Nadchodzące premiery w Teatrze WARSawy

In Teatr

W Teatrze WARSawy zainaugurowano nowo sezon teatralny. 3 września odbył się koncert „GŁOS KOBIET” z udziałem Agi Bogdan, Katarzyny Groniec i Moniki Mariotti, podczas którego zapowiedziano nadchodzące premiery. Jeszcze w 2021 r. na scenie Teatru WARSawy aż 5 nowych tytułów, w tym 4 spektakle powstaną w ramach projektu Społeczna Scena Debiutów.

Jesień w Teatrze WARSawy będzie obfitować w nowości. W listopadzie i grudniu dwa stand upy, zatem odrobina dobrego humoru. Pierwszy z nich to “Łatwo się mówi” w reżyserii Adama Krawczuka, a za scenariusz odpowiada Tomasz Jachimek. Ponadto „Fun home” w reżyserii Adama Sajnuka – fani komisów z pewnością będą śledzić terminy.

Jerzy Jan Połoński rozpoczął już próby do spektaklu “Kobieta i życie” na podst. Maliny Prześlugi. Natomiast w grudniu Teatr WARSawy zaplanował sztukę „Judasz” na kanwie powieści Amosa Oza – bohaterowie sztuki Adama Sajnuka prowadzić będą zażartą filozoficzno-teologiczną dyskusję, której punktem wyjścia są cztery ewangelie Nowego Testamentu oraz ewangelia według Judasza, odnaleziona w latach 70. XX wieku, a opublikowana w 2006 roku.

  • “Łatwo się mówi”

stand up

reżyseria: Adam Krawczuk

scenariusz: Tomasz Jachimek

LISTOPAD 2021

  • “Fun home”

na podst. Alison Bechdel

reżyseria: Adam Sajnuk

LISTOPAD / GRUDZIEŃ 2021

  • “Kobieta i życie”

na podst. Maliny Prześlugi

reż. Jerzy Jan Połoński

LISTOPAD / GRUDZIEŃ 2021

  • “Judasz”

na podst. Amos Oz

reż. Adam Sajnuk

GRUDZIEŃ 2021

  • stand up “Łatwo się mówi”

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: “Nieostrość widzenia ” to fantastyczny monodram Ewy Ziętek, w którym przedstawia bliskie sceny z życia Zofii Książek-Bregułowej splecione z ciekawymi momentami ze swojego życia.

Ociemniała polska poetka i aktorka, łączniczka AK. Wzrok straciła podczas Powstania Warszawskiego, mniej więcej w miejscu gdzie aktualnie mieści

Read More...

#wtonacjirozmowy: SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ – CZY ISTNIEJE? O nowej książce w rozmowie z Iwoną Golonko.

Z autorką książki „Teściowa kontra synowa czyli o trudnych relacjach między kobietami” – Iwoną Golonko rozmawiała Anna Matusiak –

Read More...

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu