Fantastyczny powrót Alicji Janosz z singlem “Puść” – wywiad

In Aktualności, Muzyka, Wywiady

Alicja Janosz powraca i to według mnie w wielkim stylu prezentując nowy singiel “Puść”

Alicja jest pierwszą zwyciężczynią pierwszego talent-show w Polsce czyli “Idola”. Po wygranej wyglądało na to, iż wielka kariera stoi przed nią otworem. Dwa single: “Zmień siebie” i “Zbudziłam się”, które promowały jej debiutancką płytę podbijały listy przebojów. W pewnym momencie słuch o Alicji Janosz zaginął.

fot. Karolina Świątek

Mimo, iż nie trafiła do czołówki polskich gwiazd, nieustannie spełniała się muzycznie współpracując m.in z zespołem HooDoo Band a jakiś czas temu podjęła się nowego projektu, który skierowany jest dla dzieci i nosi nazwę “Mam głos”.

Singiel “Puść” to powrót Alicji na jaki czekali fani. To Alicja, która odnalazła swoją drogę muzyczną, pełną ekspresji i emocji, która chwyta za serce od pierwszego dźwięku. Zapraszam do wysłuchania wywiadu, w którym Alicja Janosz opowiada nam m.in o powstawaniu nowego materiału i planach na przyszłość.

Utwór „Puść” autorka określa mianem muzycznej afirmacji. Mówi on o potrzebie odpuszczenia, wybaczenia i akceptacji każdego fragmentu siebie i swojej przeszłości oraz otaczającego nas świata, aby móc odnaleźć swoją prawdę i pozostając przy niej, móc doświadczać cudu istnienia. Minimalistyczna, intymna, eteryczna, do głębi poruszająca i prawdziwa. Polecam mocno Waszej uwadze. 

foto by Anna Powierża

Alicja Janosz – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, trenerka wokalna i felietonistka. Śpiewa od 8 roku życia. Jako 17-latka wygrała pierwszy polski talent show pt. “Idol”. Wcześniej laureatka “Szansy na Sukces” z udziałem Kayah i odtwórczyni jednej z głównych ról w musicalu “Piotruś Pan” wystawianym w Teatrze Muzycznym ROMA.

Od roku 2007 współpracuje z zespołem HooDoo Band, z którym zdobyła drugą w swoim dorobku Złotą Płytę i wystąpiła na wielu festiwalach bluesowych oraz okołobluesowych w kraju i zagranicą. W 2020 wydała płytę dedykowaną dzieciom. Krążek ten nie tylko wprowadza najmłodszych słuchaczy w różnorodną brzmieniowo i gatunkowo muzykę, ale także wspiera dzieci, gdyż teksty są w dużej mierze napisane w duchu rodzicielstwa bliskości, a najważniejszą z płyty piosenką zdaniem Alicji jest „Mam Głos”. 

Facebook: https://www.facebook.com/alicjajanosz

Instagram: https://www.instagram.com/alicjajanoszofficial

www: https://alicjajanoszdzieciom.pl

YouTube: http://www.youtube.com/alajanosz

zdjęcie wyróżniające artykuł: fot .Aleksandra Macewicz Aleksandra Macewicz Emey Studio Fotografia

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Niesamowita okazja na zakupy książkowe!

Słońce przygrzewa, sezon urlopowy w pełni… można się wreszcie ZATRZYMAĆ na chwilę i zrobić coś dla siebie. Na przykład przeczytać książkę!

Read More...

Nadchodzi „Apokawixa”

Zdana matura, wakacje, plaża, melanż życia i… TO. Prezentujemy spot kampanii teaserowej zapowiadającej film „Apokawixa” w reżyserii Xawerego Żuławskiego.

Read More...

„Kino na wakacje, taniej przez aplikację” – akcja sieci Helios!

Lato tego roku obfitować będzie w moc wakacyjnych premier. Poza fantastycznymi filmami w przeróżnych gatunkach, Helios przygotował dla

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu