Natalia Moskal w wywiadzie o singlu “Mogę” i nadchodzącej płycie.

In Muzyka, Wywiady

Natalia to młoda, zdolna wokalistka, autorka tekstów i tłumaczka. Artystka dzieli swój czas pomiędzy Polskę a Włochy, gdzie żyje, pracuje i rozwija swoją karierę muzyczną. Niedawno ukazał się jej singiel “Mogę”, który zwiastuje nową płytę Natalii.

W rozmowie z nami przypomniała nam o swojej muzycznej pasji. Z rozmowy dowiecie się m.in jak z perspektywy czasu ocenia swoją debiutancką płyta „SONGS OF MYSELF”, jak wygląda włoski rynek muzyczny oraz czy jest ambasadorką polskiego jedzenia we Włoszech. To i wiele innych ciekawych informacji dowiecie się z naszego wywiadu.

Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy:

Część I

Część II

Część III

Część IV

Natalia Moskal – wokalistka, tłumaczka i autorka tekstów, ma na swoim koncie album„Songs of myself ”(2017)-płytę w stylu electropop,która uzyskała pozytywne recenzje i zaowocowała występami Natalii i jej zespołu na kilku ważnych festiwalach,a także mini tournée koncertowym we Włoszech.

W listopadzie 2018 nakładem wydawnictwa Fame Art ukazała się jej EP”Bunt młodości”-utwory do tekstów wybitnej polskiej poetki Kazimiery Iłłakowiczówny. Muzykę do tych utworów skomponował Jan Stokłosa,który także odpowiada za produkcję płyty.W listopadzie 2019r.ukazał się włoski singiel Natalii pt.„(Im)perfetta”,który w polskiej wersji nosi tytuł„Mogę”. Za produkcję i aranżację utworu odpowiada Łukasz Maron,producent jej pierwszej płyty.

https://www.facebook.com/NataliaMoskalOfficial/

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjipromocji: Premiery filmowe 2023 – zapowiedzi 7 hitów

Na ekrany polskich kin w przyszłym roku wejdzie mnóstwo hitów rozgrzanych do czerwoności w kuźni hollywoodzkiej fabryki snów. Na niektóre tytuły

Read More...

#wtonacjirozmowy: Roma J.Fiszer.Zła wokół jest zbyt wiele. Nie czuję żadnej potrzeby, aby jeszcze o tym pisać…”

Z Romą J.Fiszer rozmawiamy nie tylko o najnowszej książce, ale też po prostu o życiu, o marzeniach, o planach o

Read More...

Festiwal Audioriver 2022 zakończony

Za nami 15. edycja Audioriver. Podczas trzech dni, na 11 scenach wystąpiło ponad 100 artystów muzyki elektronicznej, a wśród nich m.in.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu