Na ekrany powraca międzynarodowy hit – ZA GŁOSEM SERCA już 4 kwietnia w NOVELAS+ i w CANAL+ online.

In Seriale

Meksykańska telenowela ZA GŁOSEM SERCA wystartuje już 4 kwietnia o godz. 17:45 na antenie NOVELAS+ i w serwisie CANAL+ online. To pełna emocji, uwielbiana na całym świecie opowieść o niespełnionej miłości, problemach rodzinnych i chytrych intrygach.

Serial wyprodukowany przez Angelli Nesma Medina dla Televisy to uwspółcześniona i rozpisana na 197 odcinków wersja dobrze znanej telenoweli „Prawdziwa miłość” z Adelą Noriegą i Fernandem Colungą.

ZA GŁOSEM SERCA to historia Montserrat, pięknej kobiety pochodzącej z dobrej rodziny, która wiedzie życie usłane różami. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy wbrew woli swojej matki zakochuje się w przystojnym, ale ubogim kapralu marynarki José Luisie. Matka Montserrat, kobieta wyżej ceniąca pozory i status społeczny niż szczęście własnego dziecka, rozdziela parę kochanków. Żeby ratować rodzinny majątek i reputację zmusza Montserrat do ślubu z bogatym Alejandro. Gdy już wydaje się, że wszystko zaczyna się układać, w życiu Montserrat znowu pojawia się José Luis… Czy rozdarta między dwoma mężczyznami kobieta dokona właściwego wyboru i zazna prawdziwego szczęścia? Czy Montserrat pójdzie za głosem serca?

W rolach głównych zobaczymy Angelique Boyer („Otchłań namiętności”), Sebastián Rulli („Teresa”) i Luis Roberto Guzmán („Miłość i nienawiść”). Obsadę uzupełniają nazwiska takich gwiazd, jak Daniela Castro („Mój grzech”), Rogelio Guerra, Gretell Valdez („Gdzie jest Frida?”) czy Eric del Castillo („Kobieta ze stali”).

Telenowela ZA GŁOSEM SERCA już 4 kwietnia dostępna będzie na antenie NOVELAS+ i w serwisie CANAL+ online.

Więcej ulubionych seriali w kolekcji NOVELAS w serwisie CANAL+ online.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Kryminalny duet, którego jeszcze nie było!

Początek lata przynosi miłośniczkom i miłośnikom kryminałów opowieść, która może stać się jednym z hitów tego lata. Cienie dawnych

Read More...

Światowej klasy artyści i prelegenci podczas czterech lipcowych dni na Colours of Ostrava 2024! Bilety w niższej cenie tylko do 14 czerwca!

Wyjątkowa postindustrialna przestrzeń starej huty, 250 prelegentów na jedynym w swoim rodzaju forum dyskusyjnym Meltingpot i doskonały line-up z

Read More...

Reakcja Słowiańska opanowuje Zagłębie Dąbrowskie, jednak na tym nie poprzestaniemy! Zdobędziemy cały kraj!

Celem festiwalu jest popularyzacja i krzewienie wiedzy o kulturze rodzimej, w tym przede wszystkim Słowian, a także integracja ludzi

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu