#wtonacjipromocji: „Sharp”, czyli o Armii Potępionych nie powiedzieliśmy jeszcze wszystkiego…

In Literatura, Promocja

Przedstawiamy Wam kolejną powieść, która wyszła spod pióra Grażyny Adamskiej. Autorkę mieliście okazję poznać, choćby z wczorajszego tekstu. Wtedy mówiliśmy o „Bastionie”. Teraz nadszedł czas na „Sharp”, czyli kontynuację serii „Armii Potępionych”. Z czym tym razem będą zmuszeni się zmierzyć bohaterowie? Co chce nam powiedzieć autorka za pomocą tego utworu? Dlaczego warto sięgnąć właśnie po tę pozycję?

fot. Justyna Es – Grafik

Jaką historię opowiada „Sharp” Grażyny Adamskiej?

Zielarka balansująca na granicy życia i egzekutor tańczący ze śmiercią.
Co może połączyć tych dwoje?

Swallow najbardziej na świecie kocha dwunastoletniego syna i… zioła. Talent do tworzenia mikstur odziedziczyła po matce. Nie ma jednak możliwości rozwijać daru, bo codziennie toczy walkę o życie i godność z despotycznym dziadkiem oraz jego brutalnymi kumplami. Któregoś dnia na jej drodze staje prezydent klubu motocyklowego i podsuwa jej propozycję. Czy skrzywdzona, ale silna wewnętrznie kobieta odważy się z niej skorzystać?

Sharp po powrocie z armii dołącza do Bastiona i Tigera, pragnąc zemścić się na mordercach matki. Ze swoją perfekcyjną umiejętnością posługiwania się maczetą kukri oraz pomysłowością w zadawaniu bolesnej śmierci, doskonale wpasowuje się w towarzystwo przyjaciół o nieprzeciętnych umysłach i niezrównanej inteligencji. Razem obmyślają idealny plan pozbycia się wrogów.
Sharp nie przewiduje jednak, że wkraczając na ścieżkę zbrodni, ponownie będzie musiał obudzić w sobie demona. Czy stając się bestią, odnajdzie drogę ku człowieczeństwu?

Dwójkę całkowicie obcych sobie osób, tak różnych a jednocześnie podobnych, połączy głęboka pasja oraz niewytłumaczalna siła i chęć wyrwania się kajdanom przeszłości.

Czy Swallow i Sharp czeka wspólna przyszłość?
Czy poraniona kobieta i wypruty z uczuć mężczyzna będą w stanie sobie w pełni zaufać?

Materiały pochodzą od wydawcy, którym jest Wydawnictwo samej Grażyny A. Adamskiej. I został wykorzystany na potrzeby tekstu promocyjnego do serii #wtonacjipromocji.

fot. Justyna Es – Grafik

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej pozycji?

Powieść liczy 279 stron. Jest kontynuacją, drugą części serii „Armii Potępionych”. „Sharp” swoją premierę święcił 6 lipca 2022, także bardzo, bardzo niedawno. Od tamtego czasu można nabyć tę pozycję zarówno w formie tradycyjnej, jak i elektronicznej. Jest dostępna na takie elektroniczne czytniki, jak MOBI i EPUB. Tytuł należy do takich gatunków literackich, jak literatura obyczajowa i romans. Dodam jeszcze, że o wspomnianym materiale pojawi się zarówno recenzja w serii #wtonacjirecenzji, jak i wywiad z autorką, który będziecie mogli przeczytać w #wtonacjirozmowy. Dlatego też zachęcamy do śledzenia naszej strony.

fot. Justyna Es – Grafik

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Spektakularne widowisko „RENAISSANCE: A Film by Beyoncé” na ekranach Heliosa

Sieć kin Helios zaprasza na porywający seans z wielką gwiazdą współczesnej muzyki – wszechstronnie utalentowaną Beyoncé. Najnowszy dokument o

Read More...

IFPI prezentuje badanie dotyczące postaw odbiorców muzyki wobec sztucznej inteligencji. Ludzka kreatywność pozostaje kluczowa w dobie muzyki produkowanej przez sztuczną inteligencję – potwierdzają odbiorcy muzyki

Międzynarodowa organizacja reprezentująca branżę nagraniową na świecie – IFPI – opublikowała wnioski z przeprowadzonego po raz pierwsze badania dotyczącego

Read More...

„Chłopi” przekraczają 1,5 miliona widzów!

„Chłopi” w reż. DK Welchman i Hugh Welchmana to zdecydowanie najpopularniejszy polski film od czasu pandemii, która na nowo

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu