#wtonacjipromocji: „Czarne słońce”, czyli autor prowokuje do granic możliwości

In Literatura, Promocja

W kolejnym dzisiejszym tekście promocyjnym przedstawiamy Wam powieść autorstwa Jakuba Żulczyka, która nosi tytuł „Czarne Słońce”. W opisie, którego autorem jest wydawnictwo czytamy, że jest to lektura „prowokująca do granic możliwości, Żulczyk tak naprawdę oferuje głęboko humanistyczną opowieść o wielkiej duchowej przemianie”. Jednak jaka jest dokładniejsza fabuła? O tym więcej poniżej.

fot. Wydawnictwo Świat Książki/Facebook

Jaką historię opowiada „Czarne Słońce” Jakuba Żulczyka?

Koniec świata, jaki znasz!

W ojczyźnie przyszłości wrogowie pozbawieni są wszelkich praw. A wrogiem jest każdy Inny, każdy Obcy. Odgrodzona od dogorywającej Europy, rządzona przez Ojca Premiera, Wielka Polska nigdy nie zostanie zalana przez hordy uchodźców, nie będą panoszyć się w niej zdrajcy i degeneraci.

Za eliminację odpadów ze społeczeństwa odpowiedzialny jest Gruz, lider neonazistowskiej bojówki, chodzące wcielenie absolutnego zła, człowiek mordujący dla samej przyjemności zabijania. Realizacja kolejnego rządowego zlecenia brutalnie przeorze mu świadomość i zmieni całe życie.

Okrutna, wywrotowa, „antypolska” powieść autora Ślepnąc od świateł jest efektownym zderzeniem literackich gatunków – thrillera, dystopii, kryminału noir, powieści drogi, dramatu psychologicznego i zaskakującej książki o miłości. Prowokując do granic możliwości, Żulczyk tak naprawdę oferuje głęboko humanistyczną opowieść o wielkiej duchowej przemianie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Świat Książki. Tekst został wykorzystany do celów promocyjnych, czyli stworzenia tekstu do serii #wtonacjipromocji.

fot. Wydawnictwo Świat Książki

Z jakimi jeszcze szczegółowymi danymi spotykamy się na temat „Czarnego Słońca”
Jakuba Żulczyka?

Powieść liczy 512 stron. Została oprawiona w miękką okładkę ze skrzydełkami, a premierę święciła 25 października 2019 roku. Od tamtej pory jest dostępna do nabycia na terenie całego kraju. Znajdziesz ją w dziale o nazwie „Proza polska”. Jak ocenili ją czytelnicy? Otóż na stronie lubimyczytac.pl zebrała aż 2214 ocen i 403 komentarzy. Łączna suma ocen dała notę na poziomie 6,8 na 10 gwiazdek możliwych do oznaczenia. Warto nadmienić również, że tytuł został uznany za Książkę Roku Lubimyczytać.pl za 2019 rok.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Diuna: część druga. SPEKTAKULARNA KONTYNUACJA WIELKIEGO HITU JUŻ OD 25 MAJA NA 4K UHD™, BLU-RAY™ I DVD

Arcydzieło, kino totalne, dzieło absolutne, film perfekcyjny: Diuna: Część druga już 25 maja zadebiutuje na 4K UHD™, Blu-ray™, DVD

Read More...

Przed nami 20. edycja Jestem Vintage! Szykuj się na targi i Vintage Festiwal!

W weekend 8 i 9 czerwca znane targi Jestem Vintage! zagoszczą w Elektrowni Powiśle już po raz dwudziesty. Z

Read More...

„Furiosa: Saga Mad Max” – Helios zaprasza na porywającą nowość z kultowej sagi!

Sieć kin Helios prezentuje nową odsłonę serii, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Już 24

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu