Na ekrany powraca międzynarodowy hit – ZA GŁOSEM SERCA już 4 kwietnia w NOVELAS+ i w CANAL+ online.

In Seriale

Meksykańska telenowela ZA GŁOSEM SERCA wystartuje już 4 kwietnia o godz. 17:45 na antenie NOVELAS+ i w serwisie CANAL+ online. To pełna emocji, uwielbiana na całym świecie opowieść o niespełnionej miłości, problemach rodzinnych i chytrych intrygach.

Serial wyprodukowany przez Angelli Nesma Medina dla Televisy to uwspółcześniona i rozpisana na 197 odcinków wersja dobrze znanej telenoweli „Prawdziwa miłość” z Adelą Noriegą i Fernandem Colungą.

ZA GŁOSEM SERCA to historia Montserrat, pięknej kobiety pochodzącej z dobrej rodziny, która wiedzie życie usłane różami. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy wbrew woli swojej matki zakochuje się w przystojnym, ale ubogim kapralu marynarki José Luisie. Matka Montserrat, kobieta wyżej ceniąca pozory i status społeczny niż szczęście własnego dziecka, rozdziela parę kochanków. Żeby ratować rodzinny majątek i reputację zmusza Montserrat do ślubu z bogatym Alejandro. Gdy już wydaje się, że wszystko zaczyna się układać, w życiu Montserrat znowu pojawia się José Luis… Czy rozdarta między dwoma mężczyznami kobieta dokona właściwego wyboru i zazna prawdziwego szczęścia? Czy Montserrat pójdzie za głosem serca?

W rolach głównych zobaczymy Angelique Boyer („Otchłań namiętności”), Sebastián Rulli („Teresa”) i Luis Roberto Guzmán („Miłość i nienawiść”). Obsadę uzupełniają nazwiska takich gwiazd, jak Daniela Castro („Mój grzech”), Rogelio Guerra, Gretell Valdez („Gdzie jest Frida?”) czy Eric del Castillo („Kobieta ze stali”).

Telenowela ZA GŁOSEM SERCA już 4 kwietnia dostępna będzie na antenie NOVELAS+ i w serwisie CANAL+ online.

Więcej ulubionych seriali w kolekcji NOVELAS w serwisie CANAL+ online.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Connie Nielsen nominowana do Emmy® 2023 za rolę w produkcji oryginalnej Viaplay ‘Marzycielka – stając się Karen Blixen’!

Ciesząca się uznaniem widzów oraz krytyków produkcja oryginalna Viaplay ‘Marzycielka - stając się Karen Blixen’ została po raz kolejny

Read More...

„Figurant” – najnowszy film Roberta Glińskiego w kinach od 20 października

Film Roberta Glińskiego prezentowany w tegorocznym Konkursie Głównym 48. FPFF w Gdyni to poruszająca opowieść o agencje SB, który

Read More...

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu