Twórcy hitu „Magic Mike” w nowej komedii z udziałem zadziornego psa Lulu!

In Kino

„Chcecie zobaczyć jak gryzie mnie pies? Film ten spełni wasze oczekiwania i dostarczy świetnej rozrywki” – tak napisał na swoim Instagramie Channing Tatum, zamieszczając zwiastun do najnowszego filmu ze swoim udziałem pod polskim tytułem „Pies” („Dog”). Jego premiera kinowa zapowiadana jest  na luty przyszłego roku.

Brigs, przystojny rangers (Channing Tatum) oraz psia weteranka, Lulu (w tej roli uroczy owczarek belgijski) wyruszają w podróż wzdłuż wybrzeży Pacyfiku. Nie będzie to jednak spokojna droga. Lulu jest raczej nieprzewidywalna w swoich reakcjach, co przynosi zazwyczaj opłakane skutki. Brigs ma jednak zadanie dostarczyć ją na pogrzeb żołnierza, który był opiekunem Lulu, i z którym służyła w oddziale. Rangers zrobi to za wszelką cenę, bo rozkaz to rozkaz. Nawet jeśli czasem ma wrażenie, że transportuje demona a nie psa.

W roli głównej Channing Tatum, który debiutuje też jako reżyser.

Ich początkowo szorstka przyjaźń z czasem przerodzi się jednak we wzajemną miłość, choć droga do niej usłana będzie… psimi pazurami. Ta wyjątkowa para złamie prawo, ledwie uniknie śmierci z rąk przestępców, ale też uwierzy w psie zaklinaczki. Los jednak tak chce, że potrzebują się nawzajem, inaczej oboje zeszliby na psy.

Film zapowiada się na produkcję pełną dobrej zabawy i humoru dla wszystkich – bez wyjątku. Niezwykła przyjaźń, przełamywanie różnic – myśląc o tym filmie przychodzą do głowy takie tytuły jak „Green Book” czy „Nietylani”, tyle że tych emocji i wzruszeń dostarcza nam  ludzko-psia para.

To pierwszy od lat projekt z Tatumem w roli głównej a także jego debiut reżyserski wraz z Reidem Carolinem. Ten ostatni napisał scenariusz wspólnie z Brettem Rodriguezem na podstawie wymyślonej przez niego historii.

W obsadzie filmu znajdują się między innymi: Jane Adams („Zakochany bez pamięci”, „Masz wiadomość”), Kevin Nash (amerykański wrestler i aktor, który zagrał m.in. w „Magic Mike’u”), Q’orianka Kilcher  (nagrodzona Critics Choice za „Podróż do Nowej Ziemi”), a także Ethan Suplee, Emmy Raver-Lampman, Nicole LaLiberté, Luke Forbes i Ronnie Gene Blevins.

Dystrybutorem filmu w Polsce jest Monolith Films https://www.monolith.pl/

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu