WE LOVE TRANCE CLUB EDITION 032 WITH DARREN PORTER & REORDER 16.03.2019 Base Club Poznań

In Muzyka, Wydarzenia

To już 8 lat na klubowej mapie Polski! W tym czasie zorganizowaliśmy dla Was 31 wydarzeń z cyklu We Love Trance Club Edition, na których zagrało łącznie aż 150 gości, wśród nich 8 zagranicznych headlinerów!

Niektórzy z artystów występowali wielokrotnie, oprócz tego nasze sceny pojawiały się kilkukrotnie podczas innych znanych wydarzeń z muzyką klubową. 16 marca w poznańskim Base Club świętujemy nasze ósme urodziny, spodziewajcie się wielkiego muzycznego szaleństwa! Wystąpi dla Was aż dwóch zagranicznych headlinerów z najwyższej półki: Darren Porter oraz ReOrder! Do zobaczenia na dwóch parkietach 🙂

 

Darren Porter od wielu lat utrzymuje światowy poziom, jego produkcje aż kipią energią i nie inaczej będzie już 16 marca w poznańskim Base Club. Utwory Darrena regularnie zajmują pierwsze miejsce na Beatport, a organizatorzy największych eventów na świecie bardzo chętnie umieszczają go w lineupach. W ostatnich tygodniach nasz headliner powołał do życia label Trancegression Recordings – z pewnością w jego dwugodzinnym secie usłyszycie oprócz autorskich hitowych produkcji również nowości z tego labelu.

 

ReOrder był pierwszym zagranicznym headlinerem podczas We Love Trance Club Edition ponad 3 lata temu. Powraca do nas, aby świętować 8. urodziny naszego cyklu imprez. Kilka tygodni temu wydał swój debiutancki album, zapraszany jest na wydarzenia na całym świecie, a jego produkcje i remiksy są stałym elementem setów większości transowych artystów na całym świecie. To jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy, Tibor nie pozwoli Wam ustać w miejscu. Zagra dla Was na Fresh Stage aż 120-minutowego seta!

 

FRESH STAGE


Darren Porter


ReOrder


Alex van ReeVe


Aquatic Simon


Mike van Fabio


Rafuss

CLASSIC STAGE


Blue Silence


DJ Driver


Esiu


Next DJ


Robbie Seed


Sasha Dubrovsky


Dj T-Storm

 

 

 

Gramy z sercem – pomagamy choremu rodzeństwu: Bartkowi i Kubie Przybylskim. Urodzili się w 30-tym tygodniu ciąży z wagą 900g i 1000g wraz z wieloma komplikacjami i obciążeniami. Mimo upływu czasu wciąż walczą z konsekwencjami niedojrzałości takimi jak: zaburzenia psychoruchowe, mowy, emocjonalne, koncentracji czy rozumienia. To główne zaburzenia ale nie jedyne. Wymaga to ogromnej pracy i pieniędzy na odpowiednie leczenie i rehabilitację, które przewyższają możliwości finansowe rodziców. Po raz kolejny liczymy na Wasze wielkie serce.

Weź udział w konkursie djskim i zagraj na imprezie, wyślij zgłoszenie już dzisiaj! Szczegóły na facebookowej stronie wydarzenia.

We Love Trance Club Edition 032
Sobota 16/03/2019
Base Club Poznań
ul. Mokra 1
Start 21:00
Wstęp 30/35 zł

Więcej informacji: facebook.com/welovetrancece oraz instagram.com/welovetrancece

Strona wydarzenia: facebook.com/events/149521635947634/

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu