HEY J / premiera klipu “Na Nowo”

In Aktualności, Muzyka

Tuż po wydaniu swojej pierwszej płyty (“Puzzle” z 2019 roku) Hey J rozpoczęła pracę nad nowym materiałem, co zaowocowało powstaniem utworów na kolejną płytę – EP „Na Nowo”, która składa się z 4 utworów: „Na Nowo”, „Zaplątani”, „Oddychaj”, „Bollywood”.

 

 

Tuż po wydaniu swojej pierwszej płyty (“Puzzle” z 2019 roku) Hey J rozpoczęła pracę nad nowym materiałem, co zaowocowało powstaniem utworów na kolejną płytę – EP „Na Nowo”, która składa się z 4 utworów: „Na Nowo”, „Zaplątani”, „Oddychaj”, „Bollywood”.

Tym razem celem Hey J było stworzenie płyty, która będzie bardzo radosna w czasach pandemii. Jest utrzymana w klimacie elektro-pop – tak jak poprzednie wydawnictwo. Nowa ep-ka jednak jest bardziej taneczna. Teksty utworów są tak pomyślane, aby większość słuchaczy znalazła w nich cząstkę siebie. EP „Na Nowo” ma pomóc ludziom przetrwać ten trudny czas. Justyna Dobroć jest ozdrowieńcem i wie, że nie ma w życiu nic cenniejszego niż zdrowie, jednak brak możliwości kontaktów z innymi, rozrywki, zamknięcie w domu powoduje drugą inną chorobę, która również może powodować śmierć – mowa tu oczywiście o depresji.

Rok 2020 uderzył we wszystkich, nie tylko w artystów i swoją płytą „Na Nowo” Hey J chce pokazać, że większa część z nas zaczyna wszystko Od Nowa. EPka „Na Nowo” ukaże się w marcu nakładem własnym, a za dystrybucję utworów będzie odpowiadała Agora Digital Music.

W 2016 r. Hey J rozpoczęła współpracę z producentem muzycznym Michałem Wrzosińskim, dzięki któremu w 2019 roku nagrała i wydała swoją debiutancka płytę pt. „Puzzle”. Album składał się z 8 utworów i miał być pożegnaniem z jej przeszłym, bardzo różnorodnym życiem. „Puzzle” pozwoliły jej poskładać się na nowo.  Poza pracą nad własnym materiałem startowała w festiwalach takich jak Festiwal Scyzoryki 2018, gdzie była finalistką w kategorii Solista oraz Przebój, a także była finalistką Firoliza Wokalna 2019.

 

Po sukcesach związanych z emisją utworów w stacjach radiowych, Hey J założyła zespół, a dokładnie trio, do którego należy Paweł Piotrowicz (gitara) oraz Łukasz Kalbarczyk (perkusja). Dzięki wspomnianym muzykom mogła grać koncerty po całej Polsce, a jej muzyka nabrała profesjonalnych kolorów oraz charakteru.

 

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Gorący zwiastun filmu MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA Patryka Vegi już w sieci! (4 lutego w kinach!)

Namiętność, poszukiwanie miłości i dużo gorących scen .Zobacz zwiastun filmu „Miłość, seks & pandemia”! Nowy film Patryka Vegi w kinach

Read More...

Film „355” z Jessica Chastain już w kinach

Zdobywczynie OSCARÓW Penelope Cruz i Lupita Nyong’o, zachwycające Jessica Chastain i Diane Kruger oraz gwiazdor serii AVENGERS Sebastian

Read More...

„Mój syn” w kinach od 25 lutego! ZWIASTUN

25 lutego do kin trafi film „Mój syn” w reżyserii Christiana Cariona - zrealizowany w nowatorski sposób detektywistyczny thriller

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu