TOP 100 2021 – poznaj największy przebój 2021 roku!

In Muzyka

Wraz z końcem roku nadeszła pora, by ujawnić 100 piosenek, które zdołały podbić serca słuchaczy, wdzierając się na listy przebojów i nie schodząc z prywatnych playlist ani na chwilę. W programie TOP 100 2021 wybierzemy największy, bezapelacyjny hit 2021 roku!

2021 rok, przechodzący powoli do historii, dostarczył nam sporo muzycznych emocji, efektów wyjątkowych i często nieoczywistych współprac uwielbianych artystów, nie brakowało też zachwycających debiutów. W Music Box w sylwestrowe popołudnie i w noworoczny poranek, za sprawą TOP 100 2021, będzie możliwość odkrycia tego, które klipy zasłużyły na szczególną uwagę.

Z całą pewnością wśród artystów, których warto wspomnieć z myślą o kończącym się roku, znaleźć się powinni: Ed Sheeran, Dawid Kwiatkowski, Dua Lipa, sanah, Daria, The Weeknd, Natalia Szroeder, Smolasty, INNA czy Daria Zawiałow…

W odkrywaniu poszczególnych pozycji listy TOP 100 2021, widzom towarzyszyć będą charyzmatyczni influencerzy, mający ponad milion obserwujących na profilach w Tik Toku. Szalina Malina i Cypriano Italiano, spędzą z widzami Music Box sześć niezapomnianych godzin, pełnych interesujących wspomnień, refleksji, muzycznych odkryć i zachwytów, wprowadzając prawdziwie szampańską atmosferę.

Nie zabraknie żartów i doskonałej energii, którą prowadzący będą dzielili się z widzami. Jednak TOP 100 2021, to przede wszystkim muzyczne podsumowanie najlepszych teledysków mijającego roku.

Na widzów czeka zatem muzyczny kalejdoskop 2021 roku w doskonałej jakości obrazu i dźwięku z pod znaku Music Box.

fot.materiały prasowe

Wiktoria Szalińska szerzej znana jako Szalina Malina to artystyczna dusza. Swoją internetową karierę rozpoczęła na początku 2020 roku i szturmem wywalczyła sobie miejsce w sercach swoich obserwujących. Na Tik Toku profil Szaliny obserwuje ponad milion osób, dla wielu z nich Wiktoria jest idolką! Twórczyni na swoim kanale pokazuje scenki komediowe oraz lifestylowe pogadanki. Nie każdy o tym wie, ale Wiktoria ma wykształcenie muzyczne, od 12 lat gra na fortepianie i wiolonczeli, a od 2 również na harfie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już wkrótce będziemy mogli usłyszeć debiutanckie piosenki Szaliny!

Muzyczne hity 2021 w Music Box

fot.materiały prasowe

Cyprian Węgrzyn działający pod pseudonimem jako Cypriano Italiano to wielki pasjonat sportu i aktywnego trybu życia. Jeszcze do niedawna trenował profesjonalnie kalistenikę, czyli dziedzinę sportu polegającą na treningu siłowym opierającym się na ćwiczeniach z własną masą ciała. Cyprian jest pół Włochem i jak najbardziej wpisuje się w stereotypowy obraz Włocha. Jest niezwykle temperamentny, uwielbia prowadzić żywe dyskusje i jeść pizzę, oglądając serial lub mecz.

Music Box Polska jest obecnie jedynym kanałem telewizji muzycznej dostępnym na satelicie, emitującym unikalne połączenie aktualnych hitów i premierowych teledysków, najciekawszych klipów zza wschodniej granicy oraz poddanych cyfryzacji teledysków z lat 1990-2000. Na widzów kanału czekają ponadto wiadomości ze świata muzyki, mody i kina, wywiady z celebrytami, plotki z show-biznesu, audycje rozrywkowe oraz zachwycający prezenterzy. Wyselekcjonowane jakościowo klipy najlepszych wykonawców muzyki popularnej i alternatywnej oraz debiutanci. Ponadto niespotykani nigdzie indziej wykonawcy z rynku rosyjskojęzycznego. Rozrywka w najczystszej postaci 24/7. 

Music Box Polska należy do Music Box Group – holdingu z siedzibą w Warszawie, który prowadzi działalność w Polsce, Rosji, Gibraltarze, Izraelu i na Ukrainie. Nasze kanały łącznie mają zasięg około 90 milionów odbiorców na całym świecie. Marka „Music Box” ma już prawie 40 lat!

Oficjalna strona internetowa Music Box Polska:

www.musicboxtv.pl

TOP 100 2021 w Music Box

Emisja premierowa: 31 grudnia, godzina 14:00

Powtórki: 1 stycznia – godzina 9:00, 2 stycznia – godzina 18:00

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Spektakularne widowisko „RENAISSANCE: A Film by Beyoncé” na ekranach Heliosa

Sieć kin Helios zaprasza na porywający seans z wielką gwiazdą współczesnej muzyki – wszechstronnie utalentowaną Beyoncé. Najnowszy dokument o

Read More...

IFPI prezentuje badanie dotyczące postaw odbiorców muzyki wobec sztucznej inteligencji. Ludzka kreatywność pozostaje kluczowa w dobie muzyki produkowanej przez sztuczną inteligencję – potwierdzają odbiorcy muzyki

Międzynarodowa organizacja reprezentująca branżę nagraniową na świecie – IFPI – opublikowała wnioski z przeprowadzonego po raz pierwsze badania dotyczącego

Read More...

„Chłopi” przekraczają 1,5 miliona widzów!

„Chłopi” w reż. DK Welchman i Hugh Welchmana to zdecydowanie najpopularniejszy polski film od czasu pandemii, która na nowo

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu