#wtonacjipromocji: „Angry God”, czyli dlaczego wymarzona praca może być daleka od ideału

In Literatura, Promocja

Tym razem w serii tekstów promocyjnych przedstawiamy Wam powieść Julii Brylewskiej, która nosi tytuł: „Angry God”. Dzięki tej pozycji dowiadujemy się, że nie wszystko jest tak piękne, na jakie wygląda na pierwszy rzut oka. Dlaczego? Tego dowiecie się czytając następne zdania.

fot. Wydawnictwo NieZwykłe

Jaką historię opowiada „Angry God” Julii Brylewskiej?

Autorka bestsellerowej serii „Inferno” powraca z nową, mroczną powieścią!

Violet McMillan właśnie ukończyła studia prawnicze na jednej z nowojorskich uczelni. Przypadek i odrobina szczęścia sprawiają, że dziewczyna dostaje pracę w kancelarii prowadzonej przez jednego z najlepszych prawników w Nowym Jorku.

Oliver Sanclair dla wielu ludzi urósł do rangi Boga. Jednak jak każdy Bóg również Oliver jest niedostępny dla zwykłych śmiertelników. Coś jednak sprawia, że mężczyzna łamie jedną ze swoich żelaznych zasad i przyjmuje na staż młodą prawniczkę.

Violet szybko przekonuje się, że praca u boku Olivera jest daleka od ideału, jaki wyobraziła sobie w głowie. Mężczyzna skrywa wiele mroku, który jednak zdaje się w dziwny sposób ją przyciągać.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy, którym jest Wydawnictwo NieZwykłe i został wykorzystany na potrzeby tego tekstu promocyjnego, który należy do serii #wtonacjipromocji. I wspomnimy, że tytuł możecie nabyć w księgarniach, znajdujących się w Polsce. Oraz to, że premiera miała miejsce 9 lutego bieżącego roku.

fot. Wydawnictwo NieZwykłe

Z jakimi szczegółowymi danymi się spotykamy na temat tej książki?

Powieść liczy trzysta trzydzieści trzy strony, a poza tym została oprawiona w miękką okładkę. I tę pozycję można również kupić na nośniki e-book’owe. Poza tym ta pozycja należy do kategorii literackiej o nazwie romans i erotyka. Dodamy jeszcze, że niebawem na naszej stronie pojawi się wywiad z autorką, więc zachęcamy do uważnego śledzenia naszej strony.

fot. Wydawnictwo NieZwykłe

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu