Odkrycia ZEW 2024 – Konkurs dla młodych zespołów muzycznych

In Muzyka, Wydarzenia

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Odkrycia ZEW 2024”, organizowanego przez Festiwal ZEW się budzi. To wyjątkowa okazja dla młodych zespołów, aby zaprezentować swój talent i zdobyć uznanie w świecie muzycznym.

Czujesz ZEW muzyki?

Jeśli jesteś częścią zespołu grającego rocka, punk rocka, ska, reggae oraz inną muzykę alternatywną i masz nieodkryty potencjał, to „Odkrycia ZEW 2024” są dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy jesteś z małego miasteczka czy dużego miasta, dajemy Ci szansę na zaprezentowanie swojego talentu szerokiej publiczności. Konkurs stanowi doskonałą okazję, aby wystąpić na Festiwalu ZEW się budzi i zdobyć uznanie w świecie muzyki.

fot.materiały prasowe

Kluczowe daty konkursu:

3 lutego: Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu „Odkrycia ZEW 2024”.

19 lutego: Ogłoszenie finałowych 30 zespołów zakwalifikowanych do kolejnych etapów konkursu.

19 lutego – 19 marca: Rozpoczęcie publicznego głosowania na ulubione zespoły.

21 marca: Ogłoszenie finałowej siódemki.

31 maja – 1 czerwca: Występ na Festiwalu ZEW się budzi 2024.

Festiwal ZEW się budzi 2024

ZEW się budzi to coroczne wydarzenie, które odbywa się w sercu Bieszczad, łącząc miłośników muzyki alternatywnej, natury i przygód. W tym roku Festiwal odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca w Lesku. To unikalna okazja, by doświadczyć energii gór, odkryć legendy, a przede wszystkim cieszyć się występami takich zespołów jak: Boikot, Armia, Dr Misio, Percival, Poparzeni Kawą Trzy, The Analogs, Dziwna Wiosna, Wojtek Szumański, Zacier, Alcoholica, Siaki, Chałtcore i Stacja B. To nie tylko muzyczna uczta, to także niezapomniane historie i niepowtarzalna atmosfera przyrody, która budzi prawdziwy ZEW w sercach uczestników!

Dajcie się odkryć!

fot.materiały prasowe
Aby wziąć udział w konkursie „Odkrycia ZEW 2024”, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://konkurs.zewsiebudzi.pl/.

Nie przegapcie szansy na zaprezentowanie swojej twórczości i zdobycie uznania na muzycznej scenie. Dołączcie do konkursu „Odkrycia ZEW 2024” i dajcie się odkryć światu!

***

O Festiwalu ZEW się budzi:

ZEW się budzi to wyjątkowe wydarzenie, które co roku gromadzi miłośników muzyki alternatywnej i przygód w malowniczych Bieszczadach. Festiwal tradycyjnie rozpoczyna się epickim koncertem o świcie, bo kto powiedział, że koncerty nie mogą zacząć się przed śniadaniem?

W 2024 roku Festiwal ZEW się budzi odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca w Lesku, a na scenie wystąpią: Boikot, Armia, Dr Misio, Percival, Poparzeni Kawą Trzy, The Analogs, Dziwna Wiosna, Wojtek Szumański, Zacier, Alcoholica, Siaki, Chałtcore i Stacja B.

ZEW się budzi to nie tylko koncerty, to także opowieści z podróży, stylizacja w Barberowozie i wiele innych atrakcji, które sprawią, że to unikalne spotkanie z muzyką i przyrodą zostanie na długo w sercach uczestników. Więcej informacji na temat Festiwalu dostępne jest na stronie internetowej: https://www.zewsiebudzi.pl.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Nie ma potężniejszej siły niż miłość. Brazylijski hit DZIKA MIŁOŚĆ dostępny w NOVELAS+

Nominowana do International Emmy Awards DZIKA MIŁOŚĆ to 120-odcinkowa historia ukazująca prawdziwą moc uczucia. Widzowie już mogą śledzić przygody

Read More...

AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO już od 15 marca na 4K UHD, Blu-ray i DVD!

Zupełnie nowy rozdział w historii jednego z kluczowych członków Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa powraca jako Aquaman w pełnym akcji

Read More...

Zjawiskowa JESSICA CHASTAIN na okładkach HARPER’S BAZAAR MEXICO & SPAIN | PAMIĘĆ w kinach od 22.03

Nowy film jednego z najciekawszych współczesnych reżyserów Michela Franco, portretuje dwójkę bohaterów, którzy w poszukiwaniu miłości i zrozumienia muszą

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu