojca Premiera, Wielka Polska nigdy nie zostanie zalana przez hordy uchodźców, nie będą panoszyć się w niej zdrajcy i degeneraci.

Za eliminację odpadów ze społeczeństwa odpowiedzialny jest Gruz, lider neonazistowskiej bojówki, chodzące wcielenie absolutnego zła, człowiek mordujący dla samej przyjemności zabijania. Realizacja kolejnego rządowego zlecenia brutalnie przeorze mu świadomość i zmieni całe życie.

Okrutna, wywrotowa, „antypolska” powieść autora Ślepnąc od świateł jest efektownym zderzeniem literackich gatunków – thrillera, dystopii, kryminału noir, powieści drogi, dramatu psychologicznego i zaskakującej książki o miłości. Prowokując do granic możliwości, Żulczyk tak naprawdę oferuje głęboko humanistyczną opowieść o wielkiej duchowej przemianie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Świat Książki. Tekst został wykorzystany do celów promocyjnych, czyli stworzenia tekstu do serii #wtonacjipromocji.

fot. Wydawnictwo Świat Książki

Z jakimi jeszcze szczegółowymi danymi spotykamy się na temat „Czarnego Słońca”
Jakuba Żulczyka?

Powieść liczy 512 stron. Została oprawiona w miękką okładkę ze skrzydełkami, a premierę święciła 25 października 2019 roku. Od tamtej pory jest dostępna do nabycia na terenie całego kraju. Znajdziesz ją w dziale o nazwie „Proza polska”. Jak ocenili ją czytelnicy? Otóż na stronie lubimyczytac.pl zebrała aż 2214 ocen i 403 komentarzy. Łączna suma ocen dała notę na poziomie 6,8 na 10 gwiazdek możliwych do oznaczenia. Warto nadmienić również, że tytuł został uznany za Książkę Roku Lubimyczytać.pl za 2019 rok.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: 25 lat pisania, a to dopiero początek! Hanna Cygler i “Córki tęczy”

29 września w Scenie Relax odbyło się spotkanie autorskie wokół książki "Córki tęczy" oraz 25 - lecie pracy twórczej

Read More...

Wiedźmy Kijowa: Miecz i krzyż – Wydawnictwo Insignis

Dziś prezentujemy Wam jedną z ciekawych październikowych premier Wydawnictwa Insignis. Już 12 października ukaże się książka dla fanów fantasy

Read More...

#wtonacjirozmowy.Tomasz Lubert – po O.N.A nie mamy już takich pop rockowych zespołów….

Założyciel takich zespołów jak Virgin, Video oraz Volver, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, postanowił powrócić w wyjątkowym

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu