#wtonacjipromocji: „W cieniu terapeutki”, czyli dlaczego zazdrość sieje spustoszenie…

In Literatura, Promocja

Anna Krystaszek debiutuje w pełnym uroku świecie literatury. Dzięki jej publikacji zatytułowanej „W cieniu terapeutki”, możemy Was zaprosić do przeczytania o niej, jak i również do zajrzenia do naszej serii #wtonacjipromocji. Tymczasem zapraszamy Was do przeczytania tekstu promocyjnego o „W cieniu terapeutki”.

fot. Wydawnictwo Muza

Z jaką fabułą się spotykamy?

Wielowarstwowa fabuła tej powieści nie pozwala czytelnikowi poruszać się przewidywalnym torem i­ wciąż zaskakuje nagłymi zwrotami akcji oraz zmieniającą się „obsadą” kręgu podejrzanych.

Dźgnięta nożem policjantka z Częstochowy ginie na służbie. Rozpoznała sprawcę, lecz nie zdążyła o tym nikomu powiedzieć. Od tamtej chwili minęło sześć lat, a zabójca wciąż nie został schwytany.

fot. Wydawnictwo Muza

Również przed sześciu laty doszło do wypadku samochodowego, w którym zginęli mąż i syn Magdy, czyli psychoterapeutki. Długo nie mogła się pozbierać po tej tragedii i próbowała popełnić samobójstwo. Teraz odbudowuje swoje życie oraz znów prowadzi terapię. Jednym z jej pacjentów jest Adam, czyli młody człowiek, który chce się uporać z traumami dzieciństwa oraz dręczącymi go demonami przeszłości.

Któregoś dnia pod domem terapeutki zostaje znalezione ciało zamordowanej kobiety… Jak się okazuje, to ciało jednej z jej pacjentek. Kim jest zabójca? Czy zbrodnia ma jakiś związek z wypadkami sprzed lat? I jaką rolę w tej sprawie odegrał Adam? Młody prokurator Jan Hejda próbuje dotrzeć do prawdy.

fot. Wydawnictwo Muza

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo Muza i został wykorzystany na potrzeby tekstu promocyjnego do serii #wtonacjipromocji.

Dane techniczne publikacji

„W cieniu terapeutki” Anny Krystaszek to opowieść należąca do gatunku zatytułowanego thriller. Jej premiera nastąpi 6 października 2021 roku. I interesujące jest również to, że Anna Krystaszek debiutuje dzięki temu utworowi na tzw. scenie literackiej. Poza tym warte dodania jest, że wspominana publikacja liczy 352 strony. Oraz to, że jej rozmiary to 13 x 20.5 centymetrów. Także to, że oprawa „W cieniu terapeutki” jest miękka oraz ze skrzydełkami.

fot. Wydawnictwo Muza

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: 25 lat pisania, a to dopiero początek! Hanna Cygler i “Córki tęczy”

29 września w Scenie Relax odbyło się spotkanie autorskie wokół książki "Córki tęczy" oraz 25 - lecie pracy twórczej

Read More...

Wiedźmy Kijowa: Miecz i krzyż – Wydawnictwo Insignis

Dziś prezentujemy Wam jedną z ciekawych październikowych premier Wydawnictwa Insignis. Już 12 października ukaże się książka dla fanów fantasy

Read More...

#wtonacjirozmowy.Tomasz Lubert – po O.N.A nie mamy już takich pop rockowych zespołów….

Założyciel takich zespołów jak Virgin, Video oraz Volver, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, postanowił powrócić w wyjątkowym

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu