#wtonacjipromocji: „Echo z otchłani”, czyli co się wydarzy, kiedy ISS Kennedy powróci na Ziemię?

In Literatura, Promocja

W kolejnym tekście promocyjnym przedstawiamy Wam następny tytuł Remigiusza Mroza, który jest zarazem kontynuacją cyklu pt. „Chór zapomnianych głosów”, czyli „Echo z otchłani”. Jest to tym samym kolejny tytuł, który wchodzi do takich gatunków jak fantasy i science fiction. Ponownie wydawnictwem, które wydało kolejną pozycję najpoczytniejszego polskiego autora jest Czwarta Strona. Nim przedstawię fabułę tego tytułu, dodam jeszcze, że to właśnie ta pozycja zdobyła nagrodę „Książka roku Lubimyczytac.pl” za 2020 rok.

fot. Czwarta Strona Kryminału/Facebook

fot. Czwarta Strona Kryminału/Facebook

Jaką historię opowiada „Echo z otchłani” Remigiusza Mroza?

Kontynuacja Chóru zapomnianych głosów – bestsellerowej powieści z gatunku science-fiction Remigiusza Mroza. Dalsze losy Håkona Lindberga, Dija Udina Alhassana i Ellyse.

ISS Kennedy powrócił na Ziemię, która w niczym nie przypomina planety sprzed kilkuset lat. Po globalnym kataklizmie stała się jałowym pustkowiem, a na jej powierzchni przetrwali tylko nieliczni.

Ocalałe statki Ara Maxima są bezpieczne na orbicie, czekając na dalsze instrukcje tych, którzy podejmą się odbudowy ludzkości.

Co zdarzyło się na Ziemi? I czy okrętom naprawdę nic nie grozi? Wróg wygrał proelium i czeka gdzieś pośród gwiazd, świadomy istnienia gatunku ludzkiego.

Jeden z nich nadal znajduje się w kriokomorze Kennedy’ego. I będzie miał szansę, by odkupić swoje winy…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Czwarta Strona. Tekst został wykorzystany do celów promocyjnych, czyli stworzenia tekstu do serii #wtonacjipromocji.

fot. Czwarta Strona Kryminału/Facebook

Z jakimi jeszcze szczegółowymi danymi spotykamy się na temat „Echa z otchłani” Remigiusza Mroza?

Powieść liczy 408 stron. Została wydana w wersji miękkiej ze skrzydełkami. Na polskim rynku ukazała się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona. Swoją premierę święciła 12 lutego 2020 roku. Od tamtej pory jest dostępna do nabycia na terenie całego kraju. Znajdziesz ją zarówno w dziale fantasy jak i science – fiction. Jak dotychczas ocenili ją ci, którzy do tej pory ją przeczytali? Otóż na stronie lubimyczytac.pl zebrała 1124 oceny i 155 komentarzy. Średnia ocena tego tytułu wynosi 6,5 na 10 gwiazdek możliwych do oznaczenia.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: 25 lat pisania, a to dopiero początek! Hanna Cygler i “Córki tęczy”

29 września w Scenie Relax odbyło się spotkanie autorskie wokół książki "Córki tęczy" oraz 25 - lecie pracy twórczej

Read More...

Wiedźmy Kijowa: Miecz i krzyż – Wydawnictwo Insignis

Dziś prezentujemy Wam jedną z ciekawych październikowych premier Wydawnictwa Insignis. Już 12 października ukaże się książka dla fanów fantasy

Read More...

#wtonacjirozmowy.Tomasz Lubert – po O.N.A nie mamy już takich pop rockowych zespołów….

Założyciel takich zespołów jak Virgin, Video oraz Volver, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, postanowił powrócić w wyjątkowym

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu