#wtonacjipromocji: „Paranoja”, czyli czy każda nasza decyzja zawsze wiąże się z konsekwencjami?

In Literatura, Promocja

Tym razem w serii tekstów promocyjnych przedstawiamy Wam powieść Natalii Kostrzyckiej, od której autorka rozpoczęła serię. Poprzednio pisaliśmy o „Traumie”, która była drugą częścią. Czym tym razem zaskakuje młoda pisarka? Co kryje powieść, od której teoretycznie powinniśmy zaczynać promocję? Tego dowiecie się, kiedy przeczytacie poniższe zdania.

fot. Wydawnictwo BookEdit

Jaką historię opowiada „Paranoja” Natalii Kostrzyckiej?

Czy każda decyzja ma wpływ na nasz los?

Anastazja to młoda mężatka, której od kilku miesięcy nie układa się w małżeństwie. Wyczerpana oschłością męża oskarża go o romans. Czy zdrada to prawdziwy sekret mężczyzny, a może skrywa on coś znacznie gorszego?

Kiedy pewnego razu Anastazja zjawia się w domu rodzinnym, niespodziewanie spotyka swoją pierwszą miłość. Dawne uczucie szybko daje o sobie znać. Na światło dzienne zaczynają wychodzić rodzinne tajemnice. Okazuje się, że były chłopak jest w nie uwikłany, a gdy kobieta odkrywa jego prawdziwe zamiary, ucieka.

Anastazja próbuje odkryć prawdę o rodzinie. Przekonuje się, że tak naprawdę nie może ufać nawet najbliższym.

Nikt nie może cię tak zranić jak twoja rodzina.

fot. Wydawnictwo BookEdit

Kim jest Natalia Kostrzycka?

To 25-latka z Torunia. Zadebiutowała w 2021 roku powieścią pt. „Paranoja”. Swoją przygodę z pisaniem zaczęła w wieku zaledwie kilku lat, nigdy nie porzucając tej pasji. Oprócz pisania uwielbia także czytać książki i oglądać filmy. Jej ulubiony gatunek to thriller.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo BookEdit i został wykorzystany na potrzeby tego tekstu promocyjnego, który należy do serii #wtonacjipromocji. I dodamy, że tytuł możecie nabyć w księgarniach, znajdujących się w Polsce. Premiera miała miejsce 10 lutego 2021 roku.

fot. Wydawnictwo BookEdit

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy dwieście czterdzieści sześć stron, a także została oprawiona w miękką okładkę. Poza tym można tę pozycję również kupić na nośniki e-book’owe, takie jak EPUB, MOBI. Została wydana w języku polskim. Według wystawionych recenzji i not na oficjalnej stronie Empiku, „Paranoja” uzyskała średnią na poziomie cztery i pół na pięć gwiazdek. Dlaczego zbiera tak dobre informacje zwrotne? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w wywiadzie z autorką, który niebawem pojawi się na naszej stronie.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjipromocji: Premiery filmowe 2023 – zapowiedzi 7 hitów

Na ekrany polskich kin w przyszłym roku wejdzie mnóstwo hitów rozgrzanych do czerwoności w kuźni hollywoodzkiej fabryki snów. Na niektóre tytuły

Read More...

#wtonacjirozmowy: Roma J.Fiszer.Zła wokół jest zbyt wiele. Nie czuję żadnej potrzeby, aby jeszcze o tym pisać…”

Z Romą J.Fiszer rozmawiamy nie tylko o najnowszej książce, ale też po prostu o życiu, o marzeniach, o planach o

Read More...

Festiwal Audioriver 2022 zakończony

Za nami 15. edycja Audioriver. Podczas trzech dni, na 11 scenach wystąpiło ponad 100 artystów muzyki elektronicznej, a wśród nich m.in.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu