Czy brokatowe electro zawładnie Polską?

In Muzyka

W ciągu ostatnich dwóch lat na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko. Jest to Maya Krav, brokatowa producentka, która ma za sobą występy na wielkich scenach, takich jak Juwenalia Śląskie, czy FEST Festival 2022.


Co więcej, dwa miesiące po swoim debiucie miała okazję supportować Sanah, a jej aranżacja “Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky został doceniony przez samą autorkę oryginału. Niedawno razem z polskim producentem MadMusician wydała remix do singla “VIGZA”!

Remix “VIGZY” to najlepszy materiał na klubową imprezę. Pomimo że oryginał jest bardziej rockowy, MadMusician nie miał problemu z nadaniem mu elektronicznego klimatu. Co ciekawe, brzmienie gitary połączony z tłustym basem zwieńcza całość remiksu. Dzięki energii piosenki nie sposób usiedzieć w miejscu! 🔥

Taneczny teledysk remiksu w reżyserii Krzysztofa Łęczyckiego idealnie odwzorowuje temperament piosenki. Po raz kolejny możemy oglądać tego typu klip u Mai Krav – pierwszy był do singla “TIME’S UP”, stworzony przez tego samego filmowego producenta. Ponadto, w obu piosenkach możemy oglądać genialną choreografię Asi Makowiec, która za każdym razem wpasowuje się w klimaty utworów brokatowej solistki.

Maya Krav przez ostatnie miesiące zagrała 22 koncerty, pokazując, że na polskiej scenie elektronicznej pojawiło się nowe nazwisko. Posłuchaj jej teraz!

Zaobserwuj Maye Krav:


Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Demon, który wraca – Abyzou już 10 lutego w kinach

Owiana posępną legendą, demoniczna istota o imieniu Abyzou w żydowskiej tradycji obwiniana była o powodowanie poronień i śmierć niemowląt.

Read More...

PALUCH / SŁOŃ w Klubie Stodoła!

13 kwietnia 2023 w Klubie Stodoła wystąpią czołowi reprezentanci polskiej sceny hip-hop - PALUCH oraz SŁOŃ! Bilety na wydarzenie dostępne w

Read More...

#wtonacjipromocji: BROS. Kiedy chłopak spotyka… Chłopaka. Komedia romantyczna jakiej jeszcze nie było już od 9 lutego 2023 na DVD!

Inteligentna i szczera komedia napisana przez znanego komika – Billy’ego Eichnera to pierwsza w historii, wyprodukowana przez duże studio

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu