Zademonstruj swoją waleczność i zdobądź sławę wojownika w zamkniętych betatestach gry Blood of Heroes przeznaczonej dla wielu graczy.

In Aktualności, Gry

Już 4 maja zapraszamy do udziału w zaciekłych walkach wręcz w grze Blood of Heroes, która wchodzi w fazę zamkniętych betatestów, aby dać graczom korzystającym z komputerów przedsmak tych emocjonujących starć PvP.

Mińsk, Białoruś, 28 kwietnia 2021 r. Studio Vizor Games już dziś zaprasza wojowników ze wszystkich stron świata, aby podjęli wyzwanie i zarejestrowali się na pierwsze zakrojone na większą skalę betatesty mającej się wkrótce ukazać gry Blood of Heroes. W tej bijatyce gracze trafią do królestwa mroku, aby rywalizować w bezwzględnych potyczkach PvP, a swoją postać wybiorą z grupy kilku nieustraszonych wojowników. Gracze komputerowi mogą rejestrować się już teraz na zamknięte betatesty gry Blood of Heroes, które rozpoczną się 4 maja, aby przekonać się, co ich czeka, gdy ta brutalna gra bitewna, w której stawką jest sława i chwała, trafi na komputery i konsole jeszcze w tym roku.

W grze Blood of Heroes do dynamicznej walki PvP stają najwięksi bohaterowie bezlitosnego świata pogranicza. Przerażający i żądni chwały wojownicy walczą ze sobą na śmierć i życie na inspirowanych średniowieczem i nordycką mitologią arenach, a sterujący nimi gracze mają do dyspozycji wiele różnych stylów walki oraz cały arsenał zabójczych broni i śmiertelnie niebezpiecznych umiejętności. W trakcie zamkniętych betatestów gracze mogą wypróbować sześciu różnych bohaterów zarówno w trybie 1 na 1, jak i walki grupowej. Będą szlifować swoje umiejętności bitewne w grze, w której sztukę posługiwania się mieczem uzupełniają potężne wojenne pieczęcie, a przeciwnicy mogą odeprzeć atak niezwykle niebezpiecznymi czarami. Gracze muszą doskonale opanować walkę postacią, która najlepiej odpowiada ich stylowi rozgrywki, biorąc pod uwagę to, czy wolą zadawać szybkie ciosy, precyzyjnie i mocno uderzać, czy też korzystać z obszarowych umiejętności, które pokrzyżują plany ich wrogów.

Chcieliśmy stworzyć grę, w którą sami zagralibyśmy z przyjemnością: pełen niegodziwości, ociekający adrenaliną świat inspirowany serią Dark Souls z bezlitosnymi bitwami PvP i wojownikami, którzy nie okazują litości ani strachu” – opowiada Dmitry Voronov, reżyser gry. „W grze Blood of Heroes, tak jak w historii świata, bohaterowie nie zawsze są rycerzami w lśniącej zbroi, którzy walczą o większe dobro. Mogą być bezwzględni, przebiegli, mściwi lub wręcz przeciwnie – mogą pomagać innym i chronić ich. Ich prawdziwy charakter ujawnia się w walce. Staraliśmy się nadać naszym wojownikom osobowość, aby gracz mógł dokonać wyboru, który będzie korespondował z jego nastrojem i stylem gry”.

Żądni bitwy gracze mogą odwiedzić stronę www.bloodofheroes.online, aby zarejestrować się i zyskać szansę na udział w zamkniętych testach gry Blood of Heroes na komputerach PC, które rozpoczną się 4 maja. Studio Vizor Games planuje udostępnić też grę Blood of Heroes w wersji na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X już w dniu jej premiery. Gra Blood of Heroes będzie dostępna w języku angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, polskim, hiszpańskim i włoskim.

Aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami o grze Blood of Heroes, śledź nasze kanały społecznościowe: [SOCIAL LINKS].

Strona internetowa:                        www.bloodofheroes.online

Informacje o studiu Vizor Games:

Studio Vizor Games jest znane ze swoich gier mobilnych i społecznościowych. W 2017 r. wydawca rozpoczął pracę nad grami na PC i konsole, a Blood of Heroes to jego pierwszy tytuł. Założyciele firmy zawsze chcieli tworzyć gry na różne platformy i dla różnych odbiorców. Kilka lat temu z kilku członków studia Vizor Games utworzono zespół, któremu powierzono nowe zadanie polegające na stworzeniu oryginalnych projektów na komputery PC i konsole.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu