Fantastyczny powrót Alicji Janosz z singlem “Puść” – wywiad

In Aktualności, Muzyka, Wywiady

Alicja Janosz powraca i to według mnie w wielkim stylu prezentując nowy singiel “Puść”

Alicja jest pierwszą zwyciężczynią pierwszego talent-show w Polsce czyli “Idola”. Po wygranej wyglądało na to, iż wielka kariera stoi przed nią otworem. Dwa single: “Zmień siebie” i “Zbudziłam się”, które promowały jej debiutancką płytę podbijały listy przebojów. W pewnym momencie słuch o Alicji Janosz zaginął.

fot. Karolina Świątek

Mimo, iż nie trafiła do czołówki polskich gwiazd, nieustannie spełniała się muzycznie współpracując m.in z zespołem HooDoo Band a jakiś czas temu podjęła się nowego projektu, który skierowany jest dla dzieci i nosi nazwę “Mam głos”.

Singiel “Puść” to powrót Alicji na jaki czekali fani. To Alicja, która odnalazła swoją drogę muzyczną, pełną ekspresji i emocji, która chwyta za serce od pierwszego dźwięku. Zapraszam do wysłuchania wywiadu, w którym Alicja Janosz opowiada nam m.in o powstawaniu nowego materiału i planach na przyszłość.

Utwór „Puść” autorka określa mianem muzycznej afirmacji. Mówi on o potrzebie odpuszczenia, wybaczenia i akceptacji każdego fragmentu siebie i swojej przeszłości oraz otaczającego nas świata, aby móc odnaleźć swoją prawdę i pozostając przy niej, móc doświadczać cudu istnienia. Minimalistyczna, intymna, eteryczna, do głębi poruszająca i prawdziwa. Polecam mocno Waszej uwadze. 

foto by Anna Powierża

Alicja Janosz – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, trenerka wokalna i felietonistka. Śpiewa od 8 roku życia. Jako 17-latka wygrała pierwszy polski talent show pt. “Idol”. Wcześniej laureatka “Szansy na Sukces” z udziałem Kayah i odtwórczyni jednej z głównych ról w musicalu “Piotruś Pan” wystawianym w Teatrze Muzycznym ROMA.

Od roku 2007 współpracuje z zespołem HooDoo Band, z którym zdobyła drugą w swoim dorobku Złotą Płytę i wystąpiła na wielu festiwalach bluesowych oraz okołobluesowych w kraju i zagranicą. W 2020 wydała płytę dedykowaną dzieciom. Krążek ten nie tylko wprowadza najmłodszych słuchaczy w różnorodną brzmieniowo i gatunkowo muzykę, ale także wspiera dzieci, gdyż teksty są w dużej mierze napisane w duchu rodzicielstwa bliskości, a najważniejszą z płyty piosenką zdaniem Alicji jest „Mam Głos”. 

Facebook: https://www.facebook.com/alicjajanosz

Instagram: https://www.instagram.com/alicjajanoszofficial

www: https://alicjajanoszdzieciom.pl

YouTube: http://www.youtube.com/alajanosz

zdjęcie wyróżniające artykuł: fot .Aleksandra Macewicz Aleksandra Macewicz Emey Studio Fotografia

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „Tokyo Vice. Sekrety japońskiego półświatka”, czyli mrok i demony zła są wszędzie…

Jake Adelstein jest jedynym amerykańskim dziennikarzem śledczym, któremu dane było odkryć i bliżej poznać tajemnice japońskiego świata przestępczego. Przynajmniej

Read More...

#wtonacjirecenzji: „Balwierz”, czyli trwa w najlepsze bondowski show must go on!

W ostatnich miesiącach Katarzyna Bonda rozpieszcza nas pod względem nie tylko, jeśli chodzi o ilość publikacji, ale także tego,

Read More...

#wtonacjipromocji: „Będziesz tego żałować”, czyli czas na nieszablonową serię

Tym razem w serii tekstów promocyjnych przedstawiamy Wam najnowszą powieść Alicji Sinickiej. Autorka udowodniła, że mimo, że od lat

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu