Do autorek Czwartej Strony Kryminału dołącza…

In Literatura, Promocja

Do grona autorek i autorów Czwartej Strony Kryminału dołącza Klaudia Muniak!

fot. OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Klaudia Muniak to autorka, która lubi wyzwania. Od kilku lat pisze thrillery psychologiczne z wątkami medycznymi (m.in. PsychopataTerapiaManipulacja), a od niedawna także powieści obyczajowe (seria londyńskaChcę, byś była w moim życiu).

Premiera pierwszego thrillera autorki, który ukaże się nakładem Czwartej Strony, już w lutym 2023 r. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie kilka niespodzianek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Zaparz kawę lub herbatę, usiądź wygodnie w fotelu i przygotuj się na moc wrażeń. W ten weekend zaprosimy Cię do prywatnej biblioteczki autorki i uchylimy rąbka tajemnicy na temat nowego thrillera. Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych autorki i Czwartej Strony Kryminału.

Czwarta Strona i Klaudia Muniak mają (kryminalny) charakter. A Ty?

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Demon, który wraca – Abyzou już 10 lutego w kinach

Owiana posępną legendą, demoniczna istota o imieniu Abyzou w żydowskiej tradycji obwiniana była o powodowanie poronień i śmierć niemowląt.

Read More...

PALUCH / SŁOŃ w Klubie Stodoła!

13 kwietnia 2023 w Klubie Stodoła wystąpią czołowi reprezentanci polskiej sceny hip-hop - PALUCH oraz SŁOŃ! Bilety na wydarzenie dostępne w

Read More...

#wtonacjipromocji: BROS. Kiedy chłopak spotyka… Chłopaka. Komedia romantyczna jakiej jeszcze nie było już od 9 lutego 2023 na DVD!

Inteligentna i szczera komedia napisana przez znanego komika – Billy’ego Eichnera to pierwsza w historii, wyprodukowana przez duże studio

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu