Detektyw Bruno”, najbardziej optymistyczny film roku w kinach od 27 maja! Również z ukraińskim lektorem. Premiera nowego zwiastuna!

In Kino

Już dziś premierę ma najnowszy zwiastun filmu „Detektyw Bruno”.

W naszym kraju przebywa coraz więcej uchodźców z Ukrainy. Według ostatnich danych to ponad 3 miliony, z czego ponad 700 tysięcy to dzieci w wieku szkolnym! Dlatego też producent filmu „Detektyw Bruno”, firma Shipsboy oraz Monolith Films, jego dystrybutor postanowili przygotować kopie filmu z ukraińskim lektorem. Dzięki temu tę zabawną, wzruszającą i wartościową produkcję będą mogli obejrzeć nie tylko polscy widzowie, ale również nasi goście z Ukrainy. Szczegółowe informacje o pokazach w wersji ukraińskiej będą podawane bezpośrednio przez kina.

fot. materiały prasowe

Już wkrótce premiera filmu “Detektyw Bruno”

„Detektyw Bruno” to opowieść o chłopcu, Oskarze (Iwo Rajski), który po stracie rodziców zamieszkał w rodzinnym domu dziecka prowadzonym przez Ciocię (Edyta Jungowska) i Wujka (Ireneusz Czop). Choć jest to miejsce pełne miłości wciąż tęskni za swoimi rodzicami. Dlatego kiedy w jego ręce trafia zagadkowa mapa, stworzona jeszcze przez rodziców Oskar wierzy, że kieruje ona do skarbu, który pozostawili mu rodzice. Dzięki pomocy mieszkającej z nim Patrycji (Martyna Woźniak) Oskar wyrusza na jego poszukiwanie, ale że to nie jest łatwe prosi o pomoc swojego idola, Bruna Księskiego, głównego bohatera serialu „Detektyw Bruno” (Piotr Głowacki). Niestety, aktorowi woda sodowa już dawno uderzyła mu do głowy. Nawet partnerka filmowa, Hania (Karolina Gruszka) straciła do niego cierpliwość.
Aktor akurat przeżywa kryzys wizerunkowy, więc jego przedsiębiorcza menadżerka (Dorota Kolak) widzi w tym okazję do poprawy reputacji swojego podopiecznego.

Oskar i Bruno rzucają się w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym więcej mają frajdy i radości. Tego właśnie trzeba im było do szczęścia!  Zabawa w poszukiwanie skarbów prowadzi do niespodziewanego, ale bezcennego odkrycia: nie ma większego skarbu niż prawdziwy przyjaciel.

W rolach głównych: Piotr Głowacki, Iwo Rajski i Karolina Gruszka
W pozostałych rolach: Dorota Kolak, Edyta Jungowska, Ireneusz Czop, Martyna Woźniak, Marcin Mroczek i Rafał Mroczek.

Film wyreżyserowali Magdalena Nieć i Mariusz Palej

Autorami scenariusza są Marcin Ciastoń i Ewa Rozenbajgier

zdjęcia z kulis powstawania filmu

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu