Twórcy hitu „Magic Mike” w nowej komedii z udziałem zadziornego psa Lulu!

In Kino

„Chcecie zobaczyć jak gryzie mnie pies? Film ten spełni wasze oczekiwania i dostarczy świetnej rozrywki” – tak napisał na swoim Instagramie Channing Tatum, zamieszczając zwiastun do najnowszego filmu ze swoim udziałem pod polskim tytułem „Pies” („Dog”). Jego premiera kinowa zapowiadana jest  na luty przyszłego roku.

Brigs, przystojny rangers (Channing Tatum) oraz psia weteranka, Lulu (w tej roli uroczy owczarek belgijski) wyruszają w podróż wzdłuż wybrzeży Pacyfiku. Nie będzie to jednak spokojna droga. Lulu jest raczej nieprzewidywalna w swoich reakcjach, co przynosi zazwyczaj opłakane skutki. Brigs ma jednak zadanie dostarczyć ją na pogrzeb żołnierza, który był opiekunem Lulu, i z którym służyła w oddziale. Rangers zrobi to za wszelką cenę, bo rozkaz to rozkaz. Nawet jeśli czasem ma wrażenie, że transportuje demona a nie psa.

W roli głównej Channing Tatum, który debiutuje też jako reżyser.

Ich początkowo szorstka przyjaźń z czasem przerodzi się jednak we wzajemną miłość, choć droga do niej usłana będzie… psimi pazurami. Ta wyjątkowa para złamie prawo, ledwie uniknie śmierci z rąk przestępców, ale też uwierzy w psie zaklinaczki. Los jednak tak chce, że potrzebują się nawzajem, inaczej oboje zeszliby na psy.

Film zapowiada się na produkcję pełną dobrej zabawy i humoru dla wszystkich – bez wyjątku. Niezwykła przyjaźń, przełamywanie różnic – myśląc o tym filmie przychodzą do głowy takie tytuły jak „Green Book” czy „Nietylani”, tyle że tych emocji i wzruszeń dostarcza nam  ludzko-psia para.

To pierwszy od lat projekt z Tatumem w roli głównej a także jego debiut reżyserski wraz z Reidem Carolinem. Ten ostatni napisał scenariusz wspólnie z Brettem Rodriguezem na podstawie wymyślonej przez niego historii.

W obsadzie filmu znajdują się między innymi: Jane Adams („Zakochany bez pamięci”, „Masz wiadomość”), Kevin Nash (amerykański wrestler i aktor, który zagrał m.in. w „Magic Mike’u”), Q’orianka Kilcher  (nagrodzona Critics Choice za „Podróż do Nowej Ziemi”), a także Ethan Suplee, Emmy Raver-Lampman, Nicole LaLiberté, Luke Forbes i Ronnie Gene Blevins.

Dystrybutorem filmu w Polsce jest Monolith Films https://www.monolith.pl/

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Gorący zwiastun filmu MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA Patryka Vegi już w sieci! (4 lutego w kinach!)

Namiętność, poszukiwanie miłości i dużo gorących scen .Zobacz zwiastun filmu „Miłość, seks & pandemia”! Nowy film Patryka Vegi w kinach

Read More...

Film „355” z Jessica Chastain już w kinach

Zdobywczynie OSCARÓW Penelope Cruz i Lupita Nyong’o, zachwycające Jessica Chastain i Diane Kruger oraz gwiazdor serii AVENGERS Sebastian

Read More...

„Mój syn” w kinach od 25 lutego! ZWIASTUN

25 lutego do kin trafi film „Mój syn” w reżyserii Christiana Cariona - zrealizowany w nowatorski sposób detektywistyczny thriller

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu