#wtonacjipromocji: „Chór zapomnianych głosów”, czyli kto jest odpowiedzialny za fiasko misji?

In Literatura, Promocja

Przedstawiamy Wam kolejną powieść autorstwa Remigiusza Mroza, czyli najpoczytniejszego autora książek w Polsce. Tym razem uwagę i czas poświęcimy pozycji pt. „Chór zapomnianych głosów”. Stanowi ona pierwszą z – jak na razie – dwóch części science – fiction, która ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona. O czym opowiada ta historia? W jaki sposób Remigiusz Mróz przedstawił losy okrętu badawczego „Accipiter”? O tym więcej już za chwilę.

fot. Czwarta Strona/Facebook

Jaką historię opowiada „Chór zapomnianych głosów” Remigiusza Mroza?

Okręt badawczy „Accipiter” przemierza bezkres kosmicznej próżni, a jego załoga pogrążona jest w głębokiej kriostazie. Nieliczni świadomi są dramatu, który rozgrywa się na pokładzie.

Astrochemik Hakon Lindberg budzi się przedwcześnie z kriogenicznego snu i widzi, jak ginie jeden z ostatnich członków załogi.

Prócz niego rzeź przetrwał tylko nawigator, Dija Udin Alhassan.

Czy to on jest odpowiedzialny za fiasko misji? A może stoi za tym jakaś niewypowiedziana siła? Obca cywilizacja? Nieokreślony byt? Ludzkość podróżuje między gwiazdami, odkrywa miriady światów, ale nigdy nie napotkała żadnych oznak życia.

Chór zapomnianych głosów to SF z tempem właściwym powieściom sensacyjnym, intrygą iście kryminalną i klimatem rodem z horrorów. Zakończenie powinno zaskoczyć nawet najbardziej przewidującego czytelnika.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Czwarta Strona. Tekst został wykorzystany do celów promocyjnych, czyli stworzenia tekstu do serii #wtonacjipromocji.

fot. Wydawnictwo Czwarta Strona

Z jakimi jeszcze szczegółowymi danymi spotykamy się na temat „Chóru zapomnianych głosów”
Remigiusza Mroza?

Powieść liczy 368 stron. Została oprawiona w miękką okładkę, a premierę święciła 25 listopada 2019 roku. Pozycję można nabyć zarówno w wersji tradycyjnej, czyli papierowej jak i audiobooka i ebooka, które są dostępne np. w Legimi. Jeżeli chodzi o to jak jest wyceniana ta powieść przez czytelników, to na stronie lubimyczytac.pl zebrała aż 2565 ocen i 409 komentarzy. Łączna ocena tej pozycji wynosi 6,9 na 10 gwiazdek możliwych do zaznaczenia na wspomnianej stronie. A poniżej przedstawiamy video zapowiedź pozycji:.

fot. Czwarta Strona/Youtube

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Lady Pank dwukrotnie w Teatrze Roma w ramach trasy MTV Unplugged! 19 i 20 grudnia zespół zaprezentuje w Warszawie ikoniczne przeboje w wyjątkowych aranżacjach 

Lady Pank, ikona polskiego rocka, ogłasza drugi koncert w warszawskim Teatrze Roma, w ramach akustycznego tournée. Po sukcesie albumu

Read More...

SABAT RAVEUM X FEST ~ femi rave

Okrągła jak zaczarowany krąg, niejako jubileuszowa edycja naszego femi rejwu i z tego też powodu trwająca 2 dni! SABAT

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu