#wtonacjirozmowy. Kasia Chałdaś. Piosenka jest zbiorem moich doświadczeń miłosnych..

In Muzyka, Wywiady

Kasia Chałdaś, młoda i utalentowana wokalistka z Kozienic, powraca z nową propozycją muzyczną zatytułowaną „BOY”. Tekst utworu został napisany przez samą artystkę, a do współpracy nad muzyką zaprosiła legendę polskiej sceny pop, Tomka Luberta. Lubert, znany z tworzenia hitów dla takich zespołów jak Video, Volver czy Virgin, wprowadza swoje charakterystyczne gitarowe riffy do singla Kasi, tworząc porywający, energetyczny kawałek nawiązujący stylistyką do klasyki pop lat 90-tych. Producentem utworu jest Dawid Adamiec, odpowiedzialny za finalny klimat i szlif „BOY”.

Do singla powstał również teledysk w reżyserii Łukasza Kaugana. Piosenka narodziła się w trudnym dla Kasi momencie życiowym, kiedy musiała odnaleźć w sobie siłę po uczuciowych perturbacjach. „Postanowiłam, że się nie poddam, a swoje rozczarowania przekuję w motywację do jeszcze większej pracy, a przede wszystkim do traktowania samej siebie z większą miłością i respektem,” mówi Kasia. „Co nas nie zabije, to nas wzmocni – ta prawda ma sens i warto walczyć o siebie na każdym polu.”

W wywiadzie z nami Kasia opowiada o kulisach powstania utworu, współpracy z Lubertem oraz o tym, jak muzyka pomaga jej radzić sobie z życiowymi wyzwaniami. To spotkanie z artystką, której pasja i determinacja wyraźnie biją z każdego dźwięku jej nowego singla.

Kasia Chałdaś to 17-letnia wokalistka pochodząca z Kozienic. Od dziecka związana z muzyką, wywodzi się z umuzykalnionej rodziny – jej dziadek jest perkusistą i wokalistą, a brat i siostra również śpiewają i grają na różnych instrumentach. Kasia jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie wiolonczeli i pianina w Kozienicach.

Jest laureatką wielu prestiżowych nagród w konkursach i festiwalach ogólnopolskich oraz międzynarodowych, m.in. zdobyła Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży Jana Wojdaka w Krakowie oraz wygrała Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów „New Music Star” w Lipnie w 2022 roku. Kasia sama pisze teksty i komponuje swoją muzykę. W 2023 roku wydała swój debiutancki singiel „With You”, który jest dojrzałą, nastrojową, romantyczną balladą.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Kryminalny duet, którego jeszcze nie było!

Początek lata przynosi miłośniczkom i miłośnikom kryminałów opowieść, która może stać się jednym z hitów tego lata. Cienie dawnych

Read More...

Światowej klasy artyści i prelegenci podczas czterech lipcowych dni na Colours of Ostrava 2024! Bilety w niższej cenie tylko do 14 czerwca!

Wyjątkowa postindustrialna przestrzeń starej huty, 250 prelegentów na jedynym w swoim rodzaju forum dyskusyjnym Meltingpot i doskonały line-up z

Read More...

Reakcja Słowiańska opanowuje Zagłębie Dąbrowskie, jednak na tym nie poprzestaniemy! Zdobędziemy cały kraj!

Celem festiwalu jest popularyzacja i krzewienie wiedzy o kulturze rodzimej, w tym przede wszystkim Słowian, a także integracja ludzi

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu