#wtonacjipromocji: „Sundial”, czyli czy można uciec przed tym, co ma się we krwi?

In Literatura, Promocja

W kolejnej odsłonie tekstów promocyjnych przedstawiamy Wam kolejny tytuł, który pochodzi z wydawnictwa o nazwie Czwarta Strona. Tym razem piszemy o „Sundialu”, którego autorem jest Catriona Ward. O czym opowiada tenże tytuł? Spotykamy się z obrazem sielskiej rodziny, która tak naprawdę jest taką tylko wtedy, kiedy patrzy się na nią z zewnątrz. Dlaczego? O tym napiszę więcej za chwilę.

fot. Czwarta Strona Kryminału/Facebook

fot. Czwarta Strona Kryminału/Facebook

Jaką historię opowiada „Sundial” Catriony Ward?

Nie możesz uciec przed tym, co masz we krwi…

Wszystko, czego Rob chciała, to normalne życie. Mąż, dwoje dzieci i ładny dom na przedmieściach zdają się świadczyć o tym, że jej się udało. Ale kobieta boi się o swoją najstarszą córkę, Callie, która zbiera drobne kości i szepcze do wyimaginowanych przyjaciół. Rob dostrzega w dziewczynce mrok, który przypomina jej o przeszłości, od której uciekła. I boi się o bezpieczeństwo drugiej córki.

Kobieta postanawia zabrać Callie do domu swojego dzieciństwa, do Sundial, położonego głęboko na pustyni Mojave. Tam będzie musiała dokonać strasznego wyboru.

Sundial w nieoczywisty sposób opowiada o toksycznych relacjach i ucieczce przed przeznaczeniem, która nie zawsze jest możliwa. Niekiedy trzeba dotrzeć w otchłań przeszłości, by uratować przyszłość. Taka podróż jednak mało kiedy obywa się bez ofiar.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Czwarta Strona. Tekst został wykorzystany do celów promocyjnych, czyli stworzenia tekstu do serii #wtonacjipromocji.

fot. Czwarta Strona Kryminału/Facebook

Z jakimi jeszcze szczegółowymi danymi spotykamy się na temat „Sundialu” Catriony Ward?

Powieść liczy 400 stron. Na polskim rynku ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona. Swoją premierę święciła 24 sierpnia bieżącego roku. Od tamtej pory jest dostępna do nabycia na terenie całego kraju. Co ważne, to to, że można ją nabyć zarówno w miękkiej jak i twardej okładce! Znajdziesz ją w dziale o nazwie „kryminał, sensacja, thriller”. Jak dotychczas ocenili ją ci, którzy do tej pory ją przeczytali? Otóż na stronie lubimyczytac.pl zebrała 99 ocen i 62 komentarze. Średnia ocena tego tytułu wynosi 7,6 na 10 możliwych gwiazdek do oznaczenia. Poniżej przedstawiamy jeszcze kilka fotografii tego tytułu, które pochodzą z fanpage’u Czwartej Strony Kryminalnej.

fot. Czwarta Strona Kryminału/Facebook
fot. Czwarta Strona Kryminału/Facebook
fot. Czwarta Strona Kryminału/Facebook
fot. Czwarta Strona Kryminału/Facebook

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: 25 lat pisania, a to dopiero początek! Hanna Cygler i “Córki tęczy”

29 września w Scenie Relax odbyło się spotkanie autorskie wokół książki "Córki tęczy" oraz 25 - lecie pracy twórczej

Read More...

Wiedźmy Kijowa: Miecz i krzyż – Wydawnictwo Insignis

Dziś prezentujemy Wam jedną z ciekawych październikowych premier Wydawnictwa Insignis. Już 12 października ukaże się książka dla fanów fantasy

Read More...

#wtonacjirozmowy.Tomasz Lubert – po O.N.A nie mamy już takich pop rockowych zespołów….

Założyciel takich zespołów jak Virgin, Video oraz Volver, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, postanowił powrócić w wyjątkowym

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu