5 maja 2022 „DOKTOR STRANGE w multiwersum obłędu” w kinach Helios!

In Kino

Po sześciu latach, które minęły od czasu premiery pierwszej części filmu z Doktorem Strangem w roli głównej, widzowie będą mogli powrócić do jego magicznego świata. Tym razem będzie to podróż jak ze snów, a przewodnikiem po alternatywnych światach będzie sam Benedict Cumberbatch. Sieć kin Helios zaprasza na niesamowite, dwugodzinne widowisko filmowe od piątku, 6 maja.

Po wydarzeniach z „Avengers: Koniec gry” dr Stephen Strange kontynuuje walkę ze złem. Z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite i pełne niebezpieczeństw alternatywne światy multiwersum, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi. „Doktor Strange w multiwersum obłędu” wprowadza i rozwija pojęcie wieloświata do uniwersum Marvela. Widzowie wyruszą w nieznane z tytułowym bohaterem, który przemierza zaskakujące alternatywne światy. Na fanów czekają smaczki w postaci gościnnego udziału dobrze znanych postaci z MCU i jak zawsze wyczekiwana scena po napisach końcowych filmu.

Seanse premierowe w kinach Helios

Reżyserem jest Sam Raimi, który reżyserując trylogię Spider-Mana udowodnił, że komiksowe klimaty nie są mu obce. W obsadzie widzowie zobaczą plejadę gwiazd, a wśród nich aktorów takich jak: Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Patrick Stewart czy Rachel McAdams.

Widzowie będą mogli docenić tę produkcję także w wersji 3D. Technologia DepthQ i srebrne ekrany sprawią, że będzie to unikalne doświadczenie. Ich zastosowanie umożliwia osiągnięcie najwyższej precyzji wyświetlania obrazu, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających kinomanów. Wysoki poziom komfortu widzów zapewnią także lekkie, niestandardowe okulary.

„DOKTOR STRANGE w multiwersum obłędu” to istna eksplozja dla zmysłów! Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse od najbliższego piątku, 6 maja. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/drstrange. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu