SaMa – stawia granice i prezentuje singiel „Nie ze mną”

In Muzyka

Nie ze mną – to energetyczny utwór, który mówi o stawianiu granic i jasnym wyrażaniu swoich uczuć. Tu nie ma miejsca na niedomówienia. SaMa wyraźnie wskazuje co jej nie odpowiada i nie boi się konfrontacji.

Posłuchaj:

https://e-muzyka.ffm.to/samaniezemna

Nie próbuj tego ze mną. Zgotuję Ci piekło. Serio mówię, weź, zdecyduj się

– śpiewa młoda przedstawicielka pokolenia Z, a zadziorna i dynamiczna kompozycja sprawia, że już od pierwszego odsłuchania śpiewamy ten refren razem z nią.

Wyznaczenie linii, której nie pozwolisz nikomu przekroczyć, jest najlepszym sposobem na zadbanie o siebie. A kiedy nasza cierpliwość dobiega końca, stanowczo zachęcam do stawienia czoła problemowi i wyrzucenia z siebie emocji. To bardzo oczyszczające. I o tym śpiewam w moim najnowszym singlu – mówi SaMa.

Utrzymany w klimacie urban popowym utwór powstał we współpracy z Jeremim Siejką – producentem muzycznym nowego pokolenia – oraz Anastazją Maciąg i Patrycją Wolską, które wraz z SaMą napisały słowa.

SaMa na:

YouTube: https://www.youtube.com/@magda.salata/

Spotify: https://open.spotify.com/artist/4xEYSiX0oZb4EkmDnu60Tt

Instagram: https://www.instagram.com/magdasalata/

TikTok: https://www.tiktok.com/@magnulka

Facebook: https://www.facebook.com/magda.salata.sama

fot.Marek Straszewski

SaMa, czyli Magda Sałata, to bezpretensjonalna i niebywale utalentowana wokalistka, która urzeka niespotykaną barwą wokalu i swobodą śpiewania.

Jeszcze rok temu nikt z rodziny ani znajomych nie miał pojęcia o umiejętnościach wokalnych SaMej. Odkryła się przed wszystkimi dopiero w programie „The Voice of Poland”. Mimo że młodziutka wokalistka odpadła na samym początku edycji, to telewizyjny debiut rozpoczął najważniejszą przygodę w jej życiu – zauważona przez obecnego managera Jacka Jagłowskiego zaczęła stawiać pierwsze kroki w swojej karierze muzycznej.

Jej debiutancki singiel Czerń i biel, który powstał we współpracy z kompozytorką, autorką tekstów i wokalistką znaną jako WOLSKA oraz producentem Jakubem Krupskim ukazał się 25 stycznia 2023 roku. Jak podkreśla sama artystka:

Singiel opowiada o przełomowym momencie w moim życiu, który się właśnie wydarzył – to historia mojego udziału w programie „The Voice of Poland”. Towarzyszyły temu olbrzymie emocje i także wielkie zwątpienia, ale doprowadziło mnie to do tego miejsca, chwili, gdy mogę zaprezentować swoją własną muzykę światu. Wciąż nie mogę uwierzyć w to, że ta historia wydarzyła się naprawdę. Czerń i biel opowiada o tym, jak się zaczęła.

Kolejnymi singlami SaMa umacniała swoją pozycję, zdobywając nowych fanów i słuchaczy. W kwietniu ukazał się singiel 390h, przygotowany we współpracy z Patrycją Wolską oraz producentem muzycznym Piotrem Siejką. 7 września miał premierę Salad Story, w którym SaMa opowiada o próbie budowania relacji w świecie zdominowanym przez social media. Tu ponownie do współpracy zaprosiła W oraz Jakuba Krupskiego.

SaMa, jako przedstawicielka generacji Z, świetnie odnajduje się w nowych mediach. Jej TikTokowy lifestyle’owy profil obserwuje ponad 53 tysiące osób. Inspiracji do muzycznej twórczości poszukuje we własnych przeżyciach i otaczającej ją rzeczywistości. Docenia autentyczność, słucha tego, co ma przesłanie i pozwala na głębszą refleksję. Na jej playliście znajdują się tacy artyści jak: SZA, Conan Gray, Tom Odell, Girl in Red czy Oki, którego ceni zwłaszcza za angażujące teksty. Największym muzycznym autorytetem dla młodej artystki jest Harry Styles, który podobnie jak ona swoją karierę muzyczną rozpoczął od talent show. Jesteśmy przekonani, że także na SaMą czeka wielka kariera i pełne sale koncertowe!

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nie ma potężniejszej siły niż miłość. Brazylijski hit DZIKA MIŁOŚĆ dostępny w NOVELAS+

Nominowana do International Emmy Awards DZIKA MIŁOŚĆ to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. Widzowie już mogą śledzić przygody

Read More...

AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO już od 15 marca na 4K UHD, Blu-ray i DVD!

Zupełnie nowy rozdział w historii jednego z kluczowych członków Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa powraca jako Aquaman w pełnym akcji

Read More...

Zjawiskowa JESSICA CHASTAIN na okładkach HARPER’S BAZAAR MEXICO & SPAIN | PAMIĘĆ w kinach od 22.03

Nowy film jednego z najciekawszych współczesnych reżyserów Michela Franco, portretuje dwójkę bohaterów, którzy w poszukiwaniu miłości i zrozumienia muszą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu