„Bella i Sebastian: Nowe pokolenie” w polskiej wersji językowej (wideo: Julia Kamińska śpiewająco o pracy nad polskim dubbingiem)

In Aktualności, Kino

„Bella i Sebastian: Nowe pokolenie” w polskiej wersji językowej i z piosenką

Chłopiec i jego czworonożna kompanka, czyli „Bella i Sebastian: Nowe pokolenie”, już od 18 listopada na naszych ekranach! W polskiej wersji językowej usłyszymy głosy Julii Kamińskiej (Noémie), Grażyny Wolszczak (Corinne), Leona Charewicza (Yves) i wielu innych świetnych aktorów. W roli Sebastiana wystąpił Bruno Owsikowski, który zdobywał doświadczenie w dubbingu w takich produkcjach jak „Fałszywa dwunastka”, „Dziennik cwaniaczka” i „Elfinki”. Autorem polskich dialogów oraz tekstu śpiewanej przez Julię Kamińską piosenki jest Bartek Fukiet.

fot. Tomasz Ozdoba

Akcja filmu toczy się w górskiej scenerii, a miłośnicy przygód i psów! – mogą oczekiwać niemałych emocji i prawdziwych wzruszeń.

Dziesięcioletni Sebastian niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu.

„Bella i Sebastian: Nowe pokolenie” w kinach od 18 listopada!

Wideo: „Bella i Sebastian: Nowe pokolenie” – Julia Kamińska śpiewająco o pracy nad polskim dubbingiem:

Zwiastun PL z YouTube: https://youtu.be/QeeXGqtHk9c

Serwis prasowy Forum Film Poland: https://mab.to/2zmluInvAKPn6

Strona www: http://www.forumfilm.pl/

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/forumfilm

Instagram: https://www.instagram.com/forumfilmpoland/

Twitter: https://twitter.com/ForumFilm_PL

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Connie Nielsen nominowana do Emmy® 2023 za rolę w produkcji oryginalnej Viaplay ‘Marzycielka – stając się Karen Blixen’!

Ciesząca się uznaniem widzów oraz krytyków produkcja oryginalna Viaplay ‘Marzycielka - stając się Karen Blixen’ została po raz kolejny

Read More...

„Figurant” – najnowszy film Roberta Glińskiego w kinach od 20 października

Film Roberta Glińskiego prezentowany w tegorocznym Konkursie Głównym 48. FPFF w Gdyni to poruszająca opowieść o agencje SB, który

Read More...

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu