„Bella i Sebastian: Nowe pokolenie” w polskiej wersji językowej (wideo: Julia Kamińska śpiewająco o pracy nad polskim dubbingiem)

In Aktualności, Kino

„Bella i Sebastian: Nowe pokolenie” w polskiej wersji językowej i z piosenką

Chłopiec i jego czworonożna kompanka, czyli „Bella i Sebastian: Nowe pokolenie”, już od 18 listopada na naszych ekranach! W polskiej wersji językowej usłyszymy głosy Julii Kamińskiej (Noémie), Grażyny Wolszczak (Corinne), Leona Charewicza (Yves) i wielu innych świetnych aktorów. W roli Sebastiana wystąpił Bruno Owsikowski, który zdobywał doświadczenie w dubbingu w takich produkcjach jak „Fałszywa dwunastka”, „Dziennik cwaniaczka” i „Elfinki”. Autorem polskich dialogów oraz tekstu śpiewanej przez Julię Kamińską piosenki jest Bartek Fukiet.

fot. Tomasz Ozdoba

Akcja filmu toczy się w górskiej scenerii, a miłośnicy przygód i psów! – mogą oczekiwać niemałych emocji i prawdziwych wzruszeń.

Dziesięcioletni Sebastian niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu.

„Bella i Sebastian: Nowe pokolenie” w kinach od 18 listopada!

Wideo: „Bella i Sebastian: Nowe pokolenie” – Julia Kamińska śpiewająco o pracy nad polskim dubbingiem:

Zwiastun PL z YouTube: https://youtu.be/QeeXGqtHk9c

Serwis prasowy Forum Film Poland: https://mab.to/2zmluInvAKPn6

Strona www: http://www.forumfilm.pl/

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/forumfilm

Instagram: https://www.instagram.com/forumfilmpoland/

Twitter: https://twitter.com/ForumFilm_PL

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Kryminalny duet, którego jeszcze nie było!

Początek lata przynosi miłośniczkom i miłośnikom kryminałów opowieść, która może stać się jednym z hitów tego lata. Cienie dawnych

Read More...

Światowej klasy artyści i prelegenci podczas czterech lipcowych dni na Colours of Ostrava 2024! Bilety w niższej cenie tylko do 14 czerwca!

Wyjątkowa postindustrialna przestrzeń starej huty, 250 prelegentów na jedynym w swoim rodzaju forum dyskusyjnym Meltingpot i doskonały line-up z

Read More...

Reakcja Słowiańska opanowuje Zagłębie Dąbrowskie, jednak na tym nie poprzestaniemy! Zdobędziemy cały kraj!

Celem festiwalu jest popularyzacja i krzewienie wiedzy o kulturze rodzimej, w tym przede wszystkim Słowian, a także integracja ludzi

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu