TING czyli sposób na czytanie, zabawę i naukę z dzieckiem – recenzja

In Recenzje

Drogi rodzicu i droga osobo która właśnie zastanawiasz się nad wyborem prezentu dla dziecka, to do Ciebie będę kierować tą recenzję.

Chyba tylko zmęczony rodzic wie jak wielką „przyjemnością” jest po raz setny czytanie dzieciom tej samej książki, tych samych opisów itp. Oczywiście czytanie jest bardzo ważne ale zostawmy to na spokojny moment np. przed spaniem a nie w momencie kiedy naszej uwagi domagają się jeszcze niezliczone obowiązki. Również ktoś kto kiedyś próbował wybrać samodzielnie dla nie swojego dziecka wartościowy i edukujący prezent wie jaki to problem w gąszczu zabawek dostępnych na rynku.

 

Z pomocą przychodzi nam mówiący długopis TING oraz zestaw książek dostępnych do długopisu. Od książek zaczniemy. Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie. Mali odkrywcy mogą podziwiać świat dinozaurów, miłośnicy zwierząt zdobędą wiedzę o mieszkańcach zoo, nauczymy się niemieckiego i angielskiego oraz poznamy jak czytać zegar a oferta jest o wiele większa. I tu do akcji wkracza nasz magiczny długopis.

TING mówiący długopis – czyli zabawa i nauka w jednym

Działa on na wszystkich dostępnych książkach jedyne co musimy zrobić to podpiąć go pod komputer i pobrać odpowiednie książki, które mamy. Można oczywiście zapisać ich parę i dziecko bez problemu może oglądać je po kolei bez potrzeby ponownej aktualizacji długopisu. Książki „Co i Jak” są bardzo ładnie ilustrowane i zawierają otwierane okienka z ilustracjami. Dotykając oznaczonych pól długopis przeczyta dziecku wszystkie informacje oraz zagra z nim w gry. Problem czytania tej samej treści na okrągło rozwiązany. Magiczny długopis przeczyta wszystko za nas w bardzo wyraźny i na pewno nie monotonny sposób na długi czas zajmując małego odkrywcę a przy okazji ucząc dziecko wielu nowych faktów.

Warto wspomnieć, iż całości książki zazwyczaj nie czyta jeden lektor co urozmaica zabawę. Głos podkładają profesjonalni lektorzy a w książkach znajdują się ważne dane, ciekawostki i inne zabawy. Jednym zdaniem – nauka poprzez zabawę. Książki są przeznaczone dla różnych grup wiekowych więc zarówno małe dzieci jaki i starsze znajdą tematykę dostosowaną do swoich potrzeb. Książki, które mają za zadanie uczyć języka obcego wymawiają słowa poprawnie dla danego języka co dodatkowo pomaga dziecku zapamiętać prawidłową wymowę i akcent. Poprawa ocen w szkole gwarantowana.

 

Wydawnictwo Wilga postarało się aby zarówno książki jak i sam długopis były interesujące, edukacyjne, kolorowe i co ważne wytrzymałe. Książki oraz wspaniali lektorzy zaspokoją ciekawość waszych dzieci a dodatkowo nauczą nowych faktów. Kupując taki zestaw mamy pewność, iż zabawka, którą przekazujemy dziecku pomoże mu się rozwinąć oraz poszerzy jego horyzonty a to jest przecież jedna z rzeczy na, której rodzicom najbardziej zależy.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu