ADAPTACJA KULTOWEJ GRY OD 1 WRZEŚNIA NA 4K ULTRA HD BLU-RAY™, BLU-RAY™ I DVD!

In DVD i Blu-ray

Ulubieni bohaterowie stają przeciwko sobie w ostatecznej, krwawej bitwie, doprowadzającej ich do granic możliwości! Film Mortal Kombat, zainspirowany przebojową, brutalną serią gier wideo, zadebiutuje na 4K ULTRA HD BLU-RAY™, BLU-RAY™ i DVD już 1 września.

Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconej mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Young trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest Wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

Film to debiut fabularny Simona McQuoida, wielokrotnie nagradzanego australijskiego reżysera reklamowego. McQuoid stworzył film na podstawie scenariusza Grega Russo i Dave’a Callahama (Wonder Woman 1984) oraz pomysłu Orena Uziela (Mortal Kombat: Rebirth) i Russo, którzy oparli się na grze wideo, autorstwa Eda Boona i Johna Tobiasa.

Przenosząc tę historię na ekran, chcieliśmy zarówno pozostać wierni materiałowi źródłowemu i zadowolić oddanych fanów, ale także stworzyć ekscytujące doświadczenie dla kinomanów, którzy nie znają gry. Chcieliśmy zapewnić każdemu naprawdę zabawną, nieubłaganą jazdę i pozwolić widzom poznać te niesamowicie postacie i potężną energię Mortal Kombat – mówi reżyser filmu.

W produkcji wystąpili aktorzy kinowi, telewizyjni oraz zawodnicy sztuk walki, tacy jak Lewis Tan (Deadpool 2, serial Netflixa Wu Assassins) w roli Cole’a Younga; Jessica McNamee (Meg) w roli Sonyi Blade; Josh Lawson (Gorący temat) w roli Kano; Tadanobu Asano (Midway) w roli Lorda Raidena; Mehcad Brooks (serial Supergirl) w roli Jacksona „Jaxa” Bridgesa; Ludi Lin (Aquaman) w roli Liu Kanga; Chin Han (Drapacz chmur) w roli Shanga Tsunga; Joe Taslim (Star Trek: W nieznane) w podwójnej roli Bi-Hana i Sub-Zero oraz Hiroyuki Sanada (Drapacz chmur) w rolach Hanzo Hasashiego i Skorpiona.

Film jest brutalny, pełen akcji i intensywnych walk. Puszczamy oko do fanów, ale widzowie nieznający gier z serii Mortal Kombat mogą również całkowicie cieszyć się ekranowymi postaciami — Kano jest przezabawny, Sub-Zero jest bezwzględny, Jax jest wspaniały, Sonya jest potężna, a Cole będzie służyć za przewodnika po tym szalonym, niesamowitym i ekscytującym świecie – mówi Simon McQuoid.

Ekscytująca adaptacja uwielbianej przez miliony graczy serii, pełna krwawych i widowiskowych scen walki, ukaże się na polskim rynku 1 września.

Na fanów serii czeka ponadto animacja z uniwersum Mortal Kombat. Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw, sequel doskonale przyjętej Zemsty Scorpiona, będzie dostępny na DVD od 15 września.

Kiedy barbarzyńcy Shao Kahna z Zaświatów terroryzują Ziemię, Lord Raiden jest zmuszony do zakończenia rozlewu krwi raz na zawsze. Wyjście jest tylko jedno: ostateczny turniej Mortal Kombat o przyszłość planety, w którym można wygrać lub stracić wszystko. Doborowi zawodnicy Raidena: Liu Kang, Johnny Cage, Sonya Blade i kilka nowych postaci wznoszą akcję na nowy poziom, walcząc jeden na jeden z najbardziej żądnymi krwi wojownikami z Zaświatów – to najwyższa stawka. Tymczasem głęboko w krainie Netherrealm okrutny Shinnok opracowuje niewyobrażalny plan, grożący unicestwieniem wszelkiego istnienia. Wszechświat patrzy, a zwycięzca bierze wszystko!

MORTAL KOMBAT. DODATEK SPECJALNY W WYDANIU DVD:

  • Sceny niewykorzystane

MORTAL KOMBAT. DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY™ i 4K Ultra HD:

  • Sceny niewykorzystane
  • Od gry na ekran: tworzenie Mortal Kombat
  • Mortal Kombat: ulubieńcy fanów – 11 filmów
  • Choreografia walk
  • Krypta: niespodzianki w Mortal Kombat
  • Anatomia sceny – 7 materiałów filmowych

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu:

facebook.com/MojeFilmyDVD

***

Galapagos Sp. z o.o. niezależna spółka dystrybucyjna działająca na polskim rynku od 2007 roku, wyłączny dystrybutor filmów DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D oraz 4K UHD Blu-ray Warner Bros., HBO i MGM. Jest także wyłącznym dystrybutorem DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm, 20th Century Studios, a także oferty DVD LEGO®, Hasbro Studios, wybranych seriali Telewizji Polskiej i wielokrotnie nagradzanych filmów niezależnych polskich producentów m.in. Wołyń, Cicha Noc, Najlepszy, Powidoki, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Wkręceni, Córka Trenera, Proceder czy Dolina Bogów oraz kontentu dla platform VOD.

Warner Bros. Entertainment Światowy lider na rynku filmów wideo. Obsługuje największą sieć dystrybucyjną, która oferuje najszerszy wybór filmów na świecie. Biblioteka Warner Bros. Entertainment zawiera najnowsze produkcje komercyjne oraz klasyki wyprodukowane przez Warner Bros. Pictures i HBO.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

ZAUŁEK KOSZMARÓW NAJNOWSZY FILM W REŻYSERII GUILLERMO DEL TORO JUŻ 15 CZERWCA NA DVD!

Dwukrotny laureat Oscara® Guillermo del Toro – twórca takich obrazów jak „Labirynt Fauna”, czy „Kształt wody”, wraca z nowym

Read More...

Jennifer Lopez w najbardziej współczesnej komedii romantycznej! “WYJDŹ ZA MNIE” na Blu-ray i DVD 15 czerwca

Para supergwiazd Kat Valdez (Jennifer Lopez) i Bastian (debiutujący w filmie Maluma) mają się pobrać na oczach milionów widzów. Kiedy jednak

Read More...

FESTIWAL CLASSIX NA ŻYWIECCZYŹNIE JUŻ OD 13-15 Maja 2022

Festiwal ClassiX to innowacyjny festiwal na styku sztuk. Łamie schematy i konwencje. Łącząc różne gatunki sztuki łączy ludzi. Czwarta edycja Festiwalu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu