Three Days Grace coraz bliżej Polski!

In Aktualności, Wydarzenia

Three Days Grace coraz bliżej Polski! – 8 lipca 2017, Warszawa, Klub Stodoła

Zaledwie kilkanaście dni dzieli nas od dwóch polskich koncertów Three Days Grace. Hardrockowa formacja z Kanady już 8 lipca wystąpi w warszawskiej Stodole, a dzień później w gdańskim klubie B90. Bilety na dwa polskie koncerty  są nadal w sprzedaży!

Formacja Three Days Grace powstała w 1997 roku, na kanwie zespołu Groundswell. Pod tą nazwą muzycy nagrali w 1995 album zatytułowany “Wave of Popular Feeling”. Dwa lata później zespół zmienił nazwę, a w 2003 roku wydał swój debiutancki album, zatytułowany po prostu “Three Days Grace”. Dziś grupa ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych, spośród których ostatni – “Human” – ukazał się w 2015 roku. Składający się z dwunastu utworów krążek promowały single “I Am Machine” oraz “Painkiller”, które trafiły na szczyt notowania Active Rock Radio.

Three Days Grace to zespół wbrew pozorom wciąż poszukujący. Pomimo sukcesu za sprawą takich utworów “I Hate Everything About You” i “Pain” grupa nie spoczęła na laurach i nadal eksperymentuje z własną formułą grania. Zaś ich energretyczne koncerty gwarantują świetną zabawę – ocenia Maciej Majewski, Metal Hammer Polska.

 

Jak poinformowali muzycy w swoich kanałach społecznościowych, zespół przyjedzie do naszego kraju w ramach wschodnioeuropejskiej trasy koncertowej, w ramach której odwiedzi również m.in. Estonię, Rumunię, Bułgarię, Białoruś oraz Ukrainę. W trakcie koncertów z pewnością nie zabraknie najważniejszych utworów w karierze formacji, jak również kompozycji z najnowszej płyty “Human”. Czy polska publiczność będzie miała okazję usłyszeć także nowy materiał? Przekonamy się już niebawem!

Three Days Grace to solidna załoga zza oceanu, która udowadnia, że Kanadyjczycy potrafią zagrać nie tylko melodyjnie, ale i bardzo rockowo. Dlatego też my, jako stacja grająca Najlepszy Rock Na Świecie nie mogliśmy obok ich koncertu w Polsce przejść obojętnie! A swoją drogą ciekaw jestem, czy ich obecna trasa po Europie oznacza nowy album? Przypuszczam, że fani, którzy na pewno szczelnie wypełnią Stodołę i B90 dowiedzą się o tym w pierwszej kolejności – ocenia Marcin Bąkiewicz, Dyrektor Muzyczny Antyradia.

ZAPRASZAMY
Bilety:
99 PLN (stojące)
129 PLN (balkon)

Do kupienia w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa:
www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

BILETY KOLEKCJONERSKIE NA www.stodola.pl

W sprzedaży dostępne również Karty Podarunkowe Klubu Stodoła – obdaruj bliskich wyjątkowym koncertem.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjipromocji: Nadchodzi czas Uwalniania!

Odkryj przejmującą historię o dorastaniu, odkrywaniu prawdy o sobie i niezwykłej odwadze. Już wkrótce premiera bezkompromisowej i szczerej do bólu powieści –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „Doberman”, czyli czytasz na własną odpowiedzialność…

Doberman. Takim słowem została opatrzona najnowsza książka Jacka Piekiełki. Z pozoru wydaje się, że jest zupełnie niegroźne. W końcu nazwa tej

Read More...

#wtonacjirecenzji: „Łemkowie. Losy zaginionego narodu” – lekcja historii według Marka A. Koprowskiego.

Muszę przyznać, że biorąc do rąk książkę Marka A. Koprowskiego „Łemkowie. Losy zaginionego narodu.” początkowo czułam niechęć. „Kolejne suche

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu